מה רק נוער יש כאן?

מה רק נוער יש כאן?

נחמד שהנוער של כפר סבא כותב כאן אבל מה עם החבר'ה הקצת יותר מבוגרים? אשמח לקרוא תגובות אבל חמודות

אני הראשון המבוגר שהגעתי לכן לדעתי

ועכשיו אתה השני בתור
בקיצור ברוך הבא לפורום. מה שמך? גילך?

שלום לך

אני אשה בוגרת מאד ותודה רבה על התגובה האוהדת בוא נאמר שגילי מעל 45 רציתי לדעת אם אפשר לדעת כאן איפה אפשר להתנדב. שמתי לב שאתם מעורים פה בכפר סבא ברוכים הנמצאים הארה

Adidason326655

New member
המלצה על מקום התנדבות

זרעים של שינוי: לעבודה עם נוער דרושים מתנדבים מעל גיל 21, בעלי רצון טוב, תקשורת בין אישית גבוהה ונכונות להולת נוער לפרטים : 7414482/3/4 7463043 1-700-505-202 [email protected]

תודה על ההמלצה

שמחתי על ההענות לתת לי מקום להתנדב בו אני באמת אנסה לראות אם אוכל להשתלב בו. האמת שלא עסקתי עם נוער בחיי היום יום שלי חוץ מאשר עם בני החמוד שגדל לבחור חמוד להפליא מנומס אבל זה לא המקום לשבח נכון? בכל אופן אנסה תודה רבה השם שלך זה של בן או בת? תמשיכו לכתוב אשמח לקרוא. צ'או הארה

זהו עשיתי את הצעד הראשון

אז השארתי הודעה בטלפונים המצויינים בהמלצה אני עכשיו מקוה שיחזרו אלי ואולי אשתלב ואוכל לעזור לנוער הכפר סבאי לצמוח אישית ורוחנית. אני מרגישה שיש בי המון מה לתת לנוער תודה אני עכשיו מרגישה באמת כמו איזה זקנה בת 100 חחחחחחחחח

כרגע יש בעיקר נוער

ונשמח שתהיה אוכלוסיה יותר מגוונת מבחינת גילאים. את מוזמנת להשאר ולהזמין את מי שאת רוצה. ברוכה הבאה!

Adidason326655

New member
זה באמת מפתיע

מפתיע בגלל שכפר סבא בתהליך הזדקנות. טוב בכל מקרה חשוב שתזמינו את כל בני גילכם.

עכשיו הצחקת אותי חחחחחחחחח

וואלה\ זה שכפר סבא בתהליך הזדקנות הבנתי כבר מזמן אבל לשמוע את זה בצורה כזו אם לא אצחק אז אבכה. ברור שהאינטרנט זה עולם הצעירים המבוגרים רק עכשיו התחילו להכנס לעולם המחשבים וזה גם רק בזהירות מופתית. אבל יאללה תזרקו איזה נושא שאפשר ככה להתדיין עליו שאולי קשור לעיר הזו יותר מכל עיר ואז זה יעורר את הפורום יותר מכולם. אני ממש שמחה על היוזמה של פורום כפר סבא לפי דעתי זה ממש טוב ברוכים הנמצאים לכולם צעירים זה טוב זה נותן הרבה מרץץץץץץץץץץץ ואדרנלין דרך אגב. איך החופש הגדול? האם יש לכם מה לעשות בכפר סבא? פעילויות וכאלה?

זקנים זקנים אבל עם חוכמה

לפחות כפר סבא היא עיר איכותית. כך אני חושבת אני באתי מהדרום ורוצה להגיד לך שיש לי ממה להשוות. בכל אופן תמיד אמרו לי שכפר סבא היא עיר השינה של תל אביב זה נכון אבל מה רע בשינה? גם זה חלק מהחיים נכון? להחליף כוחות וכד' אבל באמת נו תמצאו נושא לדיון שיהיה מעניין

למעלה