מה תם יודעים? הפורום הזה בן 4
(
+נר)

מה תם יודעים? הפורום הזה בן 4../images/Emo70.gif (../images/Emo213.gif+נר)

כן כן, לפני 4 שנים קומונת רגאיי בתפוז הפכה לפורום שהוא היום. מאז קרו המון דברים, אבל הדגש הוא על מה שיקרה בהמשך, ca yuh know seh big tings must keep on coming בשנה הבאה אינשאללה באשמנט מול בנייני האומה, אבל השנה בגלל המצב הכלכלי והכל, נסגור את זה בשרשור הסולידי הזה... מה שמחייב את כולם כאן לעשות משהו שהרבה זמן לא עשינו כאן וזה להתפקד!!! שם: time on earth: מאיפה בארץ: עיסוק: טיון וויקיד ששמעת לאחרונה: משהו טוב: מסר לאומה: ולא לשכוח תמונה, בעיקר לדאנסהול קווינז (בתקווה שהן עדיין משוטטות כאן מפעם לפעם
) BLESSED LOUV לכולם, שבת שלום ומזל טוב לפורום!

וזה אני

שם: גיל (IF U NEVA KNEW) time on earth: החל מדצמבר 87' מאיפה בארץ: צופים, חור בשומרון עיסוק: האסלר בפוטנציה חח. doing jah works, u know. money haffy mek טיון וויקיד ששמעת לאחרונה: בשניה זו מתנגן אצלי Love Dem של Vybz Kartel היישר מאתר האינטרנט של איירי אף אם. set me free riddim עדיין נשמע FRESH! משהו טוב: me life so sort out, so me no worry, my life so happy מסר לאומה: everyday good! memba dat - life precious gift!!! כבוד לכולם! מקווה לראות קצת השתתפות בשרשור, SEEN

Carcass

New member
יאללה מה אתה שח ../images/Emo202.gif

4 שנים אחי...שיהיה במזל ...... שם: אלעד " באזדל " רוזן. time on earth: בקרוב 25 שנים. מאיפה בארץ: ראשון\אריאל. עיסוק: סטודנט,ברמן ותקליטן להשכרה. טיון וויקיד ששמעת לאחרונה: יש הרבה,הצ'ון שעשה לי תיומיים האחרונים זה mavado - fall rain fall. משהו טוב: המיקסטייפ החדש של וואן בלאד סאונד להורדה בכיף(לינק בחתימה ובפורום),הא וחשיש. מסר לאומה: JAH WET DEM UP - IN FRONT DI WIKKID & CORRUPT

babaroots

New member
וואלק אתם...

4 שנים על המפה... כבוד להנהלה חחח לרגל החגיגות אני מוכן להתפקד בפעם הראשונה בחיים אחרי כמעט עשור של התמכרות רגאיי חמורה... אבל בלי תמונה זה חסוי שם: אודי babaroots דיין time on earth: בקרוב 31 מאיפה בארץ: מושב בן - שמן כרגע בפלורנטין ת"א עיסוק: פיזיותרפיסט, מפיק אירועי רגאיי ותקליטן להשכרה טיון וויקיד ששמעת לאחרונה: קצת ישן כמוני מ 2007 חחח Yami Bolo - Cut Dem Off http://www.youtube.com/watch?v=2HYNIH0Z3Rc&feature=player_embedded משהו טוב: המיקסטייפ החדש של וואן בלאד סאונד מסר לאומה: ONLY ONE WORD - TRUE ONLY ONE GOD - TRUTH

tal aka hasi

New member
...

לא יוצא לי כך כך לכתוב כאן הרבה,אבל אני משתדל להיכנס לפורום ולהתעדכן באופן קבוע...אז ככה: טל החודש בן 16 :] פ"ת תלמיד ובשעות הפנאי מפיק מתחיל ואמסי ממ..לא מזמן שמעתי את טרו סקול של קולד קאט ורוטס מאנובה,משהו אש http://www.youtube.com/watch?v=HxNrr0pBk2g בלס

למעלה