מה עשה לי ת'שבוע?

מה עשה לי ת'שבוע?

נו, אתן יודעות מה לעשות.
נוט מאץ טיים לכתוב, אז נסתפק בשירים Porcupine Tree- Sound Of Muzak Placebo- Black- Eyed Dream Theater- I Walk Beside You The Killers- All These Things That Ive Done שבוע טוב לכן

Galadriel 3000

New member
אוקיי... (טודום טודום)

זה שראיתי הארי פוטר וקניתי 3 דיסקים חדשים... שירים? כל American idiot של גרין דיי טראוויס: the line is fine good feeling happy וכל הדיסקים של gregorian

m i c k e y 15

New member
../images/Emo41.gifאוקיי../images/Emo41.gif

אממ..שירים: Jesse McCartney-take your sweet time Fall Out Boy- xo ו..dance dance Ryan Cabrera- fall baby fall שיר יפההה Ryan Cabrera- shine on Vaughan Penn- i can't help myself Blink 182- everytime i look for you The Killers- mr.brightside ועכשיו סרטים ראיתי בקולנוע ''זוג משמיים''- איזה סרט יפההה ויש גם קטעים מצחיקים וזה פשוט סרט מושלם..מומלץ מאוד
עוד סרט שראיתי ואני מאוד אוהבת אותו ''ספיידרמן'' כמה שזה אולי ישן או לא יודעת אני חולה על הסרט הזה
ממש עשה לי את השבוע! וזהו

m i c k e y 15

New member
נצל''ש חשובב

בבקשה תחתמו! http://sogrot.org/sign_petition_lab.php ןשלחו לכל מי שאתם מכירים..

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifאקונה מטטה-

what a wonderful phrase. נמנ, מה עשה לי את השבוע?... ארמ... כלום בייסיקלי. חוצ מהשיר. ^^ שירים: the Calling- Dreaming In REd- Demo WYWG- live @ SmashHits כל 17 Days של 3DD Oasis- Don't Look Back In Anger Billy- Joel- Vienna Nickleback- Photograph Santana ft. Steven Tyler- Just Feel Better Nirvana- Lithium, the Man Who Sold the World the Dave Mathews Band- Pinball Wizard והכיהכיהכי בעולם- Alex Band- Last Goodbye
איזה מדהים. שבוע טוב.

אממ לא משהו מיוחד..../images/Emo3.gif

סתם שבוע רגיל ומשעמם..אבל לפעמים עדיף משעמם..
שירים: כל האלבום החדש של ווסטלייף
פשוט מדהים!אין מילה אחרת לתאר אותו

kittycatbone

New member
הממ..

הטיול השנתי היה ממש ממש כיף!!! ^^ חיח, ולמדתי לנגן היום על הגיטרה את הריף של no surprises של רדיוהד.... אניוואי, זה הכל. עכשיו אני צריכה לחזור ללמוד עוד שבוע וחצי, להשלים בתוכו שני מבחנים, פלוס מבחן בספרות
ועוד איזה מלא דברים מעצבנים שכוללים חזרה לבצפר
הממ כן. :|
שירים
רדיוהד, רדיוהד, ורדיוהד
וגם התמכרתי לten של פרל ג'אם ו-x&y של קולדפליי (למרות שעליו לא הספקתי לחרוש מספיק עדיין
) ותמונה.. המ הייתי שמה תמונה מהטיול השנתי או משו, אבל לא הקטנתי:-#

../images/Emo94.gifעונה נה בננה...../images/Emo94.gif

חחח טוב... מה שעשה לי את השבוע היה בהחלט הקניות... חחח שני סוואטשרטים... אבל לא סתם סוואטשרטים-ארוכים עד הברך.... בכחול ושחור... טוב וגם קניתי את הארי פוטר הראשון (-אבן החכמים-) באנגלית... החלטתי שאני חייבת להתחיל את כל הסדרה באנגלית... ומ....שירים שעשו לי את זה מממ: McFly-Not Alone ומ... "Wake Me Up Before You Go GO"... זה הכל להיום...!! ואיך לא?... ראיתי הארי פוטר... אבל האמת שכמה קטעים שיחקו איתי מחבואים ואני חייבת להודות שהם טובים בזה כי לא ממש מצאתי אותם!!

