מה קורה

מה קורה ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

חחחח גם בגלל שמשעמם לי קצת וגם בגלל שמציק לי שאין כמעט שרשורים חדשים. אז אני אמציא לכם שאלון בספונטניות, משו בסגנון של השאלות שאני שואלת ב"הכר את הפורום". (השאלון לזכר כי זה פשוט יותר נוח... אז תדמיינו שזה בצורת נקבה..) מה שימך? מאיפה אתה בארץ? בן כמה? מה אתה עושה עכשיו? טוב אני מקווה שאתה נהנה ..
מהו הזיכרון ילדות הכי רחוק שאתה זוכר? מהו הזיכרון הכי טוב שהיה לך? מהו הזיכרון הכי מצחיק? מהו הזיכרון הכי מביך? מהו הזיכרון הכי מפחיד? מהן שאיפותייך לעתיד? איזה מקצועות הגברת בבית הספר? אתה עומאני או ריאלי? ספר על חלום שחלמת השבוע
ספר בדיחה ששמעתת... לאיזה מקצוע אתה רוצה לפנות בעתיד, (ואם אתה כבר במקצוע לאיזה היית פונה במקומו)? באיזו הצגה נהנת הכי הרבה? באיזה סרט הכי נהנת? הכי פחדת? הכי צחקת? איזה ספר הכי השפיע עליך? איזה מוזיקה אתה הכי אוהב? והכי נוהג לשמוע? איזו זמרת/זמר/להקה? איזו חיה אתה חושב שהיית בגלגול הקודם? מה היה הכי גורם לך להיות מאושר בשלב זה של החיים (ובכנות) כסף/אהבה/עבודה/משפחה? מה הכי חשוב לך לאחל לעצמך? בריאות/אהבה/כסף? היופי חשוב לך בד"כ? עד כמה? מתי היתה הנשיקה הראשונה שלך? מתי היתה האהבה הראשונה שלך? מה הרגע שהיה הכי עצוב בחייך? אם היית מקבל עכשיו איזה מאכל שאתה רוצה, מה היית רוצה? ושתיה? איזו גלידה אתה הכי אוהב? ואיזה צבע היית בוחר לבלון שלך? האם אתה מאמין באהבה ממבט ראשון? אתה מאמין בגורל? אם כן, יש מקרה שגרם לך להגביר את האמון שלך בגורל? באיזה טיול הכי נהנת בחיים שלך? מה בעיקר גרם לך להנות בטיול הזה? יש לך חבר הכי טוב? מה התכונות שאתה חושב שצריך להיות בחבר הכי טוב? מה המוטו שלך לחיים? מה העצה שהיית נותן לאחרים מנסיונך? אתה בן אדם חורפי או קיצי? בן אדם של מזגן או תנור? בן אדם של שמיכת פוף או מיטת שיזוף? מתוק או מלוח? בשרי או חלבי? המבורגר או פיצה? אם היית צריך לקחת 3 דברים ספציפים לאי בודד, מה היית לוקח? אם היית מקבל מליון שקל והיית צריך לבזבז אותו ביומיים או שלוקחים ממך אותו, על מה היית מבזבז? מה התחביבים שלך? לאן היית הכי רוצה לטוס בעולם? טוב זהו נגמר לי השאלות, מקווה שהצלחתי להעביר לכם ת'זמן, את שלי הצלחתי

