מה עם הפינה השבועת של השאלות?..

פירחון 1

New member
אוקיי...

אז אני יתחיל בשירשור שאלות לשילי: 1. לאיזה יום בשבוע את הכי מחכה ? 2. איזה סרט של וולט דיסני את הכי אוהבת? 3. איזה 3 דברים היית לוקחת איתך אם היו תוקעים אותך 5 ימים בחדר ריק וסגור? 4. מה היית עושה אם היית רואה פיתאום את הבנאדם שהכי לא היית רוצה ליראותה רץ לעברך? 5. איזה שם אחר היית נותת לאלייז'ה בימקום אלייז'ה?

7שילי7

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo112.gif../images/Emo73.gif

1. לאיזה יום בשבוע את הכי מחכה ? יום שני,טקס רבין, הופעה. 2. איזה סרט של וולט דיסני את הכי אוהבת? ההאא... הכוונה לסרט מצוייר? אם כן אז עידן הקרח. לוידעת אם זה של וולט דיסני. 3. איזה 3 דברים היית לוקחת איתך אם היו תוקעים אותך 5 ימים בחדר ריק וסגור? גיטרה, טלפון וספר. מספיק בשביל לא להשתעמם. 4. מה היית עושה אם היית רואה פיתאום את הבנאדם שהכי לא היית רוצה ליראותה רץ לעברך? בורחת. [ותאמת זה קרה לי אתמול] 5. איזה שם אחר היית נותת לאלייז'ה בימקום אלייז'ה? אני חושבת שמתאים לו מומין. מה לא? תאמת לא כ"כ יודעת.. יאללה בנות להפציץ בשאלות

7שילי7

New member
האא פרח ועוד תשובה.

על השאלה: איזה 3 דברים היית לוקחת איתך אם היו תוקעים אותך 5 ימים בחדר ריק וסגור? עניתי: ספר, גיטרה, וטלפון. והייתי מבריחה גם את ז'ניה שיעזור לי עם הקלסטרופוביה. אז מה עם זה 4.

מיה ווד

New member
שאלות...

איפה הכי היית רוצה לטייל? להקה /זמר/זמרת אהובים: סרט אהוב: מה הכי בא לך לאכול עכשיו ( חח אם את רעבה בכלל,כי אני כן)? איך היית מגידרה את עצמך: טומבוי, פרינססה (לא מגעילה אחת, כזאת שאוהבת בגדים להתאפר...)או באמצע? חחח לא יודעת אין לי מה לשאול..

7שילי7

New member
../images/Emo184.gif

איפה הכי היית רוצה לטייל? ניו זילנד וניו יורק. להקה /זמר/זמרת אהובים: Guns N Roses סרט אהוב: שודדי הקאריבים ושרה"ט. מה הכי בא לך לאכול עכשיו ( חח אם את רעבה בכלל,כי אני כן)? הרגע אכלתי טוסט, לא רעבה. איך היית מגידרה את עצמך: טומבוי, פרינססה (לא מגעילה אחת, כזאת שאוהבת בגדים להתאפר...)או באמצע? חחח לא יודעת אין לי מה לשאול.. ואללה אין לי מה לענות לזה חחח

../images/Emo20.gifanswer../images/Emo20.gif

איפה הכי היית רוצה לטייל? ניו זילנד ולוס אנג'לס
להקה /זמר/זמרת אהובים:לינקין פארק, לימפ ביזקיט סרט אהוב: שר הטבעות, והיום שאחרי מחר מה הכי בא לך לאכול עכשיו ( חח אם את רעבה בכלל,כי אני כן)? אכלתי לפני כמה שעות סיני.. אבל עכשיו אני אוכלת שוקולד אז מימשתי את צריכתי
איך היית מגידרה את עצמך: טומבוי, פרינססה (לא מגעילה אחת, כזאת שאוהבת בגדים להתאפר...)או באמצע? חחח לא יודעת אין לי מה לשאול.. אממ אני מגדירה אותי באמצע, אני לא מתלבשת עם מכנס שמגיע לי עד לאלוהים יודע איפה, בגדים נורמליים, ולפעמים משקיעה ככה באיפור, בגדים נחמדים..

../images/Emo150.gifאוקיי אוקיי אחלה שאלות אז ככה

1. לאיזה יום בשבוע את הכי מחכה ? שני ושבת.. שעכשיו שבת עוד בדיוק 10 דקות חיחי (בגלל זה אני בפיגור)
2. איזה סרט של וולט דיסני את הכי אוהבת? שרק והיפיפה הנרדמת (אתם מבינים את מצבי)
3. איזה 3 דברים היית לוקחת איתך אם היו תוקעים אותך 5 ימים בחדר ריק וסגור? אממ את סידרת הארי פוטר,תמונה של אלייז'ה וחברה שלי
4. מה היית עושה אם היית רואה פיתאום את הבנאדם שהכי לא היית רוצה ליראותה רץ לעברך? שמי שהוא ירוץ אליי, ולמעני תתקשרו אליי.
5. איזה שם אחר היית נותת לאלייז'ה בימקום אלייז'ה? זה קשה... אולי אורן, אילן.חח
?

מיה ווד

New member
חחח דנית את לא אמורה לענות...

כל שבוע שואלים שאלות מישהי אחרת... השבוע זאת שילי.. פעם הבאה זאת אולי תהיה את.. חח

YoUr ShUkA

New member
חחח...אהבתי את התמונה...../images/Emo6.gif

אוקיי שאלות... מה את עושה בזמנך הפנוי? מה את מעדיפה?: סופגניות או פנקייק? משהו שעשית בציבור ואת מיתחרתת עליו: אחים אחיות? בני כמה? כמה עמודים היו בספר האחרון שקראת? ואחרון חביב, שלחי קישור לבלוג שלך (בבקשה....)

7שילי7

New member
../images/Emo182.gif../images/Emo183.gif../images/Emo113.gif

אוקיי תשובות... מה את עושה בזמנך הפנוי? מנגנת על הגיטרות הנפלאות שלי (סתם בשביל הרקורד: ג'קי ונטאשה) מה את מעדיפה?: סופגניות או פנקייק? פנקייק. יאמי
משהו שעשית בציבור ואת מיתחרתת עליו: לשיר "ביוטיפול" בערב שורשים. אחים אחיות? בני כמה? שניים. אח בן 8 ואח בן 15. כמה עמודים היו בספר האחרון שקראת? הממ.. שניה *הולכת לחדר,בודקת* 472. ואחרון חביב, שלחי קישור לבלוג שלך (בבקשה....) בבקשה לך: אוקיי שאלות... מה את עושה בזמנך הפנוי? מה את מעדיפה?: סופגניות או פנקייק? משהו שעשית בציבור ואת מיתחרתת עליו: אחים אחיות? בני כמה? כמה עמודים היו בספר האחרון שקראת? ואחרון חביב, שלחי קישור לבלוג שלך (בבקשה....) בבקשה:

למעלה