מה עושים כשאין דקה פנויה ורוצים מוזיקה טובה?

מה עושים כשאין דקה פנויה ורוצים מוזיקה טובה?

חברים יקרים מפז ומיהלום 24 קראט, אני יודע שהודעות "חזרתי" שלי כבר הפכו לעניין שבשגרה, ואין לי מה לעשות חוץ מלהצטער על כך מאוד. זו ללא ספק התקופה הקשה ביותר בשירות הצבאי שלי, היא אינטנסיבית ביותר ולא מאפשרת לי הרבה זמן להתעסק בדברים אחרים. לשמחתי לפחות תוגמלתי ככל שהצבא קמצן המחמאות שלנו יכול לתגמל חייל חובה כמוני (בשבוע הבא אני מקבל תעודת הצטיינות מהפרקליט הצבאי הראשי, ובעוד שבועיים מקבל דרגות סמ"ר). עוד לשמחתי, לאחר תקופה ממושכת שלא היה לי אינטרנט בבית בקביעות, מהסופ"ש הקרוב יהיה לי לפטופ ואני אחדש את הנוכחות שלי כאן באופן מאסיבי ביותר! בלי נדר!
אז לענייננו. קשה לי לתת כאן המלצות ברגע זה כי לא יצא לי לשמוע יותר מדי דברים חדשים בזמן האחרון. מה שכן, המלצה שתמיד עושה את העבודה ומעבירה לי בצבא היטב את הזמן (כשהחיילת שאיתי במשרד מסוגלת להתנתק מגלגל"צ כמובן, דבר שקורה רק כשאני מוציא את הרדיו מהשקע...) היא להתחבר לON DEMAND של רדיו קול הקמפוס המשובח. כל חובב סיגנונות אלטרנטיביים יראה בארכיון הזה אוצר, אבל ההמלצה שלי היא על ההקלטות הישנות של התוכנית של מיי לורד סאונד, האי. אמנם ההקלטה האחרונה היא מהשנה שעברה, אבל עדיין כיף גדול לשמוע את התוכנית, כמו גם את בלאגנג'ה של יגאל בובטה ואפילו את גרוב כבוש של יוסי חלילי, שאין לי מושג עד כמה הוא מעורה בסצינה, אבל רואים שהוא משתדל...
בקיצור, כנסו לON DEMAND, תקשיבו ותהנו. טוב לכתוב כאן שוב......... אשתדל להמשיך את המנהג הזה

xXx Shiraz xXx

New member
עד כאן פינתנו עם בתיה שיידי עוזיאל

הכותרת הצחיקה תי
תודה על ההמצלה !

למעלה