מה לקנות לכם ליום הולדת?

שמלת תחרה1

Well-known member
שאלה שגרתית שאנו שואלים את היקר לנו לכבוד יום ההולדת.
אם בעל השמחה מבקש משהו יקר תכבדו את בקשתו?

Harrington

Well-known member
מנהל
לא בהכרח. במקרה כזה אחפש משהו בעצמי בתקציב מתאים. בכלל, אצלנו מבקשים 'רשימת מתנות' שהחוגג יכתוב, כדי שכל אחת ואחד יוכל לבחור משהו שמתאים לו רעיונית ותקציבית. לא תמיד הבקשה ממולאת אמנם, אבל כך היה נהוג גם כשגדלתי.

שמלת תחרה1

Well-known member
לא בהכרח. במקרה כזה אחפש משהו בעצמי בתקציב מתאים. בכלל, אצלנו מבקשים 'רשימת מתנות' שהחוגג יכתוב, כדי שכל אחת ואחד יוכל לבחור משהו שמתאים לו רעיונית ותקציבית. לא תמיד הבקשה ממולאת אמנם, אבל כך היה נהוג גם כשגדלתי.
אם לא בהכרח, למה לשאול מתחילה?

Harrington

Well-known member
מנהל
אם לא בהכרח, למה לשאול מתחילה?
כי הכוונה והרצון הטוב, כלומר המטרה היא כמובן כן לקנות את מה שהחוגג מבקש. עדיף לי לקנות לה/לו משהו שהוא באמת זקוק לו או מעוניין בו, מאשר סתם משהו שלי היה נראה מתאים אבל הוא יזרוק למחרת כשלא אסתכל לפח. עם זאת, אם יגזים בבקשותיו, כמו למשל יכתוב משהו יקר שלא רלוונטי לרכוש לו במסגרת מתנת יום הולדת, או אז מה לעשות, הוא יגלה שלא יימצא מישהו שיקנה לו את הנ"ל. זבש"ו :).

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בית. פררי מהניילונים. חדר קולנוע ביתי מאובזר. כאלה.

Harrington

Well-known member
מנהל
שואלים, ואם בעל השמחה רוצה משהו יקר- מאחדים תקציב עם עוד בני משפחה
צודקת. שכחתי לרשום את האפשרות הזאת, אך גם אצלנו עושים זאת מעת לעת. הכל תלוי עד כמה הבקשה מוגזמת או ריאלית.

משתפרת1

Well-known member
צודקת. שכחתי לרשום את האפשרות הזאת, אך גם אצלנו עושים זאת מעת לעת. הכל תלוי עד כמה הבקשה מוגזמת או ריאלית.
תראה, מי שיבקש מכונית חדשה לא יקבל אותה. כשהנכד רצה כסא מחשב מיוחד לגיימרים צירפנו תקציבים. כך גם כשהנכדה רצתה טלויזיה חכמה (לא גדולה) לחדר שלה

GoldenEyes

Well-known member
אני לא שואל
מזמין איזה מארז שוקולדים ממקס ברנר ונותן
(כמובן שאם יש בעיות סוכרת אני לא מביא)

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אני לא שואל
מזמין איזה מארז שוקולדים ממקס ברנר ונותן
(כמובן שאם יש בעיות סוכרת אני לא מביא)
הנכדה שלי איתי התחפשה לשוקולדה :-): צפה בקובץ המצורף 100754 צפה בקובץ המצורף 100755
פררו רושה
לא פחות ולא יותר
מאמין שהיא מתוקה כמו הסבתא שלה

ושאלה , בלנקה לא גנבה כמה כדורים? ;)
מאמינה שהערב תגנוב, כרגע רק קיבלתי תמונות. הבת שומרת ששוקלד, בצל. לא יגיעו לבלנקה.

GoldenEyes

Well-known member
פררו רושה
לא פחות ולא יותר
מאמין שהיא מתוקה כמו הסבתא שלה

ושאלה , בלנקה לא גנבה כמה כדורים? ;)
לא יגיעו לבלנקה.
גם אסור לכלבים לאכול שוקולד

למעלה