מה נשמע כולם??

hagaious

New member
מה נשמע כולם??

אז שמעו אני קיבלתי דיסק חדש מאמא שלי הייתי רוצה להבין קצת פרטים על הדיסק: מה זה הסגננון הזה?? איזה שנים בערך?? אומנים מוערכים??? שמתי תמונה אם אתם לא מכירים את הדיסק....

hagaious

New member
אוי סליחה

שזה נשלח פעמיים!! לא נורא תמחק אחת!! אז הנה הרשימת שירים כי זה לא מובן כל-כך!: 1. Junior Murvin – Police & Thieves 2. Burning Spear – Slavery Days 3. Althia and Donna – Uptown Top Ranking 4. Mighty Two – Calico Suit (dub version) 5. Jacob Miller – Baby I Love You So 6. Matumbi – Man In Me 7. Aswad – Warrior Charge 8. Dennis Brown – Man Next Door 9. Steel Pulse – Ku Klux Klan 10. Black Harmony – Love Marcus 11. Gregory Isaacs – Night Nurse 12. Dillinger – Cocaine In My Brain 13. Me And You – You Never Know What You’ve Got 14. The Jolly Brothers – Conscious Man 15. Black Uhuru – What Is Life

RasArbel

New member
הדיסק

אוסף של רוטס קלאסי לא אוסף של אומן ספציפי או מפיק למרות שכל השירים ממש טובים זה בסך הכל מיש-מאש של חברת תקליטים. נראה שהם אספו כל מה שהם יכלו למצוא... אין שום קשר בין ההפקות, האומנים, שנות ההוצאה, מאיפה מגיעים היוצרים וכו וכו וכו.... תהנה אחשלי - יש פה הרבה קלאסיקות! אהבה אחת ראס ארבל

למעלה