מה קורה הערב חברים? :)

iscoה

New member
מה קורה הערב חברים? :)

יש מסיבות מענייניות שאתם ממליצים באיזור תל אביב ??? שיהייה חג שמח, ונא לא להתבאס על מזג האוויר! Jah Bless

לא ידוע לי על משהו...

בטח בסלואו משה יהיה משהו. חוץ מזה לא ידוע לי. ב13 כדאי לא לפספס את מסיבת פורים של רודבוי(שאני לצערי הולך לפספס...) וכמובן שבוע לאחר מכן KING KONG בבארבי אירוע מדהים הולך להיות(ואני הולך לצאת
). אז מה אומר? גם אם אין היום משהו תזדיין בסבלנות ותצטייד בהרבה כוח לקראת האירועים הקרובים...

יום שישי, 10.3-- מסיבות רגאיי..

אכן שיידי צודק, יש בסלואו משה ת'ליין של יונייטד רוטס (בערך 30 ש"ח כניסה) ויש גם ב"שסק" ברח' לילינבלום 17 ת"א את אפיקומן ויוגו (נראה לי 20+, כניסה חופשית) גם כמובן אסור לפספס את הסלואו משה ב- 13.3 שרמי גראמי מתקלט 8 שעות!! וב- 17.3 בסלואו משה יהיו--->>> 007 קרו, יגאל גאנג'ה וייבזז, שוקביט סאונד עם ראגה מאפין לפנים וכמובן גימ"ל סאונד סיסטם.. גוד שבס (= -כשף!

שכחתי ת'מסיבות רגאיי שיש כל שישי ב-

***כנרת*** אני אישית עדיין לא הייתי שם, אבל שמעתי שנייס שם.. עד כמה שאני יודעת הכניסה היא חופשית ו- 18+ תהנו לכם בסוף שבוע הזה!! -כשף!

אה דרך אגב- רגאיי ודאב בירושליים!!

במוצאי שבת 11.3 מהשעה 22:00 יוסף עובדג'ה ובן יהוה מלהקת ישראל במיקרופון, בערב רוטס ודאב כבד. שווה לבוא לשמוע את עבודת המיקרופון של גבריאל בן יהוה כתובת הפאב - רחוב הדקל 2, ליד שוק מחנה יהודה כניסה חופשית בואנה ירושלמים, אני מקנאה בכם =( דאב כבד.. שבת שלום -כשף!

yaarasta

New member
כשף יצחקי = ../images/Emo33.gif 144 של הרגאיי

את מתחרה איתי, אה?

חח דוגרי זה ככה..

ולא, לא מתחרה איתך - חלילה.. שאלו-- עניתי אתה עושה מסיבות ואני מייחצנת
שבת שלום חבר'ה לפי מה שאני רואה השמש מבצבצת לה.. -כשף!

REL YESAYA

New member
לא...אין מה להגיד שזה רגאיי...

הם מנגנים פאנק גרוב והיפ הופ...

למעלה