מוזיקה יפנית בעברית. (LOL חובה לראותXD)

sonaku

New member
מוזיקה יפנית בעברית. (LOL חובה לראותXD)

מסתבר שלא מזמן היה מצעד היפנים היהודים בי-ם, היו שם בסביבות ה200 אנשים הישר מיפן,שרים שירים בעברית,שמחים וצוהלים וחסרי כל מבטא מוזר שהוא. כשראיתי את זה בהתחלה הייתי קצת בשוק שיש כ''כ הרבה יפניים יהודים,ועוד בארץ.. אני חושבת שלא יזיק לנו לפגוש כמה. D: חוצמזה שלמי שלא יודע אנגלית/יפנית זה יכול להיות מאוד כייף. הם ילמדו אותנו ואנחנו אותם. אז,מי רוצה קניידלך וסושי?D: ולמי שהקישור לא עובד... http://www.youtube.com/watch?v=cLbjUegzCI

One Missed Call

New member
הקישור לא עובד לי בשני המקרים 00

אני אקח קניידלך, מסושי ישלי פוביה XD או לפחות מזה של שינטו בעזריאלי, ישלי אפילו סירטון שאני כמעט מקיאה אותו XD מה עושים כלכך הרבה יפנים בירושלים ולמה אני לא שם? @____@"

sonaku

New member
הם שרים D::::

וכי את לא גרה בי-ם. D::::: וסושי זה בסדר גמור D::::::::::::

D N ANGEL GRIL

New member
חמודיםםםם >_<;

אמא אמרה שהיא ראתה אותם XD; היא הייתה באותו יום בטיול מהעבודה ביורשליים D:

sonaku

New member
בצ'יינה-ג'ו-טאוןXD

תכלס בכל מקום,לא רק בירושלים..קצת קשה אבל להבדיל בינהם לבין העובדים הזרים וכל שאר האסייאתים בארץ... יו!~ שכחתי שאמורים להכיר לי באמת איזה יפני יהודי אחד! רגע רגע אני רצה למסןXD

Omer Kun

New member
אני מכיר יפני יהודי! D:

זתומרת אני חושב שהוא יהודי ><' כל היסודי למדה איתי באותה כיתה ילדה חצי יפנית חצי מרוקאית! XD (והיא גם הייתה בשכבה שלי כל החטיבה..) היא יהודיה, ואבא שלה יפני (אנלא בטוח אם יהודי.)

sonaku

New member
אוי ואבוי. איך היא יצאה?

שקטה עם התקפי עצבים? Oם

המורה שלי ליפנית היא יפנית יהודיהO:

(נראה ליXDDD אף פעם לא שאלתי אותה אם היא יהודיה, אבל אני זוכרת שבחנוכה הייתה לה חנוכיהXD)

Savtan

New member
זה לא בהכרח אומר שהיא יהודיה

היפנים גם חוגגים קריסמס, זה לא אומר שהם נוצרים. מה כן, זה שוק קטן לשמוע שיש קהילה יפנית יהודית בישראל.

oracle

New member
LOL

אם התכוונת לוידאו הזה, אז הם לא באמת יהודים, וגם מה שהם שרים זה לא בדיוק מוזיקה יפנית, אבל זה חמוד בכל מקרה~
אלה חברי כת המקויה, שהם נוצרים שמאד אוהבים את ישראל...

oracle

New member
אה, ושכחתי...

אם כבר יפנים ויהדות, אז "כנר על הגג" ביפנית זה ממש שוס XDD חיים טופול בטח מתעלף מהתרגשות כשהוא רואה את זה~~

sonaku

New member
לול,אני יודעת. ^^

תראי זה תלוי איך את מגדירה מוזיקה יפנית..כל יפני שישיר זה מוזיקה,ביפנית! לא משנה באיזו שפה הוא שר..נכון?^^ אני מכירה את הכת. למרות שאני לא אוהבת שקוראים להם כת אבל בסדר..וחלקם כן יהודים ככה שזה כן יפנים יהודים. (מי ראה את הסרט 'אבודים בטוקיו'? מישהו שם לב לילד היפני הקטן והדוס שהיה איתם בהתחלה בהתחלה בתוך המעלית?XDD)

Omer Kun

New member
אז מה בעצם הדת של היפנים? 0.0

אם הם לא נוצרים אז מה הם? =| (אני בטוח שהם לא מוסלמים...
)

למעלה