מה עשה לי תשבוע?

מה עשה לי תשבוע?

אהלן
אז מה עשה לכן תשבוע? חג שמח לכולכן.

חג שמייח!../images/Emo9.gif../images/Emo137.gif../images/Emo138.gif

אז קודם כל החופש... ביום שלישי הלכתי לעשות מילוי לציפורניים ונודע לי שניצלתי מפטריות בידיים(כי עברתי לעשות אצל מישהי אחרת),ואממ ביום שלישי גם ילדה מהכיתה שלי הביאה לי ת'כרטיס מהמוקדמות לגאלה!חח היא הצליחה להשיג לי(עזבו שזה היה אחרי מלחמות) וסינרגיה יהיו שם!!
(עזבו שאחרי זה גיליתי שזה לא הופעה שלמה
...חברה שלי שיכנעה אותי ללכת ובמילא אני אוהבת סינרגיה).. ואממ ביום רביעי עשיתי תיאורייה ועברתייייייייי!!מזל טוב לי!
יום חמישי,אתמול-שיעור נהיגה ראשון!!!
היה כ"כ כיףףף איזה מורה מאגניב יש לי!
והיום אממ בערב הולכים למישהי מהשכבה שיש לה יומולדת ואמ זייהו..מחר גאלה..והולכים להנות(אני רק מקווה שלא נתקע בטעות באיזה מעגל פוגו...*לא רוצה מכות*) שירי השבוע: Blind Guardian-Mirror Mirror
Nightwish-ever Dream
The Rasmus-No Fear סינרגיה-חושך
ויש עוד הרבה שירים אבל אין כוח לכתוב..חחחחח

kittycatbone

New member
יו../images/Emo12.gif

עוד שתי חברות שלי עשו תיאוריה ביום רביעי
(ועברו^^) הממ, מזל טוב!!!$#@$@%!

טנקס../images/Emo9.gif

ומזל טוב לחברות שלך
חחח אולי ראיתי אותן שם..חח גמני הייתי עם חברה שלי שגם עשתה תיאורייה וגם עברה...חח זה היה היום שבו נראה לי כל הבנות עברו..

shaya23

New member
=]

עיקרון השבוע הזה היה מעולה.. שני היה את המסיבה במושב וגם נסעתי לעזר והיה כזה כיף.. שלישי כנ"ל רביעי בערב היה מסיבה והיה כיףףףףף מה שרס את השבוע זה שהתבטלו לי התוכניות לסילבסטר.. =[

kittycatbone

New member
הממ..

כנס באפיייייייי!!!!!!
ללא ספק כנס באפי
וכל השלושה ימים האלה שהייתי בת"א
זה התחיל במפגש פורום כיפי לאללה^^ המשיך בלישון אצל חברה בראש העין, ובבוקר שאחרי לנסוע איתה, כשהיא נוהגת לת"א^^ ואז הסתובבתי עם חברה שלי בדיזינגוף ברגל...
ואז היה כנס באפי!!!!^^ ופגשתי אנשים מגניבים.. והמחזמר היה כזה יפההה
ואז הלכנו למסעדה כמה אנשים באמצע הלילה באמצע ת"א
ואז הלכנו לראות מרתון פרקים עד 10 בבוקר... כשכמעט כולם ישנו תוך כדי (אבל אני רק טיפונת
) ואז היו הרצאות מעניינות
ואז הלכתי הביתה
אניואוי, זה היה פשוט. כיף. גדול. אחד

למעלה