"OMG! I''ve killed Harry Potter!!"

כמה צחקתי בסצנה הזו. אז. הטיול השנתי. גאד, היה כה כיף! [אזמה אם פספסתי אינויאשה וFB, זה רק ליומיים
] הלכתי ליד המדריך והבנים והיה ממש נחמד איתם. אבל כואבות לי הרגליים והידיים
אבל זה השתלם. היה ממש מדהים. אני כבר לא יכולה לחכות לזה של שנה הבאה
הארי פוטר. סוף סוף ראיתי אותו, וזה ממש אחלה סרט. למרות שהשמיטו בערך חצי מהספר ושינו כמה קטעים [איפה סיריוס
ולמה מדאם מקסים נראית ככה
איפה הקטע עם העצמות הגדולות
והכי חשוב, איפה דובי
?], זה היה נהדר. אח, התאומים
ורופרט
ספיישל אואזיס. בTOTP והאנפלאגד. וואו
נואל. שר. בלי. ליאם. |סגידה| כמה אלוהי. Professor McGonagall: Now, Mr. Weasley, place your right hand on my waist. Ron: W-Where? [While Ron and McGonagall dancing] Harry:[to the twins] You'll never let him forget it, are'nt you? Fred and George: Never!
Professor McGonagall: The house of Godric Gryffindor has commanded respect in the wizarding world for nearly 10 centuries, and I will not have you besmirching it in one night by acting like a babbling, bumbling bunch of baboons. Fred: [Whispering to George] Try saying that five times fast. George: [Whispering] Babbling, bumbling bunch of baboons. Fred: [Whispering] Babbling, bumbling bunch of baboons. אח. תאומיםתאומיםתאומים
תרגמתי כמה סלאשים על פרוטס באסקט, ואני בהחלט מרוצה ממה שיצא
dazed הוא אחד הסלאשים הטובים ביותר שאי פעם קראתי. באנגלית כמובן|: התרגום שלי עילג, אבל שיהיה. שירים- כל הביסיידים של אואזיס. גיליתי אותם מחדש והם פשוט מעולים. לא זכרתי שנואל שר כ"כ הרבה. ומאלה שחרשתי עליהם בטיול- Smashing Blue Green Day - Maria, Too Much Too Soon Days Grace - I Hate Everything About You 3 Nirvana - In Bloom Weezer - Island In The Sun Dashboard Confessional - Vindicated Oasis - Underneath The Sky, Stay Young

אוייי כן זה קטע מעולה!!../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

עם הלהגיד את זה 5 פעמים. ובכלל.. הוויזליז.. נאמ.

מה:|???

בקשה תגידי שאת עובדת עלי?
|חשהפקאצה| אבל אבל כל כך יפה וחמוד לו שיער ארוך נו
איך את יודעת שהוא התספר?><

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

זה אמור להיות Babbling, bumbling band of baboons *קטנונית שכמותי* אויי וזה קטע טובבבבבבבבבבבבבבבבב
וגם הראשון- Harry:[to the twins] You'll never let him forget it, are'nt you? Fred and George: Never!
אוי כמה צחקתיייי

כן, זה עושה הגיון.

[נו, זה שיבוש מmake sense
] ידעתי שמשהו לא מסתדר בזה כל כך. כן, ויש עוד המון קטעים כאלה
Hermione: It's not going to work. Fred: Oh yeah? George: And why is that, Granger? Hermione: You see this? [pointing at a ring around The Goblet of Fire] Hermione: This is an Age Line. Dumbledore drew it himself. Fred: So? Hermione: So, a genius like Dumbledore couldn't possibly be fooled by thing as pathetically dim-witted as an Aging Potion. Fred: Ah, but that's why it's so brilliant. George: 'Cause it's so pathetically dim-witted. וכמו שאמרתי, תאומים

למעלה