מה קורה אנשים?? קצת עזרה מכם.

RaM88

New member
מה קורה אנשים?? קצת עזרה מכם.

אני התחלתי לישמוע ראגיי לא ממזמן אבל אני כל הזמן דיי אהבתי את זה רציתי אולי עם אפשר שתמליצו לי על כמה להקות טובות לישמוע . סתם ככה לשתף חוויות , אז חזרתי מהבראשית היה מגניב לאללה אבל החוץ של מתחם ההופעות כאילו הפסטיבאל אצמו היה דיי צולע לאומת שנה שעברה שנה שעברה היו פול באסטות ודוחנים יחסית להשנה שלא היה כימעט כלום. PEACE&LOVE PPL

Nechi Nech

New member
להקות רגאיי..

Israel Viberation - להקה גדולה, סוג הרגאיי שמאופיין אליה הוא רגאיי רוטס/פאונדיישן מיכוון שהלהקה מנגנת רוטס רגאיי ופעילה עוד משנות ה70' המאוחרות. אלבום מומלץ - Israel Viberation - The Same Song Burning Spear - כמו יזרעל וייב, גם ברנינג ספיר היא אחת הלהקות החשובות בעולם הרגאיי, אלבום מומלץ - Burning Spear - Jah No Dead Culture - גם להקת רוטס רגאיי ענקית, שהסולן שלה ג'וזף היל נפטר לא מזמן. אלבום מומלץ - Culture - One Stone שלושת הלהקות שציינתי הן הלהקות המוכרות אבל ישנן עוד המון להקות רגאיי כגון: Black Uhuru, Groundation, The Gladiators, Morgan Heritage, Seeed והרשימה לא מפסיקה... מקווה שעזרתי.

K C

New member
בבקשה

שלושה אלבומים The Congos - Heart of the Congos - ממליץ כל פעם למי שהתחיל לשמוע רגאיי Black Uhuru - Guess Who's Coming to Dinner Sizzla - Praise Ye Jah אני לא אדבר על האלבומים, הם מדברים בעד עצמם. תהנה

למעלה