מה פתאום נינה לא מגיעה להלוויה

מה פתאום נינה לא מגיעה להלוויה

גם אם השחקנית המקורית לא יכולה לבקר בסדרה מצידי שיביאו מחליפה בינתיים אפילו לפרק אחד, איזה תירוץ דבילי שפיליפ חולה במחלת הנשיקה מה הוא ילד קטן שצריך להישאר איתו בבית הוא כבר סוס גדול מכסימום תמצאי לו בייביסיטר ותבואי לבד לכבד את ריאן אני לא מבינה את זה

ים כחול

New member
קישקוש בגרוש השחקנים עסוקים

אז המציאו שהוא חולה ושהיא תקועה איתו
גם אבא של טרישה בבית חולים ומייגן לא הראתה את פרצופה אפילו יום אחד . אין הגיון בסדרה הזו , תהנו ממה שאתם יכולים ואל תטרידו עצמכם בשאלות שאין להם תשובה .

python 4

New member
אני בטוח אפילו -

שניל לא באמת התקשר לטרישה קאסט והודיע לה את ההודעה המצערת! הוא סתם חייג לאיזה מספר שגוי (בטח NINA-555) רק כי היה כתוב לו בתסריט שהוא חייב לעשות את זה.

היום שמתי לב לזה במיוחד!

הם כאילו שותים! זה כזה דבילי.מה הבעיה באמת למזוג משהו?

venustudent

New member
ואם מדברים על חוסר הגיון בסדרה

שמתם לב שלריאן אין הורים/אחים/בני דודים? (ולא רק לו, אלא לעוד כמה דמויות בסדרה שלתסריטאים לא היה כוח להמציא עבורן משפחת מוצא, כמו בראד, ריאנה ונראה לי שיש עוד כמה שעכשיו אני לא זוכרת)

python 4

New member
האמת, לזה שמתי לב../images/Emo26.gif

זה שנינה לא היתה שם לא מפריע לי - בטוח המפיקים ניסו להשיג את טרישה קאסט והיא לא היתה זמינה באותו זמן (למרות שמה היא עושה בחיים כרגע אין לי מושג), ולהביא ילד בן 14 ולהגיד שזה פיליפ גם לא היה נראה מוזר. אבל מוזר (מבחינה תסריטאית) שכל הנוכחים בהלוויה היו אך ורק השחקנים הקבועים של הסדרה (וכולם, חוץ מהטינס). מה הבעיה לשכור 4-5 ניצבים בשקל ולהגיד שהם הבני דודים/אחים וואטאוור של ראיין? זה בהחלט פישול של ההפקה!

pumiki25

New member
נכון מאוד. ועוד משהו -

...שרציתי לתהות על קנקנו כאן כבר כמה זמן
עוד מישהו חוץ ממני מוצא את כל העניין של ה - Bestest Friends בין ראיין לניל מגוחך? הרי באמת...קודם כל - לניל אין חברים. לא, באמת - שמתם לב? עם מי הוא מדבר? הוא משוחח עם מלקולם, מפלרטט עם אלכס ו/או אוליביה ומדווח לויקטור. איזה עוד חבר יש לו, למען השם?! אז כן - הצמידו לו את ראיין לעשרה-עשרים פרקים כדי שיוכל לפרוק קצת עול בכל אשר קשור לאחיו והפוסטמה - אבל חוץ מזה? לא מדובר כאן בנינה-כריסטין, בילי-ראול או אוליביה-אשלי (שאמנם הוצמדו מאמצע שום-מקום - אבל שיהיה), למשל, שחולקים היסטוריה ארוכה - בין אם על המסך או "סתם" בתסריט. כל הרעיון להעניק לניל עלילה (לא אקלקל לסולדיי הספוילרים, אבל ניל מקבל עלילה מפותחת למדי שנוצרת בימים אלו ממש) ע"י "הצמדה" שלו לשחקן שדיקלם איתו כמה סצינות...בעיני זה מטומטם לגמרי, וכל ביטוי האבל והיגון הללו של ניל ("He was the BEST..") מגוחך

אור2221

New member
אני לא מסכימה בכלל

הם היו חברים מאז ומעולם, מהרגע שריאן הגיע לGC והתחבר עם ויקטוריה. הם תמיד היו קרובים ודיברו אחד עם השני, במיוחד מכיוון ריאן שהיה בוכה על הצרות עם ויקי, אבל גם מכיוון ניל. לא מפתיע בכלל.

../images/Emo210.gif נכון... הם מאז ומתמיד היו

קרובים, ובהחלט מובן למה ניל לוקח את זה קשה. ואגב אור, מה את אומרת על ויקטור בפרקי אמריקה??
ראית איזה כלב לבן חמוווווווד הוא קנה לחווה? כן, מעכשיו גם לניקי וויקטור יש כלב. ניקי מודאגת שהוא ילעס לה את הנעליים

ים כחול

New member
ספויילר רציני מעליי ../images/Emo2.gif

חבר'ה תשתדלו לא לגלות מה יקרה בעתיד בשרשורי הווה כעת אני יודעת על הכלב הלבן וזה ממש הורס לי את הכייף לראות בעתיד
טוב זה בצחוק כמובן אך שימו לב שלא תפלטו מי מת, התאבד , זרק את אשתו מהחלון או פשט רגל ונהייה עני מרוד ...

junny

New member
אני גם לא מסכימה!

אני זוכרת שניל גר אצל ריאן איזו תקופה, ולפני כן גם היה משהו ההפך..

לנוצה

New member
../images/Emo44.gifנשמות זאת רק סידרה../images/Emo91.gif

וכמו בסדרות האמריקאיות אין משפחות מרוקאיות/פולניות אלו הם החיים צאו מזה...

ים כחול

New member
נוצה ../images/Emo13.gifאנחנו צוחקים רוב הזמן

אני בכל מקרה נשמעת כאילו מתוסכלת אבל הכל בצחוק
כייף להתפרק ולפרוק ולפרק .... יו בא לי פאזל כעת

למעלה