מה עושים עם יקירינו בחג

מה עושים עם יקירינו בחג

אנימביאה את תומר לחופש מיום חמיישי הבא עד יום שני בבוקר מקווה שיעבור הכול בשלום את ערב החג עושה בבית עם הילדים ואמא מה קורה איתכם

זריחה 2

New member
אנחנו כרגיל

נחגוג בבית, אולם הפעם עם שינוי גדול לטובה, עם הבת שחזרה הביתה,ואני מקווה שלתקופה ארוכה,
אחת התקופות היפות שלי בעשור האחרון,נכון שהיא מסרבת לתרופות אולם,היא דיי רגועה,לא גראס ולא שטויות,מידי פעם יש קצת כניסה לבועה והסתגרויות,אבל היא פה ליידי,נראה לי שגם לה טוב...לפעמים,אנחנו משוחחות, צוחקות, ויש לי תחושה שחזרנו לימים של פעם של לפני הכל...משהו שמזמן שכחתי. את יודעת,אין לי מושג מה ילד יום אבל בינתיים,הנורה האדומה...כבתה. בשבושונית,אני זוכרת שבחג האחרון כתבת שהיה קצת קשה עם תומר,כולי תקווה שהפעם הכל יעבור בשלום ויהי זה חג שמח לך ולכולנו על אמת,שמחה אמיתית בלב ובנשמה.

אנחנו נוסעים לאמא שלי.

ליל סדר עם כל האחים והאחיינים. כרגע, אנחנו בנקיונות לקראת החג. הוא מנסה לעבוד ולעזור, ו...אנחנו עדיין בריב.... (נסינו לדבר והגענו לויכוח הקבוע. ושם נתקענו.) ): ולהורים שלו לא בא לי לנסוע, אני מקוה שלא יזמינו או שיסתפקו בנכדים.

זריחה 2

New member
לא יודעת....אבל אני פשוט

אוהבת "ימי חול"... החגים הללו מלחיצים, ולנו לא חסרות הסיבות. עכשיו תגידי,פאנלים כבר עשית?

אני? פאנלים?

לא פאנלים ולא חלונות. ואגב, בזכות הסבלנות שלו... השלמנו! אני מקוה לחג שמח, למרות הכל...!

זריחה 2

New member
../images/Emo57.gif ו...שלא יגמר לעולם,

זה הכי חשוב שבעולם.. חלונות פאנלים,כל היום שומעת סביבי,מה קורה לאנשים? מעבדות לעבדות?....

למעלה