מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?

מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?

אנו מתחילים בימים אלו תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו. כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?
|שמש|
איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים
|?|
באילו דברים לדעתכם אסור לגעת
|?|
|שמש|
אילו פיצ'רים חסרים לכם
|?|
מה לדעתכם כדאי להוסיף
|?|
אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

שיפורים

חסרה פונקציה UNDO
אם לוחצים X למחיקה זה לא נמחק כד שלא גומרים להעלות את כל הפירסומות - זה מעצבן .
החלון להדפסת הודעה קטן מכפי שרצוי

Admini

New member
מצטרף - בהסתייגות

לאפשר לערוך הודעה כל עוד לא הגיבו עליה (ימנע פאדיחות)
&nbsp
&nbsp

IdoShkedi

New member
זה מסבך את המערכת בשביל אחד ממליון מקרים

לא נורא אם פעם במליון הודעות, מישהו ישכתב חלק משמעותי מהודעה שכתב אחרי שכבר הגיבו לו, ואז התגובות יהיו פחות רלוונטיות/הגיוניות. בכל מקרה מי שעקב אחרי הדיון יבין מה קרה ולא יתבלבל.
&nbsp
אבל ברוב הגדול של המקרים עריכת הודעות תשמש לתיקון פסיק פה ונקודה שם, ולא תהיה שום משמעות לכך שהגיבו על ההודעה מאז.

מiטקה

New member
לא מסכים

צריך את ההסתייגות אחרת זה יוצא לפעמים לא לעניין.
מסבך את המערכת? למה? עוד תנאי קטן.

פודיום6

New member
האפשרות קיימת בכל פורום של phpbb

הכי פשוט שתפוז יעברו להשתמש במערכת מבוססת על phpbb.
במקום לטרוח.

GM1988

Well-known member
עריכת הודעות

מראשית הגלישה שלי בפורום הופתעתי שאין פה את האופציה לערוך ולשלוח מחדש הודעה שכתבתי.

זה בהחלט יכול לשפר את חווית הגלישה והשיתוף פה.

zin7

New member
שיפורים

שיתופים ברשתות החברתיות על מנת לקדם דיונים של פורומים בתפוזהטמעת דיונים באתרי אינטרנט

דף חדש4

New member
הכי חשוב המנהלים

א. יש ריבוי פורומים ופורומים כפולים כמו חמישים פלוס ונשים גברים באמצע החיים. כמו כן יש פורומים מאד ספציפיים כמו הסרת שיער- שעדיף שיהיו תחת כותרת רחבה יותר כמו- טיפולים אסתטים. בנוסף- יש פורומים לא פעילים, למרות שהם חשובים- כמו- סרטן לא לבד.
אני מצפה שיהיה סינון משמעותי של כמות הפורומים כדי שיהיה קל יותר להתמצא בהם.
ב. אני מצפה לבחירה יותר קפדנית של מנהלי הפורום ושל מעקב אחרי התנהלותם.
מנהל הפורום מייצג את תפוז, הרבה מאד פעמים מנהל הפורום אינו מתאים לתפקיד והופך את הפורום לקבוצת החברים הסגורה שלו כשבסופו של הדבר- הפורום אינו בעצם פורום פתוח לכל כי המשתתפים הקבועים ידאגו לגרש כל עובר אורח חדש- החוצה. והפורום מתנהל יותר כמו קומונה. אני מצפה שסינון המנהלים יהיה יותר קפדני ושמנהלים יעברו הכשרה יותר טובה בהבנת הדנמיקה הפסכולוגית שמאפיינת את הרשת ואת תפקידם. בנוסף- אני מצפה מהנהלת תפוז שיעקבו אחרי מנהלי פורומים ויסגרו פורומים שאינם פעילים או יחליפו מנהלים שאינם ממלאים תפקידם לשביעות רצון תפוז. דוגמא למנהל שלא מתפקד- פורום לא פעיל, משתתפים קבועים בלי שנוספים משתתפים חדשים לאורך זמן, העלאת נושאים שאינם רלוונטים לנושא המרכזי של הפורום.

Y. Welis

New member
הכשרה טובה למנהלים היא באמת יעד...

שכרגע פורום מנהלים מבצע בלית ברירה (כמה הודעות יש שם ביום על 'מה לעשות עם הגולש הזה?').
&nbsp
אבל שיטה טובה יותר תהיה קביעת מדד ליעילותם, שישפיע על אופן הניהול שלהם.
&nbsp
כרגע תלונה להנהלה היא כמו לזרוק אבן בים. לא תעשה דבר חוץ מכמה גלים קטנים. בטח לא על מנהלי פורומים 'נחשבים'.
&nbsp
אבל כאשר תלונה כזו תעבור בירור אמיתי ואם תימצא צודקת, המנהל/ת יצטרכו להשיב ולהסביר את עצמם, וכן אם היא תחזור על עצמה מכמה גולשים תביא לנקיטת סנקציות - אז נראה שינוי.
&nbsp
אני מכיר מנהל מסויים שבמערכת פורומים אחרת, מתנהג בצורה שונה. כי שם הוא accountable, ואילו כאן הוא לא.
כאשר תיאכף מערכת של אחריות, התוצאה תהיה שיפור משמעותי באיכות הניהול, ותועיל למערכת כולה.

דף חדש4

New member
חייבים להיות מדדים לבחירת מנהל פורום ולמעקב אחרי תפקודו

הדבר הכי רלוונטי בחשק שלי להכנס לפורום- זה לא רק הפורמט המושך או הלא מושך וכמות האומטיקונים
אלא- מי המנהל. כשהדג מסריח מהראש- אין לי מה לחפש בפורום. ויש הרבה מדי פורומים כאלו. לדוגמא- פורום פמיניסטיות.
צריך להיות מעקב שוטף בתפוז אחר רמת הניהול והכשרה טובה כדי למנוע שמוש לרעה של הפורומים מראש, על ידי מנהליהם.
יש מנהלים שרואים בפורום כלי פרטי שלהם כדי למצוא חברים ולנהל איתם שיחות בפורום- כשלמעשה זה סותר את מטרת הפורום
להיות מקום פתוח לכל. ולא קומונה של מספר מצומצם וקבוע של חברים.

מiטקה

New member
דירוג שרשורים והקפצתם / הנמכתם

על פי לייק / דיסלייק (עם התחשבות בזמן הפרסום כמובן)
צריך שהתוכן יהיה רלוונטי לפי מה שהגולשים מעוניינים.

נורא ואיום - יש פורומים להם זה יהיה הרסני

אולי לתת למנהל הפורום להחליט אם להפעיל או לא

או לאפשר לגולש לבחור לעצמו אם למיין לפי העדפו

..לפי העדפות אחרים או כרונולוגי.
וגם - להאריך קצת את המקום לכותרות!!

מוסיף

בגרסת המובייל הודעות לא נפתחות ב-pulldown כמו בגרסה הרגילה.
זה הרבה פחות נוח וגורם לי להשתמש בגרסה הרגילה, במובייל.
&nbsp

makiko

New member
מצטרף לדרישה הזו. האפליקציה הנוכחית היא לעג

לאינטליגנציה (ניווט שואף לאפס וכו')

smoshes

New member
האפליקציה לאנדרואיד זוועה. לא נוח לנווט ולא רואים שרשורים

למעלה