מה קורה ? איפה אתם?

dafgol

New member
מה קורה ? איפה אתם?

עצוב לי וקר לי לבד...., הבנים ישנים ואני גמורה כבר אבל קשה לי להירדם לבד...... גולן כבר אוטוטו 24 שעות לא בבית (רק עוד שעתיים בערך יגיעו ליעדם.....מסע של כמעט 24 שעות בגלל שאין טיסות ישירות מישראל לניגרייה ) אנחנו מתכתבים ב SMSים כשהוא בנחיתות ביניים - היה באמסטרדם בבוקר עד הצהריים , ולא מזמן מאבוג'ה - בירת ניגריה. מסכן הוא שפוך ועייף....והוא לא פה איתי ועם הבנים..... מחר חמותי תבוא אלינו לסופ"ש . מה הלכתם לישון? לא יפה ....השארתם אותי פה לבד.... יאללה ליל מנוחה
שריתו'ש
על העידוד במסנג'ר
חלומות פZ אני

S r 35

New member
דפנה בוקר טוב ../images/Emo24.gif

אנחנו עדיין משלשלים
ומצבנו לא מזהיר בכלל. אתמול נפלתי שדודה בשמונה בערב למיטה. מתחילה להתארגן לי כי אני רצה עוד מעט לעבודה. מבטיחה להיות איתך בקשר במהלך היום. תהיי חזקה (אני יודעת שאת כזו) נש
ות וח
וקים לבנים המקסימים. זה יעבור מהר ויהיה בסדר, את תראי
... טוב שיש לך עזרה בסופ"ש.

S r 35

New member
תודה יקירות ../images/Emo24.gif

דפנה, תודה על שיחת הטלפון. היה נחמד לשוחח. מקווה שהייתה לך שיחה טובה עם גולן במסנג'ר - בפעם הבאה מסרי לו ד"ש. איך הוא מסתדר? ... תחזיקי מעמד ובעיקר תאגרי כוחות. והכי חשוב - תהני מארוחת הערב שחמותך מכינה לך
בתיאבון! אני מאמינה שעוד נדבר במהלך הסופ"ש. נש
קות לבנים המקסימים שלך. יאללה, רוצי להדביק עוד
על טבלת הייאוש.

LANIT1

New member
דפגול מודאגת דואגת תתקשרי

מה שלומך, ראיתי אותך היום או אתמול כבר לא זוכרת... לוקחת את הילדים לגן.. את יכולה להתקשר , לדבר , שלא תהיי לבד.. אני הייתי עסוקה, הכנתי מסיבת הפתעה לבעלי היקר ביום שלישי , ביום רביעי שיעור אנגלית מחר בעזרת השם מקווה להיות בבית .. תתקשרי נפטפט מעט .. ושוב כל דבר עזרה וכל דבר אחר . הנני כאן לרשותך אחותי ... נשיקות

למעלה