מה שלומנו?

מה שלומנו?

אני רוצה לנער את הפורום קצת אז אשמח להצעות שלכם כל דבר או אפילו תפתחו נושאים שמעניינים אותכם דרקונים עליכם

ShadowDweller

New member
יש לי!

אבל זה קטן.. להתחלה. מעכשיו אני לוקחת על עצמי כל יום שבת\ שישי לפתוח שרשור של סיכום שבוע. יהיו בו גם שאלות שקשורות בדרקונים כמובן =] אם אני אשקח.. אתם יכולים לפתוח גם בשמחה. מן הסתם
בסיידר?

אשכח*

ואני בעד ^^ האמת. אני לא יודעת עד כמה המקום הזה מתאים לי ^^" אני אוהבת דרקונים,אבל אני אוהבת אותם בגלל איך שהם נראים ומה שהם מסמלים. את המסתוריות. נראלי שראיתי אולי סרט אחד עם דרקון וזה היה מולאן.

ShadowDweller

New member
אופס ../images/Emo3.gif

כן.. אני איתך
אני אוהבת דרקונים
לא ראיתי יותר מדי סרטים.. רק מה שיצא, אני לא רודפת אחרי זה בטירוף. אבל הפורום הזה חמוד, אני אוהבת אותו

הם כאלה חמודים שכאלה.

ביום שישי ידיד שלי ראה את השרשרת דרקון שלי (אחת מהן שלא הלכתי איתה שנים כי היא הזכירה לי משהו לא נחמד) והחליט שהוא רוצה את השרשרת. התחלנו לריב על השרשרת XDD

ShadowDweller

New member
חחח../images/Emo6.gif

לי אין שרשרת
גם אם תהיה לי אני בטח אלך איתה יומיים ואנטוש. פעם הסתדרתי עם שרשראות, היום כבר לא. 3>

הוהו. כמה שרשראות ישלי.

ישלי שרשרת שלקחתי לחברה שלי לפני שנתיים ועוד אחת שקיבלתי לפני שנתיים ועוד אחת שקניתי לפני שנה וחצי ועוד אחת שקיבלתי לפני שנה XD (פסלים:אחד ירוק מדהים שאמא קנתה לי לפני שלוש שנים בערך,אחד סגול מדהים שקיבלתי לפני שנתיים מחברים יחד עם הלוכד חלומות המהמם שלי,אחד סגול ועוד אחד אדום קטן וחמוד שחברה קנתה לי ליומולדת 17.)

למעלה