עונה לעצמי,

(השאלון לזכר כי זה פשוט יותר נוח... אז תדמיינו שזה בצורת נקבה..) מה שימך? דנית מאיפה אתה בארץ? פ"ת בן כמה? 16 מה אתה עושה עכשיו? סתם במחשב... ומתכוננת למקלחת חמימה. טוב אני מקווה שאתה נהנה .. חח מהו הזיכרון ילדות הכי רחוק שאתה זוכר? בגיל 4 שחברה שלי שירן בכתה והגננת חיבקה אותה ונחמה אותה. מהו הזיכרון הכי טוב שהיה לך? הכי טוב? אמממ שכיתה ג' הייתי בספיישל פוקימון בערוץ 6 והיתה הגרלה בין 72 מתמודדים שמתוכם 6 יצאו, ואני הייתי אחת מבניהם, וקיבלתי פול פרסים. מהו הזיכרון הכי מצחיק? פעם אני ובת דודתי שפכנו קטשופ (זה לא יוצא מפה אה?) על המרפסת מתחת והשכן חשב בהתחלה שזה דם של ציפורים
אחר כך הייתי צריכה ללכת ולבקש סליחה... מהו הזיכרון הכי מביך? אתמול אמרתי על ידיד שלי שהוא אידיוט, חח והוא היה על הקו, אבל לא היה לי כזה משנה, כי הוא עשה מעשה אידיוטי, אבל בכל אופן זה היה מביך. מהו הזיכרון הכי מפחיד? פעם צעק לי איזה אחד ממשאית והתחלתי לרוץ והוא נסע אחרי עד שמצאתי 2 זקנות ונשארתי איתן עד שיעוף. מהן שאיפותייך לעתיד? להיות טייסת קרב. איזה מקצועות הגברת בבית הספר? פיזיקה ומחשבים ואני עוברת לספרות במקום פיזיקה. אתה עומאני או ריאלי? ריאלי. ספר על חלום שחלמת השבוע... לא זוכרת. ספר בדיחה ששמעתת... חח אין לי. לאיזה מקצוע אתה רוצה לפנות בעתיד, (ואם אתה כבר במקצוע לאיזה היית פונה במקומו)? טייס. באיזו הצגה נהנת הכי הרבה? תפוחים מין המדבר- בבית לסין, אני חושבת שזו ההצגה הכי מצחיקה שהייתי בה בנתיים. באיזה סרט הכי נהנת? אפקט הפרפר, ונילה סקיי, שמש נצחית בראש צלול. הכי פחדת? לא זכור לי סרט שהכי... הכי צחקת? מת לצחוק 3/4 איזה ספר הכי השפיע עליך? אין אחד שהשפיע עלי ממש אבל אהבתי את הספר העבד. איזה מוזיקה אתה הכי אוהב? והכי נוהג לשמוע? רוק.. וישראלי. איזו זמרת/זמר/להקה? קרן פלס. איזו חיה אתה חושב שהיית בגלגול הקודם? אמממ לא יודעת, אבל אם הייתי בוחרת אז בטח דולפין או חתול. מה היה הכי גורם לך להיות מאושר בשלב זה של החיים (ובכנות) כסף/אהבה/עבודה/משפחה? אהבה
