מה מפריע לכם בעיר?

katia75

New member
מה מפריע לכם בעיר?

רציתי לשאול, מה מפריע לכם בעיר? ולתלמידים שפה-מה מפריעים לכם כנוער? כתלמידי בה"ס?

badboy3919

New member
מפריע שבשישי בלילה אין מקומות ללכת

ולשבת בהם עם החברים,שצריך ללכת לקניון שמלא בערסים פרחות וער#$%... מפריע שהעיריה לא דואגת מספיק לנוער ולא עושה פעילויות בקניון... מפריע אזור התעשייה נראה כמו חורבה...אפשר לשפץ שם (למרות שבזמן האחרון ניהיה יותר טוב) זה מה שעולה לי בראש עכשיו...

katia75

New member
אחלה

ומה מפריע לך בבית הספר? ובשאר התיכונים? ומה לדעתך אפשר לעשות בשטח של איזור התעשיה?

שלום לך

בשירותים שם? המצב על הפנים לגבי הישוב צור יגאל היום איחדו אותנו אם כוכב יאיר ואני בעצמי שלחתי מכתב ליו"ר המועצה שלנו חתום אם הרבה תושבים כדי לעשות תחבורה יותר נורמילת והמחיר גם יקר 10 שקל כיון אחד.
ששאלת שבת שלום

טולָה

New member
מי אתה? :].

בהודעה למטה בשרשור ראיתי שאתה מרבין. אז אם תזדהה זה יהיה נחמד. יומטוב.

אוקי אני אפרט קצת

המורים- טוב לפחות בכצנלסון ככה. המורים כ"כ זקנים וחסרי הבנה..... עזבי אני לא אתחיל לפרט את כל מה שיש לי נגד התיכון הזה. אולי זה סתם אני שלא מתאימה לתיכון עיוני.... ובגלל זה אני כבר לא לומדת שם.

katia75

New member
בכצנלסון יש מצלמות?

מה דעתכם על המצלמות בבתי הספר?

badboy3919

New member
אצלנו ברבין דווקא רוב המורים הם

צעירים וממש נחמדים איתנו. אין לי ממש תלונות על הבית סר שלי,הוא חדש,מורים צעירים רק שלפעמים הם ממציאים כל מיני פעילויות מוזרות כמו:"מעורבות בקהילה"(מכריחים אותך להתנדב),אזרחות פעילה ושאר דברים מוזרים...

BanjoKazooie

New member
רבין גרוע!

מכריחים אותך להתנדב! הדבר הכי דפוק בעולם! לא מספיק תורמים למדינה בצבא?! מה רוצים שכל החיים שלנו נתנדב?!

JokerKisses

New member
תחשוב על זה ככה

אם תנדב אחר כך יפתחו לך המון דלתות - וחוץ מזה, מה הבעיה להשקיע קצת זמן באחרים?

BanjoKazooie

New member
איזה דלתות

שום דלתות לא יפתחו ואני מעדיף להשקיע בעצמי וככה יפתחו לי עוד דלתות כל הזמן אנשים חושבים שצריך לחשוב על אחרים צריך לחשוב על עצמך וגם על אחרים לא רק על אחרים! אם לא תחשוב על עצמך לא תתקדם ולא תשיג מה שאתה רוצה בחיים

nitznutz5

New member
האם יש לך קשר למגמה ?

כי אם כן אז מי אתה ? ואם לא -בשם המגמה תודה רבה!!

BanjoKazooie

New member
אין לי קשר אבל

אני בעצמי פסנתרן שלא לומד בכצה.. וכל כך מצטער על כך שלא הלכתי לשמה.. הייתי כל כך דפוק.. אצטער על זה כל חיי.

efi2000

New member
מה שהכי מפריע לי זה שבימי שישי...

יש הרבה מאוד פקקים כמו בבית משוגעים (דרום תל אביב) בחלק מרחובות כפר סבא ובן יהודה

mishmesh4

New member
היי לכולם :]

אני בתור אחד שגר בנהריה כבר 19 שנים ונמצא המון בחיפה (לומד בטכניון).. אני לא חושב שיש לכם מה לבכות.. בנהריה אין לאן לצאת אף פעם הקניון בדרום העיר ואין בו כלום ויש תיכון אחד מסריח עם מלא ערסים.. ובחיפה זה יותר גרוע.. עיר משעממת.. יש לכם עיר מקסימה.. אני נמצא פה הרבה ונהנה המון.. מתישהו נמאס מכל עיר..

למעלה