מה שלומכן הבוקר?

מה שלומכן הבוקר?

בוקר טוב, בואו קצת נבדוק מי איתנו כאן הבוקר ומה שלומכן?
יש מעט הקלה בחום,
קצת פחות מעיק,
הטיולים בבוקר מעט התארכו,
בעקבות הערה מעניינת של רון, על הרגלים, נכנסתי לפרויקט של 60 ימים לבניית הרגל של 3 + 3.
זה עובד נפלא.
הקפדה על ארוחות מסודרות.
השובע מוריד חשקים למשהו נוסף.
אין צורך בו.
ספרו, איך אצלכן הבוקר?

קשר חדש

New member
יוצאת היום לנופש

עד עכשיו האתגר של אכילה לפי התפריט בבית, כאשר אני צריכה לבשל ואין את ארוחת הצהריים (שבד"כ אני אוכלת בעבודה), עבר בהצלחה מרובה. היה לי הרבה יותר טעים, כי הכנתי בדיוק מה שהתחשק לי באותו היום. מצד שני היתה לי הרבה יותר עבודה (לקנות מצרכים, לבשל, לשטוף את הכלים, להוריד זבל). ככה שלכל דרך (לאכול בבית/לאכול בעבודה) יש את היתרונות שלה.
עכשיו אני לפני אתגר הרבה יותר גדול. יוצאת עוד מעט לנופש עם פנסיון מלא. ארוחות לא בשעות שאני בהכרח רעבה (כי הן מתקיימות יחד עם כל המשפחה), ולא לפי התפריט שלי. בלי מקרר זמין שאפשר להביא בו גיבוי.
נשמע לי יותר מסובך ומאתגר מהניקוי שעשיתי

תהני מהנופש

אני בדיוק להפך.
בנופש מרגישה מעולה עם האוכל.
אפשר לבחור ממבחר עצום של מנות.
לא צריך להתאמץ ולהכין.
הכל זמין.
בטוחה שתמצאי את הדרך לאזן את האוכל ולהנות.

קשר חדש

New member
לצערי לא הסתדרתי עם האוכל בנופש

כלומר הסתדרתי מצוין, אכלתי אותו בכמויות ונהניתי
. המשקל עלה בהתאם.
אבל זאת לא היתה הבחירה שלי.
זה היה שילוב של הסחפות (טריגר מכל השפע והצבעים והריחות) יחד עם פחד (שלא יהיה לי אוכל אחר כך, שאני אהיה רעבה אחר כך) יחד עם הרצון לטעום מהכל (לחוות) יחד עם הרצון לאכול כי כבר שילמתי (אני שילמתי על ארוחת בוקר, יש המון אוכל בארוחת בוקר, ואני לא אוכל כי אני עדיין לא רעבה? אוכל חצי כוס יוגורט ואפסיק בגלל שובע בלי לטעום בכלל מכל השפע?!).
בקיצור, עוד לא מצאתי את הנוסחה שתתאים לי בזמן נופש, כאשר יש ארוחות עם שפע של מנות ואפשרויות, בשעות שאינן מתאימות לי מבחינת הרעב.

הפתרון הוא בשינוי פנימי

הפתרון לא נמצא בנוסחאות.
אני בטוחה שעד הנופש הבא תמצאי בעצמך את הפתרונות לכל מה שכתבת.
לפי מה שכתבת יש לך על מה לעבוד בעיקר בנושא של אמונות.

מחר זה היום

יש לך 6 ימים להראות לעצמך שאפשר שאת תחליטי על האוכל ולא האוכל יחליט עליך.
את יודעת, זו לא הכתבה מלמעלה, זו את שבוחרת בהתנהגות.
תבלי בנעימים, תהני ותעשי הכי טוב שאת יודעת

למעלה