מה לעשות?

mark2008

New member
מה לעשות?

אני בעלים ומנהל חברה המעסיקה כ -15עובדים אנו עוסקים בתחום הייצור . זה זמן רב אני שוקל להעזר ביועץ שיווקי וכלכלי. אני מרגיש שאני נמצא במבוי סתום אני מבולבל וחייב להיחלץ ממצב זה מהר ככל האפשר. אשמח לקבל עצה אשר תוכל לעזור לי להחזיר לי את כוחותי להמשך תפקודי כבעלים, מנהל, מנהיג ומוביל צוות עובדים. תודה!

tlingit

New member
הי mark2008 ../images/Emo13.gif

קודם כל מקסים בעיני לראות את האחריות שאתה לוקח לגבי העשיה בחברה שלך, ולגבי התפקיד שלך בתוך המתרחש בה. כדי להיות לך לתועלת, נראה לי שחסר קצת מידע לגבי המצב שתיארת: מה יוצר את התחושה של מבוי סתום? מדוע הצורך להחלץ ממנו במהירות גדולה? איך אלה מתקשרים לתפקידים שלך שתיארת? עוד שתי שאלות: בהבדל מייעוץ, אימון אישי אינו עוסק ממש במתן עצות, אלא בסיוע לזיהוי ובניית הדרך למטרות שאתה שם לך. מה היית רוצה להשיג מעבודה עם יועץ כפי שתיארת, ומה תרצה לקבל מהפורום הזה שיעזור לך להגיע למטרותיך?

sucar5

New member
שלום מארק

אם תרצה, יש לי בדיוק את האדם אותו אתה צריך הוא מקצוען בתחומו ופגישת יעוץ איתו תבהיר לך את עיסוקו אשמח לקשר ביניכם תודה רמי

caspi33

New member
תודה על פנייתך לפורום אימון עסקי

שלום וברכות. ראשית אני מודה לך על פנייתך ובטוח שהרבה בעלי עסקים מתמודדים עם התלבטויות דומות בעסקים. המלצתי היא ראשית לערוך מספר פגישות עם גורמים רלוונטיים בתחום האימון או הייעוץ - תלוי בדרך אותה אתה מבקש אימון - אם אתה מחפש את השאלות הנכונות כדי להגיע לבהירות לגבי לאן רוצים להגיע ומה נדרש לעשות ייעוץ - אם אתה מחפש תשובות ופתרונות. לגבי המלצות לעזרה - ישנו פרויקט הנקרא "ניצוץ" במסגרתו ניתן מימון לעסקים בתחום הייצור בהיקף של כ- 75% מעלות האימון או ייעוץ. לפרטים פנה לעמית במייל [email protected] לגבי עצות מועילות (כעזרה ראשונה) אודה לך אם תפרט יותר לגבי המבוי הסתום והבלבול. אם אתה מוכן לפרט ולחשוף פרטים נוספים (לא אישיים בהכרח) אני בטוח שעוד הרבה חברים בפורום יוכלו ללמוד מזה ולהפיק ערך. בהצלחה, אשמח לעזור בכל עת. שאול כספי

Itzik RDVC

New member
אני ממליץ לך לבדוק ייעוץ עסקי

אחת האפשרויות ששווה לך לבדוק זה ייעוץ עסקי. אני מכיר חברה טובה בשם "עוצמה עסקית" מהרצליה פיתוח. אפשר לקבוע איתם לפגישת הכרות שלא עולה כלום, אני מאוד ממליץ, אני עשיתי שם כמה קורסים/סדנאות ואני מרוצה מהתוצאות. אם תרצה את המספר טלפון ואיש קשר פנה אלי במייל או מסר.

נועה2211

New member
לעזרה ראשונה../images/Emo101.gif

נסה את האתר המצורף בכתובות אינטרנט נילוות. חוץ מהטיפים הניתנים שם, (בחינם), החברה מציעה גם שירותי ייעוץ עסקי שלפי סיפורי ההצלחה של לקוחות שלהם באתר נראים מוצלחים ביותר. בהצלחה וכל הכבוד על לקיחת האחריות.

למעלה