מה עושים עם הסטרייטית "המשוגעת" הזו? (קורצת)

כבר כמה שנים שאני מתכתבת עם סטרייטית משוגעת, קצת פרחה האמת, אבל שורדים את זה. חח
שמצד אחד מתחרמנת ממני בקלות רבה, זורמת בסייבר סקס, נותנת לי לשלוט עליה, שולחת לי כל הזמן תמונות/סרטי סקס שלה, לאחרונה גם אוהבת להקשיב לקול/הקלטות שלי שאני קוראת לה פרה ויש עוד חוויות הזויות. יש על מה לדבר. שתינו גם אוהבות פוליטיקה, היא יודעת להקשיב לי ולשעשע אותי/לנחם. היא יודעת שחיי אינם קלים כלל ולא לוחצת על כלום. אפילו איפשרה לי להתכתב/להתחבר עם שני ילדיה. הבן ממש רגיש וכותב לי המון.
מצד שני היא לא זורמת לעבור לשיחה טלפונית או למפגש. אני חושבת שהיא מבינה שאני לא ניידת. להתאמץ ולנסוע במיוחד לאזור שלה יהיה פרויקט מבחינתי. במיוחד עכשיו. אם ארצה להיפגש אני מציעה מועדים שאני יודעת מראש שאהיה במרכז. אני גם מציעה/מצפה לדבר קודם בטלפון, אם יותר נוח לשתינו.
אני מרגישה שאני ממש מפספסת איתה משהו. גם אם כל מה שיצא כאן זו ידידות/יזיזות/חברות. לא מצפה לזוגיות סוערת ועמוקה.
אבל כרגיל חוסר כלי החברתיים מקשים עלי במצב הזה.
מה הייתן עושות? איך הייתן מרככות אותה?
תודה

נערך לאחרונה ב:
היי. לדעתי את חייבת ליזום פגישה לא משנה איזה סוג.פשוט לבחור יום ולעשות את זה.כי אסור לפספס. משהו כזה

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
היי.לדעתי את חייבת ליזום פגישה לא משנה איזה סוג.פשוט לבחור יום ולעשות את זה.כי אסור לפספס. משהו כזה
ואיך בדיק? אני יודעת עיר מגורים, שם פרטי, מקצוע, ושמות הילדים. אז עם זה למשל אני לא יכולה להופיע בעירה ולחפש ברחובות.
כמה אני יכולה לספר לה שמחר נוסעים לאחיות במרכז/ביקורת אצל הרופא שלי, אז תגידי בא לך לנצל את ההזדמנות?
כל נסיעה כזו אצלי לוקחת יום ומעייפת. מסיבות כאלה ואחרות אי אפשר לבד גם.
בסוף כולם עייפים.
אז לא נכנסת לרכב לשווא.
ושימי לב לעוד משהו:
אני לא מחייבת - יאללה נפגשות . אשמח בשמחה לדבר בטלפון. אם קולה נעים לי כפי שהיא נהינת מקולי בסקייפ, אם נמצא נושאי שיחה/נפתח, אם שתינו נרגיש בנוח לדבר בטלפון. זה שונה משיחות סקייפ. יכול להיות שלא נצליח ונרגיש נבוכות/אחת מאיתנו. גם אחלה. מה שיקרה יקרה. :) אבל כמה אפשר לנסות להציע/לקבוע מועד? כמו למשל: מחר באמת שנוסעים להפגיש את האחיינים/נכדים. גם חושבים אולי ללכת לנמאל. אז בואי.
לא רוצה ללחוץ גם ברמה חברית אחרי ילדות שלא משנה מה עשיתי-חברים לא היו. היום עושה הכל יותר לאט.

נערך לאחרונה ב:
את מתארת אותה שהיא זה זה וזה .שזה אומר שיש חיבור מיני וזה יפה.אבל לא פיזי שזה חוסר.אם היא רצתה לפגוש אותך אז היא כבר הייתה פוגשת אותך.לדעתי היא מסוג הטיפוסים האלה שלא רוצים להתחייב .היא נשארת בעולמה. אולי כדאי להשאיר את המצב כמו שהוא

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
את מתארת אותה שהיא זה זה וזה .שזה אומר שיש חיבור מיני וזה יפה.אבל לא פיזי שזה חוסר.אם היא רצתה לפגוש אותך אז היא כבר הייתה פוגשת אותך.לדעתי היא מסוג הטיפוסים האלה שלא רוצים להתחייב .הוא נשארת בעולמה.אולי כדאי להשאיר את המצב כמו שהוא
אוקי,🙂וממשיכה לאכול את הכובע בהתערבות שלנו על יאיר לפיד-יצא גדול או ימחק.😂😉התערבות אי שם מלפני 5 או יותר שנים.

למעלה