מה הכי חשוב לך לאחל לעצמך? בריאות/אהבה/כסף?בריאות היופי חשוב לך בד"כ? עד כמה? חשוב, במידה מסויימת. מתי היתה הנשיקה הראשונה שלך? כיתה ט מתי היתה האהבה הראשונה שלך? ח מה הרגע שהיה הכי עצוב בחייך? שסבתי נפטרה בסוכות. אם היית מקבל עכשיו איזה מאכל שאתה רוצה, מה היית רוצה? חריימא ושתיה? אייסשוקו חחח (אני לא אוהבת קפה) איזו גלידה אתה הכי אוהב? עוגיות וביסקוויט ואיזה צבע היית בוחר לבלון שלך? תכלת האם אתה מאמין באהבה ממבט ראשון? בערך אתה מאמין בגורל? כן אם כן, יש מקרה שגרם לך להגביר את האמון שלך בגורל? יש מישי שדיי מתנהגת בגועל וברוע, וגנבו לה באילת 200 שקל ואמ פי 3, וגם איזה 2 בנות הרביצו לה, אז מה זה אם לא נקמת הגורל? אבל אני לא שמחה, ממש לא, ריחמתי עליה מאד. באיזה טיול הכי נהנת בחיים שלך? באילת. מה בעיקר גרם לך להנות בטיול הזה? החברים שלי. יש לך חבר הכי טוב? מה התכונות שאתה חושב שצריך להיות בחבר הכי טוב? התחשבות, התעניינות, מתן עזרה שצריך, הומור רצוי, ועזרה בשיעורי בית.. חח סתם. מה המוטו שלך לחיים? חייך- הכל לטובה. מה העצה שהיית נותן לאחרים מנסיונך? פעם אחת למטה ופעם אחת למעלה, אם פעם אחת לא יצליח לך פעם אחרת כן, לא להתאכזב מהר מדי. אתה בן אדם חורפי או קיצי? קיצי. בן אדם של מזגן או תנור? תנור. בן אדם של שמיכת פוף או מיטת שיזוף? שמיכת פוף. מתוק או מלוח? מתוק. בשרי או חלבי? חלבי. המבורגר או פיצה? פיצה. אם היית צריך לקחת 3 דברים ספציפים לאי בודד, מה היית לוקח? מישו שיארח לי זמן, מצלמה, ודפים וכלי כתיבה. אם היית מקבל מליון שקל והיית צריך לבזבז אותו ביומיים או שלוקחים ממך אותו, על מה היית מבזבז? על בגדים, על נתינה, על טיול כלשהו. מה התחביבים שלך? מחשב טלויזיה לבלות. לאן היית הכי רוצה לטוס בעולם? לצרפת.

