מה? מה???? מה? מה?...

מצב
הנושא נעול.

Roi D 1

New member
מה? מה???? מה? מה?...

מה? מה???? מה? מה?...
מה זה הפורום הזה? שעה אני קורא הדעות ואני לא מבין לשם מה הפורום הזה קיים... מישהו רוצה להסביר לי?

846

Active member
אתה מתעיניין באוטובוסים או בתח"צ?

מה? מה???? מה? מה?...
מה זה הפורום הזה? שעה אני קורא הדעות ואני לא מבין לשם מה הפורום הזה קיים... מישהו רוצה להסביר לי?
אתה מתעיניין באוטובוסים או בתח"צ?
זה המקום !!!

אתה רואה שהפורום הזה

זה מה שאני שואל
מי מתעניין בתחבורה ציבורית?
אתה רואה שהפורום הזה
זורם, מלא בגולשים, אז כנראה שיש אנשים שמתעניינים בזה ואוהבים רכבות, מטוסים, אוטובוסים, כן תתפלא, אם אתה מוצא את עצמך כאן, אתה מוזמן להצטרף.

תסתכל...

אתה רואה שהפורום הזה
זורם, מלא בגולשים, אז כנראה שיש אנשים שמתעניינים בזה ואוהבים רכבות, מטוסים, אוטובוסים, כן תתפלא, אם אתה מוצא את עצמך כאן, אתה מוזמן להצטרף.
תסתכל...
אתה רואה שמערב ראש השנה ועד עכשיו עברו כבר יותר מ-3 דפים . והפורום הזה מלא ( מפוצץ באנשים ) שגם כותבים 24 שעות ביממה . אז תתפלא ותופתע שאנשים מתחבבים ועוסקים בכל מה שקשור לחובבי תחבורה ציבורית . אם זה להיות נהג אוטובוס ( כן , זה עם 0404 הירוק ). ואם זה לתעד אוטובוס עתיקים מהעבר , וגם לתעד רכבות , מטוסים. ובקיצור כל מה שקשור לתחבורה ציבורית , עכשיו הבנת כמה אנשים יש בפורום הזה ???

ישראל ב

New member
אז ככה . . . . . . . . .

תסתכל...
אתה רואה שמערב ראש השנה ועד עכשיו עברו כבר יותר מ-3 דפים . והפורום הזה מלא ( מפוצץ באנשים ) שגם כותבים 24 שעות ביממה . אז תתפלא ותופתע שאנשים מתחבבים ועוסקים בכל מה שקשור לחובבי תחבורה ציבורית . אם זה להיות נהג אוטובוס ( כן , זה עם 0404 הירוק ). ואם זה לתעד אוטובוס עתיקים מהעבר , וגם לתעד רכבות , מטוסים. ובקיצור כל מה שקשור לתחבורה ציבורית , עכשיו הבנת כמה אנשים יש בפורום הזה ???
אז ככה . . . . . . . . .
אתה אוהב טראנס? גם אני אוהב טראנס אבל לא משתתף בפורום של טראנס שאתה משתתף בו. לעומת זאת אני משתתף מידי פעם בפורום של תחבורה ציבורית כי הנושא הזה מעניין אותי. אני לא מבין מה יש לך לצחוק מזה. זה לא מעניין אותך? אז בשביל מה נכנסת בכלל??? ובכל אופן זאת עובדה שהפורום הזה הוא אחד הפעילים ביותר מבין הפורומים שיש בתפוז.

ישראל ב

New member
התשובה שלי היא כמובן ל- ROY

אז ככה . . . . . . . . .
אתה אוהב טראנס? גם אני אוהב טראנס אבל לא משתתף בפורום של טראנס שאתה משתתף בו. לעומת זאת אני משתתף מידי פעם בפורום של תחבורה ציבורית כי הנושא הזה מעניין אותי. אני לא מבין מה יש לך לצחוק מזה. זה לא מעניין אותך? אז בשביל מה נכנסת בכלל??? ובכל אופן זאת עובדה שהפורום הזה הוא אחד הפעילים ביותר מבין הפורומים שיש בתפוז.
התשובה שלי היא כמובן ל- ROY
שפתח את השירשור הזה.

Roi D 1

New member
לא צחקתי על אף אחד...

אז ככה . . . . . . . . .
לא צחקתי על אף אחד...
למרות שדי מגוחך.... אבל עובדות הן עובדות והפורום זורם...אין מה להגיד...... תהיו בריאים חג שמח

ישראל ב

New member
ככה זה נראה אבל לא חשוב ../images/Emo8.gif

לא צחקתי על אף אחד...
למרות שדי מגוחך.... אבל עובדות הן עובדות והפורום זורם...אין מה להגיד...... תהיו בריאים חג שמח
ככה זה נראה אבל לא חשוב

יש מלא פורומים שגם אני לא מבין בשביל מה הם קיימים אבל דווקא הפורום הזה פעיל מאין כמוהו.

4דדד

New member
זו דעתך שזה מגוחך,עובדה שהפורום

לא צחקתי על אף אחד...
זו דעתך שזה מגוחך,עובדה שהפורום
זורם.

מה לא ברור ? כמו שאתה אוהב

מה? מה???? מה? מה?...
בחורות יפות, אנחנו אוהבים בחורות יפות, קטרים ואוטובוסים. פה תמצא את הכל על הרכבת ועל אגד ודן וכדומה.

אני לא מומחה גדול ברכבות - אבל

בחורות יפות, אנחנו אוהבים בחורות יפות, קטרים ואוטובוסים. פה תמצא את הכל על הרכבת ועל אגד ודן וכדומה.
משהוא בתמונה לא נראה לי הגיוני - אשמח לקבל הסבר את מיקום התמונה הצלחתי להבין - בין שד' ההגנה לחוף הים ליד הרכבל בבת גלים, חיפה. הרכבת נוסעת במסילה השמאלית, דהיינו לכיוון דרום נגררת ע"י הקטר, השילוט מראה על נסיעה לתל אביב והוילון של תא הניהוג סגור וכאן השאלה: למה דולקים האורות הראשיים (הלבנים) בקידמת תא הניהוג ולא האורות האדומים שמסמלים קצה רכבת?

singera

New member
פשוט מאוד הנהג של הDD לא העביר

משהוא בתמונה לא נראה לי הגיוני - אשמח לקבל הסבר את מיקום התמונה הצלחתי להבין - בין שד' ההגנה לחוף הים ליד הרכבל בבת גלים, חיפה. הרכבת נוסעת במסילה השמאלית, דהיינו לכיוון דרום נגררת ע"י הקטר, השילוט מראה על נסיעה לתל אביב והוילון של תא הניהוג סגור וכאן השאלה: למה דולקים האורות הראשיים (הלבנים) בקידמת תא הניהוג ולא האורות האדומים שמסמלים קצה רכבת?
פשוט מאוד הנהג של הDD לא העביר
את הפנסים למצב אדום. הלוגיקה של הDD נראת לי מפגרת כי כאשר תא הניהוג אינו מאוייש המגב עובר למצב אמצע בצורה אוטומטית ואילו הפנסים ידנית אבל בלילה הבר האחרון שאני יראה זה את הוישר....

Azazel

New member
מתי צולם../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif האוטו שלי מופיע!

מתי צולם
האוטו שלי מופיע!
אם אינני טועה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה