מוזיקה אירית

דרוויד

New member
מוזיקה אירית

שלום לכולם אז ככה בגדול אני די בור בכל הנוגע לתרבות אירלנד ככה שיש לי כמה שאלות. מעוניין לדעת מהו מעמדה של המוזיקה האירית המסורתית (ללא כלמני גרסאות דאנס וכו) בקרב המבוגרים/צעירים באירלאנד. לא מזמן חיפשתי בחנות דיסקים מוזיקה אירית וממש לא מצאתי הרבה, וממה שמצאתי בעיקר היו הרכבים ישראלים שאגב לדעתי עושים ממש מוזיקה טובה. האים הרושם שלי נכון שהמוזיקה האירית המסורתית נמצאת די בדעיכה או שאני רק מגלה צדדים חדשים לבורותי בתחום? כמו"כ מעניין אותי לדעת האם ישנה מוזיקה סקוטית?, ובכלל האם התרבות הסקוטית היא ענף נפרד לגמרי מן התרבות האירית או שזה בערך אותו דבר? תודה

rosedal

New member
תגובה

לדעתי אתה פשוט נחשפת למוזיקה האירית הממוסחרת (לורד אוף דה דאנס וכו) ואלו הם הדיסקים אותם תוכל למצוא בחנויות המוזיקה. הרושם שלך הוא מוטעה שהמוזיקה היא בדעיכה. אם כי בארץ אולי טיפה ירדה ההתלהבות הישראלית. המוזיקה חיה ונושמת. אם אתה מעוניין למצוא מוזיקה אירית איכותית ומגוונת כנס לאתר שבקישור. אפשר גם לקנות שם דיסקים. אני בטוח שזה יפצה על חנויות הדיסקים.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifלא להתייאש

תשאל אפילו את המוכרים בחנות! ראיתי אחד בחנות דיסקים שבסינימה סיטי (זה גם היה המקום היחידי שראיתי את הדיסק של גרייניק...) והיה עוד אחד שרכשתי בטאוור רקורדס ממש במקרה נתקלתי בו... "האירים נתנו לסקוטים את חמת החלילים בתור בדיחה, הסקוטים עוד לא קלטו אותה".

למעלה