Mr Smiley

New member
עונה

מה שמך? רועי מאיפה אתה בארץ? חיפה אני עכשיו גר בניו יורק בן כמה?20 ובקרוב 21 מה אתה עושה עכשיו? לומד טוב אני מקווה שאתה נהנה .. מהו הזיכרון ילדות הכי רחוק שאתה זוכר? גן חובה שירד הסיבבון עם הממתקים מהתיקרה מהו הזיכרון הכי טוב שהיה לך?טקס הסיום של התיכון מהו הזיכרון הכי מצחיק? לא זוכר עכשיו מהו הזיכרון הכי מביך?לא זוכר עכשיו מהו הזיכרון הכי מפחיד? לא זוכר עכשיו מהן שאיפותייך לעתיד? להצליח ולהגשים את חולומי ספר על חלום שחלמת השבוע? חלום סודי לא יכול לספר לאיזה מקצוע אתה רוצה לפנות בעתיד, (ואם אתה כבר במקצוע לאיזה היית פונה במקומו)?למשחק באיזו הצגה נהנת הכי הרבה?"הלהקה" באיזה סרט הכי נהנת?אלאדין(חחחחח...) איזה ספר הכי השפיע עליך? ספר שקראתי באנגלית לא זוכר את השם כרגע איזה מוזיקה אתה הכי אוהב? והכי נוהג לשמוע?ישראלית. איזו זמרת/זמר/להקה?הראל שסקעת, שירי מיימון איזו חיה אתה חושב שהיית בגלגול הקודם? סוס מה היה הכי גורם לך להיות מאושר בשלב זה של החיים (ובכנות) כסף/אהבה/עבודה/משפחה? אהבה ומשפחה מה הכי חשוב לך לאחל לעצמך? בריאות/אהבה/כסף? אהבה ובריאות היופי חשוב לך בד"כ? עד כמה? חשוב להראות טוב. מתי היתה הנשיקה הראשונה שלך? לפני 4 שנים מתי היתה האהבה הראשונה שלך? תלוי איך מתרגמים את זה מה הרגע שהיה הכי עצוב בחייך? שמישהו שהכרתי נפטר אם היית מקבל עכשיו איזה מאכל שאתה רוצה, מה היית רוצה? גלידה! ושתיה?מים איזו גלידה אתה הכי אוהב? פיסטוק ואיזה צבע היית בוחר לבלון שלך? כחול האם אתה מאמין באהבה ממבט ראשון?כן אתה מאמין בגורל? לא יודע אם כן, יש מקרה שגרם לך להגביר את האמון שלך בגורל? לא באיזה טיול הכי נהנת בחיים שלך? טיול בארצות הברית לפני 4 שנים מה בעיקר גרם לך להנות בטיול הזה? שהיינו כל המשפחה ביחד יש לך חבר הכי טוב? מה התכונות שאתה חושב שצריך להיות בחבר הכי טוב?כרגע לא, מישהו שאפשר לדבר איתו על הכל ושיבין אותך מה המוטו שלך לחיים? להצליח מה העצה שהיית נותן לאחרים מנסיונך? אל תוותר לעולם אתה בן אדם חורפי או קיצי? קיצי בן אדם של מזגן או תנור? מזגן בן אדם של שמיכת פוף או מיטת שיזוף? שמכית פוח מתוק או מלוח? מתוק בשרי או חלבי?חלבי המבורגר או פיצה?פיצה אם היית מקבל מליון שקל והיית צריך לבזבז אותו ביומיים או שלוקחים ממך אותו, על מה היית מבזבז? בגדים מה התחביבים שלך? לשיר, לכתוב שירים לאן היית הכי רוצה לטוס בעולם?הוואי

