"מה שקרה שהיתקרבנו, ומה שרע שלא רציתי שנתקרב"

בר דותן

New member
"מה שקרה שהיתקרבנו, ומה שרע שלא רציתי שנתקרב"

טוב אני יכתוב קצת על מה שקרה אצלי ו, אחרי זה כל אחד יספר (עם הוא רוצה על מיקרה דומה כזה שקרה לו , וזה קורה לכולם..)

אולי המיקרה שלי הוא לא בדיוק מה שאפרת התכוונה כשהיא כתבה את השיר,
מה שקרה שאחרי כמעט 4 חודשים עם חברה שלי , ניפרדנו , ומה שרע.. שלא רציתי להיות איתה , לא הצלחתי לפתח אליה רגש, נייסתי, נתתי לזה צ'אנס,אבל זה לא היה שמה, ולא רציתי ליפגוע בה, בסוף זה ניגמר דרך סוג של ריב...

אז..
מה קרה אצלכם ?
ומה שרע ?

אריה31

Member
מנהל
מצטער לשמוע בר

אבל זה לא נורא, כי אם לא באמת רצית להיות איתה, אז הנה אתם לא ביחד
היא רצתה להיות איתך?

בר דותן

New member
אני לא יודע ... אבל טוב שניגמר ..

לא היתה לי משיכה אליה והיה חסר שמה הרבה דברים שצריכים להיות , יהיה בסדר =]
תן דוגמא משלך .. חחח פתחתי את זה לא כדי לספר על עצמי .. זה רק עם הדרך ..

אריה31

Member
מנהל
קרו לי דברים דומים, אבל בעבר

קצת קשה לי לחשוב עליהם כרגע
מה שחשוב בר שתהיה שלם עם ההחלטה שקיבלת

bali

New member
מנהל
האמת שאם הולכים לפי השיר...

ומתייחסים אליו מילולית, למקרה שהתקרבתי ולא רציתי שנתקרב יותר... לא ממש קרה לי ככה.

נדירות הפעמים שאני שברתי את הכלים, ואם כן, זה היה ממקום של כאב לב גדול ולא של "נגמר לי, לא רוצה יותר".

אולי הפעם הכי קרובה לזה היתה לפני 10 שנים בערך, כשחבר שהיה לי למשך 3 שנים נעלם לי וברח לי בדיוק ברגעים שהכי הכי הייתי זקוקה לו, כשאבא שלי נפטר אחרי חודשים ארוכים של מחלה קשה. כשהוא תפס את עצמו אמרתי לו שאני זקוקה להפסקה כדי לחשוב. אחרי 3 חודשים בערך הוא התחנן שאתן לו עוד צ'אנס, אבל ההפסקה הזו רק הראתה לי שבעצם, באופן פרדוקסלי משהו, יותר קל לי להתמודד עם המשבר הענקי שנחת עליי בלעדיו מאשר איתו, וזה אמר הכל... אז בתוך סצנה מסרט רומנטי, כשהוא מתחנן ומרעיף עליי שוקולדים ופרחים, ראיתי את התמונה הזו מבחוץ ומשהו בלב אמר לי "הוא מבטיח לך עכשיו את השמש הירח והכוכבים אבל מה יהיה בעוד חודש?" ואמרתי לו שאני לא מסוגלת.
בדיעבד זו היתה החלטה נבונה מאד. בערך שנה וחצי אח"כ, אחרי שהתחתן ונולדה לו ילדה, הוא התגרש בגירושין מכוערים...

אריה31

Member
מנהל
זו דילמה לא פשוטה בקשרים

קשה בכלל לעזוב ועוד יותר קשה לבחור את העיתוי, בטח כשבן הזוג נמצא בתקופה קשה מסיבה כזו או אחרת
מצד אחד, הוא צריך אותנו
מצד שני, אנחנו מרגישים שלא נוכל להיות בשבילו, לפחות לא בזוגיות, כי זה נגמר
במקרה שלך ענבל, את הבנת בעצמך, אמנם אחרי שהוא נפרד, שאת מעדיפה לעבור את זה לבד

bali

New member
מנהל
הוא לא בדיוק נפרד, הוא נבהל ונעלם

לשבועיים, ובינינו, בזמנו לא רציתי לקבל את זה שפשוט היה לו קשה, אבל כיום אני יודעת שגם לצד שתומך יכול להיות קשה במצב כזה טעון... בכל מקרה, אחרי שהוא נעלם שלחתי לו מסר חד משמעי שאם הוא לא מדבר איתי עכשיו אין לו מה לדבר איתי יותר בחיים, ואז ישבנו ודיברנו ואמרתי תוך כדי דמעות שאני צריכה הפסקה קצת ומשם... כבר סיפרתי.

וברור שתמיד זו דילמה לא קלה כי פרידה היא אף פעם לא בעיתוי הנכון לשני הצדדים, או לפחות כמעט אף פעם לא.

הסיטואציה שקרתה לי היתה מבחן המציאות, וכשהוא נכשל בו כבר לא האמנתי בזה שהוא באמת יהיה איתי בעתיד.
וגם אחרי 3 שנות קשר זו היתה נקודה של לעבור לגור ביחד וכ"ו או להיפרד, והייתי צעירה מאד כשנפרדנו, בת 23.

bali

New member
מנהל
ללא ספק. כששמעתי על הגירושין שלו

ועל כל הסיפור שלפני הגירושין בירכתי על כך שנפרדתי ממנו בזמן, כי בקלות הייתי יכולה להיות במקום גרושתו הנוכחית.

למעלה