מה קרה להורדת השבוע?

נר2

New member
מה קרה להורדת השבוע?

לאן היא נעלמה? אם אפשר גם של PT מידי פעם למרות שזה פורום "רק" של בלקפילד.. מותר לשבור את החוקים מידי פעם - בשביל זה הם קיימים..

המחשב שלי עבר פירמוט השבוע,

והוא ריק מקבצים. לכן לא הייתה הורדת שבוע בזמן האחרון

handlessman

New member
מדובר בדברים מהקומונה???

כי לא הייתי בה אז אני כנראה לא מעודכן... זה שירים, תמונות ועוד כל מיני כאלה??

שירים שנחשבים קשים להשגה

קטעי סטודיו נדירים, הופעות חיות, רמיקסים, דמואים, וכ'ו... האמת היא שלפורקיופיין טרי יש הרבה יותר כאלה. אחרי הכל הקריירה שלה קצת יותר ארוכה מן הסתם.

handlessman

New member
אה כמו שהבאתי עם ה-Fell so low

אוקע אני גם אביא דברים אם יהיה לי

handlessman

New member
אה בעצם יש לי משהו!

זה השיר Blackfield בקובץ MIDI... מי שלא יודע, זה בעצם קובץ שנוצר מפרויקט של עריכת תווים... למשל בתוכנה Finale, תוכנה שאפשר להכין בה פרטיטורות שמכילות תפקידים לכמעט כל כלי שקיים כולל תופים ופרקשן, קלידים שונים, גיטרה ב-Clean, גיטרה בדיסטורשן (כמובן אי אפשר לעשות קול, אז לוקחים כלי שמבצע את המלודיה, כמו שיש במקרה הזה ולכן זה אינסטרומנטלי)... אחד הדברים הקטלניים! בתוכנה המסויימת הזאת אפשר לשמוע מה שיצא בתוך התוכנה, ואם רוצים אפשר לשמור את זה כקובץ MIDI... מה שאדיר זה שזה לא שוקל כמעט כלום! אז צירפתי את הקובץ MIDI (נפתח עם המדיה פלייר) וגם את הפרויקט עצמו, שמי שיש לו תוכנה מתאימה יוכל לפתוח את זה... Blackfield - MIDI File הפרטיטורה

Benn Is Kane

New member
אם תעלו לכאן שירים...

עלולים לסגור את הפורום. חבל, זה נוגד את החוקים של תפוז... אל תגרמו לפורום בלאקפילד להיות הפורום שפעל הכי מעט זמן בהיסטוריה...

MasterD_iL

New member
אל תגזים

אני בטוח שניקו יודע את הכללים, וגם לא יסגרו אם נעלה שיר אחד בטעות.

למעלה