מה נשתנה יום עצמאות זה מכל השנים??

אבי בן 1231

Well-known member
מבלי להתיחס למגבלות הקורונה!!
לדעתי השינוי הגדול ביותר הוא שהשנה בקושי ניראו דגלי ישראל מונפים על מכוניות ועל מרפסות בתים.
גם אני לא הנפתי דגל וזו מחאתי השקטה והאישית על המצב החברתי במדינה.
ד.א. גם ברדיו שמעתי שיחה בנושא זה שהיתה מלווה באותה מסקנה!

Harrington

Well-known member
מנהל
לדעתי השינוי הגדול ביותר הוא שהשנה בקושי ניראו דגלי ישראל מונפים על מכוניות ועל מרפסות בתים.
כל שנה בשנים האחרונות נטען כך. אם זה נכון או לא אינני יודע לומר. אישית ראיתי דווקא קצת יותר, אבל זאת לא ממש חוכמה גדולה.
ד.א. גם ברדיו שמעתי שיחה בנושא זה שהיתה מלווה באותה מסקנה!
כאמור, בתשקורת הישראלית כל שנה נטען כך בשנים האחרונות. אני מבטיח לך שביום העצמאות הראשון בו נתניהו לא יהיה ראש ממשלה, אתה צפוי לשמוע דיון בתשקורת הישראלית שטוען שהדגלים חזרו. זאת גם אם בעיניך לא תראה אף דגל אחד יותר משראית בשנה שלפני כן :).

משתפרת1

Well-known member
א. לא היו במות בידור. לא מצטערת על כך. בד"כ האמנים הנחשבים מופיעים הופעה קצרצרה, רוב ההופעות הן של אמנים פחות מוכרים. ממילא בגלל הצפיפות והרעש חלק גדול מהחוייה מתעמעם. בישוב שלנו שיגרו זיקוקים מכמה מוקדים. ביום העצמאות עצמו אירגנו מוזיקה בשלושה פארקים גדולים, כך שאלו שיצאו מהבית התפזרו על כמה מתחמים מרווחים. זה בהחלט נראה לי מתאים.
ב. השנה חלק ממטס חיל האויר עבר גם מעלינו, מה שלא קרה בשנים קודמות. היה נחמד, אם כי אנחנו רואים מטוסים ממריאים, טסים ונוחתים כל השנה, בשדות התעופה הסמוכים לנו.

raya

Well-known member
השנה חגגנו שוב יחד עם השכנים, מסורת ארוכת שנים שנקטעה בשנה שעברה.
המטס - לדעתי לא עבר אצלנו , לא שמעתי רעש מטוסים ולא ראיתי.

למעלה