מה מתנגן אצלי!?!?

מה מתנגן אצלי!?!?

יאללה שירשור המלצות יומי-- מה אתם שומעים עכשיו!?!?? או מתכוונים לשמוע במשך היום??? יום סאטלה שיהיה לכם!!! -כשף!

אצלי מתנגן עכשיו--

Jah cure - Mama Ethiopia Wayne Wonder & Baby Cham - Joyride snow - Missing you Richie Spice-Grooving My Girl Tenor Saw - Golden Hen blessing to jah של ג'נטלמן Gentleman - Intoxication Hills and Valleys של בוג'ו Richie Spice - Blood Again Gyptian- serious times uciano-give_praise-rasו Cocoa Tea & Buju Banton - Too Young Gentelman - Runaway Drop Leaf Riddim - Only You Fanton mojah - fantan mojah search Warrior King - Pagan Snow - Legal Gyptian - Mama טוב חברים, אני בעבודה וזה מה שאני וכל החבר'ה פה במוקד שומעים =) איך ניראית לכם הרשימה כדי להתחיל ת'יום עם עוד עשרה אנשים לפחות?!?!!?? ***************מדהימה!!!!!!!***************** יום יפה לכולם!!!! -כשף!

שמעו, יש לי שאלה--->>>

מי מכיר את Maroon Riddim?!?!!?!?! יושב עליו Fanton Mojah עם השיר השורף Hail The King- אם אתם לא מכירים השיר הזה חובה בכל בית כשר ביזראל!!!!!!! גם Sizzla יושב על הרידים הזה עם הטיון Free Luciano יושב עליו עם הטיון Jah Is Greater Jah masoon Anthony B עם הטיון Bun Den איזה עוד טיונים יושבים על הרידים הזה?????????? תודה לכל העונים מראש ויום נעים -כשף!

Nechi Nech

New member
Jah Cure - Congo Man

וכמובן יש לציין את הספיישלים המדהימים שצ'ולו, פישי סול ג'יי ובזוקה הקליטו לרודבוי סאונד על הרידים הזה!

idk

New member
משו שחזרתי אליו אחרי הרבה זמן

אבל תמיד כיף- סוליקו-מסע בך אחלה בחלה של מיקסטייפ

למעלה