boopymylife

New member
משעמם לך אה?

טוב גם לי חח... מה שימך?- ליאור מאיפה את בארץ? - חיפה בת כמה? - אוטוטו 18 מה את עושה עכשיו? - לומדת למבחן ענק באזרחות הזיכרון ילדות הכי רחוק שאני זוכרת?- איזה זיכרון ילדות?! אני בקושי זוכרת מה למדתי כבר שעתיים לאזרחות! הזיכרון הכי טוב שהיה לי?- דיסני... הזיכרון הכי מצחיק?- אנערף. זיכרון הכי מביך?- כל פעם שאני הולכת עם אמא שלי לקניות.. הזיכרון הכי מפחיד?- לאדעת שאיפותיי לעתיד- להיות מעצבת פנים.. איזה מקצועות הגברתי בביצפר?- משפט עברי, וקולנוע (תקשורת) עומאני או ריאלי- ריאלי חלום שחלמתי השבוע- ממש לא זוכרת בדיחה ששמעתי- לא זוכרתתת מקצוע שאני רוצה לפנות בעתיד- כבר רשמתי ^^ הצגה- לא זוכרת איך קוראים לה.. משהו על ילדה שנאנסת.. סרט שהכי נהנתי- יש הרבה... הר ברוקבק.. בחזרה לארץ לעולם לא.. מלא מלא לא זוכרת עכשיו הכי פחדתי- הטינה הכי צחקתי- פגוש את הפוקר'ס ספר שהכי השפיע עליי- לא קוראת הרבה ספרים אז קשה לי לענות על השאלה הזאת מוזיקה- שחורה בעיקר הכי נוהג לשמוע- כל מני.. בעיקרון הכל מהכל חוץ ממטאל רק כבד דיכאון וטראנסים (טרקים זה בסדר) זמרת: דין דין אביב זמר: שון פול, 50 סנט, שאגי (חחח), סנופ דוג, אייס קיוב.. ועוד ועוד ועוד להקה- בלק אייד פיז , גרין דיי,... ממ ממ נמנמ חיה שהייתי בגלגול הקודם- לאדעת אבל בטח זה היה יצור עצלן ובלי זיכרון.. =] כסף/אהבה/עבודה/משפחה: אהבה מה הכי חשוב לי לאחל לעצמי- אהבה אמיתית (כמה קיטצ'י זה נשמע יאללה) באירות/ אהבה/ כסף: קודם כל בריאות ... אח"כ אהבה... ואח"כ בסוף בסוף כסף לא יזיק היופי חשוב לי בד"כ כלל?- המראה שלי או של בנים? לא הבנתי ת'שאלה מתי הייתה הנשיקה הראשונה שלי - בכיתה ח' " " האהבה " " - " הרגע הכי עצוב בחיי- מי שמכיר אותי יודע מאכל שהייתי רוצה- כלוםםם בעעע אני מפוצצת לא לדבר איתי על אוכל חחחחחחחחחח שתייה- קולה קולה קולה קולה גלידה : הגנדאז- וניל עוגיות =]]]]]]]]]]]]] צבע בלון- אדום/כתום האם אני מאמינה באהבה ממבט ראשון- לא בגורל- כן הרבה מקרים. באיזה טיול הכי נהנתי בחיים שלי - איטליה מה בעיקר גרם לי להנות- מחסור בישראלים . חח סתם לאדעת היה מיוחד.. היה חוויה ... חבר הכי טוב- יש לי חברה הכי טובה, נחשב? התכונות שצריך להיות בחברה הכי טובה- לדעת לשמור סודות, לדעת להקשיב / לעזור, להצחיק, בנאדם שכיף לך להיות איתו גם בלי לעשות כלום ושיודע תמיד להוציא מהבאסה. המוטו שלי לחיים- תחייך לעולם והעולם יחייך אליך בחזרה מה עצה שהייתי נותנת לאחרים- ממממממממ.. סתבו. אני בנאדם קייצייייי שונאת שונאת שונאת חורף! בן אדם של מזגן שמיכת פוף (עם מזגן) מתוק / מלוח- מתוק בשרי/חלבי- לפי הרעב המבורגר / פיצה- פיצה 3 דברים לאי בודד- מוזיקה, חברה, וסיגריות לדרך חזרה =] חח מיליון שקל ביומיים- הייתי קונה אוטו.. סיטואן C4............... =]]]]]]] ואם נישאר עוד קצת כסף אז בגדים... אין לי כוח יותר לענות חחח סורי

