מה קורה

מה קורה

מה קורה? נראה לי שהפורום הולך לאיבוד...מה עם כל השיחות שהיו פעם?תסתכלו על מדברים למטה...על דברם לא קשורים...לא משנה... אני עדיין עונה למסרים אז תדברו איתי...חחח ולכל מי שמעניין אותו העונה השנייה...עוד לא התחילו אודישנים והם לא יהיו כל כך קרובים...יש עוד זמן... עד אז...תהיו בפורום...אתם יכולים לדבר איתי במסרים...

°°NaTaLi°°

New member
היי רועייי

היי רועי הכל סבבבה מה איתך? אני רוצה לשלוח לך מסרים אבל אתה לא מקבל אותם אופהההה

רועי!!!

ממצב רועי??? אתה פשוט מדהים ומושלם הדמויות בעונה השניה ישארו אותם דמויות????... מקווה שאתה פה ותענה... חולה עליך הכי שבעולם... אדווה רועי=> מה שמוכיח שיש אנשים מושלמים בעולם

היי רועי וכולם

באמת חבל שהפורום נהיה רק שאלונים סקרים ותמונות... קודם הייתה פעם הודעה עם כותרת: "תראו איזה מאמושים" ציפיתי לראות את השחקנים של הסדרה או משהו אבל ראיתי כלבים... נו לא חשוב... ולגביי העונה השנייה, לא רק שעוד לא התחילו האודישנים... אנחנו עדיין בספק אם תהיה בכלל עוד עונה! תזהרו מפזיזות, היא עלולה להטעות אתכם, שימו לב לפרטים הקטנים ואל תמהרו להסיק מסקנות!

דניאל866

New member
אני מתגעגעת לאלמההההההההההה

היא כמה ימים לא ניכנסה ואי אני מיתגעגעת אלייייייייהההההההההההה

אוהבים אותך גם../images/Emo70.gif../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!אוהבים אותך!!

חחחחחחחחחח... גמאני אותך..כנסס!!

חחחחח... גור!! אני לא רוצה להגיד פה!! אני יגיד לך משהו חשוב בפרטי... גור.. אתה גר באור יהודה?!?!?!!?!?!!?? זה ממששש חשובב!!!!! א.!.ה.2.ת --> ספ*7!ש!!

חחחחחח גוריי../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

חח אתה מאמושש..
גאון שלי
אה ולגבי המייל נדפק לי המחשה אני כבר הולכת לכתוב אותלו שוב אבל בתכלס אני לא זוכרת מה כתבתי

שאלה?!?!??!

היה את הילד הזה שאמר שהוא התקבל לעונה השנייה בתור זמר או משהו הוא סתם שיקר?!?!?!? משהו דומה למה שקרה לקטע שיזפו את מיכאלה?????

למעלה