מה עושים נגד גניבה????

enigo

New member
כאילו שמקום סואן מפריע לגנבים...

רק שבוע שעבר שידרו בחדשות סיפור על גנבי קטנועים - רואים אותם במצלמות אבטחה ניגשים לקטנועים באמצע רחוב הומה, ותוך חצי דקה - דקה מתניעים ונעלמים.
קשרתי פעם את האופניים החשמליים לעמוד באמצע ת"א, פתאום בחור מפוקפק למראה שישב בצד אומר לי "אתה צוחק עלי, נכון?".
עשיתי פרצוף של "???" אז הוא הסביר לי - והיה ברור לחלוטין שהוא מדבר מהרבה נסיון - איך הוא פורץ את מנעול הכבל שלי תוך כמה שניות, בלי רעש ובלי למשוך תשומת לב. היה משעשע לראות כמה אמוציות היו לו בנושא, כנראה גנב אופניים שהשתקם או משהו. בשלב מסויים הוא אמר משהו בסגנון של "צריך לירות במי שמכר לך את המנעול הזה! אתה חושב שהם לא יודעים שהם לא שווים כלום? הם יודעים! והם מוכרים אותם בכוונה לאנשים כדי שיצטרכו לחזור אליהם לקנות עוד אופניים אחרי שיגנבו להם!".
בקיצור, כמו שרוכבי אופנועים יודעים כבר מזמן - מה שלא רואים, לא גונבים...
עכשיו לך תחליט אם אתה מאמין שהוא באמת חזר למוטב וישמור לך על האופניים כמו שהבטיח, או פשוט לברוח מהמקום בלי להשלים את מה שבאת בשבילו

enigo

New member
אתה יודע מה התנאי הראשון שצריך להתקיים כדי שיגנבו לך משהו?

שידעו שהוא שם...
ואגב, שרשראות מחסמים, לא מחסנים. זה לא ילדים...

מה עושים נגד גניבה????

רק לפני שבועיים החלפתי אופניים חשמליות וכבר נגנבו......
היו קשורות לעמוד תמרור במנעול כבד.

יש מי שעושה ביטוח לדבר כזה וזה משתלם?

ביטוח לאופניים חשמליים

שלום,
ביטוח לאופניים חשמליים קיים רק במסגרת ביטוח תאונות אישיות שזה בעצם לרוכב ולא לאופניים עצמם.
מדברים על זה שיש ביטוח גם צד ג' במסגרת ביטוחי בית וכד'.
אני לא נתקלתי בביטוח לאופניים מפני גניבה.
הצעתי היא- לקנות מנעול עם תקן שנקרא ART או דרגת חיתוך גבוהה ( עד דיסק חיתוך).
בכלל , להצניע את חנית האופניים במקום שלא יעיר גנב משנתו ( חדרי מדרגות סגורים בקוד, מקלטים, משרדים וכדומה)

ביטוח לרוכביםמצאתי כאן

שבוע טוב.

למעלה