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

מה שימך? מירי.
מאיפה אתה בארץ? ערסקלון.
בן כמה? 18 וקצת.
מה אתה עושה עכשיו? עונה על השאלון ? P:
מהו הזיכרון ילדות הכי רחוק שאתה זוכר?גן. גומיה על פרק יד שמאל. היד מכחילה. אבא בדיוק מגיע ומציל אותי. D:
מהו הזיכרון הכי טוב שהיה לך?ווהו. יש המון. אבל אם לקשור את זה לפורום,המפגש קומונה הראשון. בהחלט. הגשמת חלום
מהו הזיכרון הכי מצחיק? עם המשפחה :]
מהו הזיכרון הכי מביך?עדיף שלא
מהו הזיכרון הכי מפחיד? מממ.. אישי
מהן שאיפותייך לעתיד? להיות מאושרת.
איזה מקצועות הגברת בבית הספר? מחשבים
אתה עומאני או ריאלי? עומאני?
הומאני. :]
ספר על חלום שחלמת השבוע הופעה של משינה וכניסה מאחורי הקלעים+שיחה עם חברי הלהקה
ספר בדיחה ששמעתת... מה בדיחה מה.
לאיזה מקצוע אתה רוצה לפנות בעתיד, (ואם אתה כבר במקצוע לאיזה היית פונה במקומו)?עיצוב \ עיתונאות
באיזו הצגה נהנת הכי הרבה? הלהקה..מרי לו D:
באיזה סרט הכי נהנת?אייסונטורה2
הכי פחדת? מגרש השדים
הכי צחקת? אייסונטורה2
איזה ספר הכי השפיע עליך?
איזה מוזיקה אתה הכי אוהב? והכי נוהג לשמוע?מ ש י נ ה
איזו זמרת/זמר/להקה? מ ש י נ ה
איזו חיה אתה חושב שהיית בגלגול הקודם? חתול? עצלנית.>:
מה היה הכי גורם לך להיות מאושר בשלב זה של החיים (ובכנות) כסף/אהבה/עבודה/משפחה?משפחה
מה הכי חשוב לך לאחל לעצמך? בריאות/אהבה/כסף?במילה אחת-אושר. כל השאר יבוא יחד עם זה :)
היופי חשוב לך בד"כ? עד כמה? לא הכי חשוב,אבל אני לא אוכל לצאת עם מישהו שיראה כמו דובי גל לדוגמא. לא משנה כמה הלב שלו עשוי מזהב.
מתי היתה הנשיקה הראשונה שלך?
מתי היתה האהבה הראשונה שלך?
מה הרגע שהיה הכי עצוב בחייך? ההלוייה של הדוד.
אם היית מקבל עכשיו איזה מאכל שאתה רוצה, מה היית רוצה? עזבו אתכם מאוכל,21:30 בערב!
ושתיה?פאנטה תפוזים עם קרח >:
איזו גלידה אתה הכי אוהב? וניל עוגיות\ריבת חלב
ואיזה צבע היית בוחר לבלון שלך? כחול
האם אתה מאמין באהבה ממבט ראשון? אולי
אתה מאמין בגורל?
אם כן, יש מקרה שגרם לך להגביר את האמון שלך בגורל?
באיזה טיול הכי נהנת בחיים שלך? טיול שורשים ברומניה
מה בעיקר גרם לך להנות בטיול הזה? כל ההיסטוריה המשפחתית
יש לך חבר הכי טוב? מה התכונות שאתה חושב שצריך להיות בחבר הכי טוב? יש כמה..
מה המוטו שלך לחיים? מה שצריך לקרות-יקרה.
מה העצה שהיית נותן לאחרים מנסיונך?
אתה בן אדם חורפי או קיצי? קייצי
שמתגייסת בחורף. >:
בן אדם של מזגן או תנור? מזגן
בן אדם של שמיכת פוף או מיטת שיזוף? פוך!
מתוק או מלוח? מתוק אחרי מלוח ומלוח אחרי מתוק
בשרי או חלבי? שניהם. לא ביחד
המבורגר או פיצה? קשה.קשה.
אם היית צריך לקחת 3 דברים ספציפים לאי בודד, מה היית לוקח? MP3,שושו,משפחה
אם היית מקבל מליון שקל והיית צריך לבזבז אותו ביומיים או שלוקחים ממך אותו, על מה היית מבזבז? בית ודירה. [מיליון שקל זה לא הרבה בכלל P:]
מה התחביבים שלך?
לאן היית הכי רוצה לטוס בעולם? מאווי ולאס וגאס.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

עונה

מה שימך?כתוב בכינוי
מאיפה אתה בארץ?קריות בן כמה?20 מה אתה עושה עכשיו?עונה על השאלות כמובן ובמגביל מלטפת את
שלי. טוב אני מקווה שאתה נהנה ..חחחחח מהו הזיכרון ילדות הכי רחוק שאתה זוכר?את היום הראשון בגן
מהו הזיכרון הכי טוב שהיה לך?היום שהביאו לי את הכלב שלי
מהו הזיכרון הכי מצחיק?הביקור הראשון שלי בספארי. מהו הזיכרון הכי מביך?לא זכור לי. מהו הזיכרון הכי מפחיד?גם לא זכור לי מהן שאיפותייך לעתיד?אהבה וילדים. איזה מקצועות הגברת בבית הספר? אתה עומאני או ריאלי?ריאלי ספר על חלום שחלמת השבוע:על אמירוש שלי כמו בדרך כלל
ספר בדיחה ששמעתת...היא די ארוכה.זו בדיחה שאדיר מילר סיפר בתוכנית של יאיר לפיד בשבוע שעבר.
לאיזה מקצוע אתה רוצה לפנות בעתיד, (ואם אתה כבר במקצוע לאיזה היית פונה במקומו)?הייטק או כל דבר שקשור בטכנולגיה המתקדמת. באיזו הצגה נהנת הכי הרבה?מרי לו באיזה סרט הכי נהנת?גבר מי שמטפלת וכל סרט של ואן דאם. הכי פחדת?אגדה עירונית הכי צחקת?חותנת בהפרעה עם ג'ניפר לופז איזה ספר הכי השפיע עליך?"אהבה שלא ידעה גבולות" איזה מוזיקה אתה הכי אוהב? והכי נוהג לשמוע?הכלללל חוץ מקאלסית איזו זמרת/זמר/להקה?התשובה שלי דיי ברורה חחחח:אמיר פיי גוטמן והיי פייב,וגם להקת רוקאסט שפעלה בשנות ה80 ו90. איזו חיה אתה חושב שהיית בגלגול הקודם?שאלה טובה.נראה לי שציפור דרור כי אני מאוד אוהבת חופש.
מה היה הכי גורם לך להיות מאושר בשלב זה של החיים (ובכנות) כסף/אהבה/עבודה/משפחה?בשיא הכנות ועם יד על ה
-אהבה. מה הכי חשוב לך לאחל לעצמך? בריאות/אהבה/כסף?אהבה ובריאות. היופי חשוב לך בד"כ? עד כמה?מסולם 1 עד 10 אז 4 מה הרגע שהיה הכי עצוב בחייך?שהודיעו לי שסבא שלי ז"ל נפטר. אם היית מקבל עכשיו איזה מאכל שאתה רוצה, מה היית רוצה?אוכל מקסיקני
ושתיה?קולה כרגיל חחח איזו גלידה אתה הכי אוהב?ריבת חלב ואיזה צבע היית בוחר לבלון שלך?כחול האם אתה מאמין באהבה ממבט ראשון?כן אתה מאמין בגורל?כן אם כן, יש מקרה שגרם לך להגביר את האמון שלך בגורל?יש המון באיזה טיול הכי נהנת בחיים שלך?לארה"ב לפני בשנת 2003 מה בעיקר גרם לך להנות בטיול הזה?תערוכת E3 שנסענו אליה(מי שמכיר)והאנשים המדהימים שארחו אותנו בתערוכה. יש לך חבר הכי טוב? מה התכונות שאתה חושב שצריך להיות בחבר הכי טוב?כנות כנות וכנות מה המוטו שלך לחיים?"לחיות את הרגע כי אין לדעת מה יהיה מחר". מה העצה שהיית נותן לאחרים מנסיונך?תלוי באיזה נושא שואלים אותי. אתה בן אדם חורפי או קיצי?קיצי חורף עושה לי מצב רוח נאחס. בן אדם של מזגן או תנור?מזגן בן אדם של שמיכת פוף או מיטת שיזוף?שמיכת פוך מתוק או מלוח?גם וגם בשרי או חלבי?בשרי המבורגר או פיצה?שניהם אם היית צריך לקחת 3 דברים ספציפים לאי בודד, מה היית לוקח?פלייסטיישן+טלויזה כדי להעביר את הזמן,תמונה של אמיר,ואת הכלב שלי. אם היית מקבל מליון שקל והיית צריך לבזבז אותו ביומיים או שלוקחים ממך אותו, על מה היית מבזבז?לבנות בית מחסה לחתולים וכלבים נטושים ולדאוג להם שם.זה אחד החלומות הכי גדולים שלי. מה התחביבים שלך?אמיר,קונסולות,גג'טים,יסטוריה,טבע ובעלי חיים. לאן היית הכי רוצה לטוס בעולם?אפריקה

עונה

עונה: האלו שלום! כן. הא. כן שלום. מה נשמע? תודה רבה. מאה אחוז. א-הא. או קיי. בסדר. או קיי. טוב תודה. אז להתראות. ביי ביי.

למעלה