מוזיקת טיולים

anatotel

New member
מוזיקת טיולים

למי שלא יודע, ביום שלישי הקרוב אני טסה לטיול של חיי. התחלתי לעשות ערימת דיסקים שאני לוקחת איתי (כן, כן, הדיסקמן הישן והאמין). בקטגורית ה- U2 צרבתי את אכטונג בייבי, POP , שני הדיסקים האחרונים, ועשיתי עוד 2 דיסקים של שירים שאני אוהבת לא מהאלבומים המלאים שצרבתי. חוץ מזה אני לוקחת 2 דיסקים של דוויד בואי עם השירים שערכתי בעצמי, האחרון של גרין דיי, איזה אוסף של רובי וויליאמס ובצד הישראלי לקחתי קצת ברי סחרוף והיהודים. יש לי הרגשה עצבנית שזה לא יספק אותי, אז אנשים, מה חסר?!

taliF454

New member
את אוהבת את הPROCLAIMERS?

בשבילי זו מוזיקת טיולים הכרחית (ועושה חשק לטייל עוד עוד) (לא יודעת מי הם? רמז:"בני וג'ון",למשל,השיר ההוא מהסרט?)

steelwater

New member
עוד דיסקים של U2!

כמובן:) את מתכוונת לשיר "500 miles"? זה סרט שלא ממש אהבתי, אבל הוא די בסדר. תסתכלי על כל הדיסקים שלך ותראי מה את לא יכולה בלעדיו וחייבת לקחת איתך.

taliF454

New member
../images/Emo13.gif 500 מיילז

כן.אבל לא רק אני אישית חולה על שיר מד-אים בשם
Letter from america​

dazzling

New member
עוד כמה...

בוב דילן מעולה לטיולים,AIR, הדיסק של מובי PLAY ,רולינג סטון,פרנץ פרדיננד ארקייד פייר ואני יכולה להמשיך עוד הרבה...רק שתדעי ג'ושוע זה ה-דיסק להקשיב לו באוסטרליה במדבר,תפור על המקום מנסיון. אני מחכה לשמוע אם אני צודקת שתחזרי. תעשי כיף(זה קצת קשה שלא, אחרי הכל את הולכת להיות בנ"ז ואוז וההיילייט לראות את !!U2) ד"ש לבונו.

anatotel

New member
פרנץ פרדיננד

בהחלט רעיון מעולה, הבעיה היחידה שעכשיו כבר אין לי צורב, כדאי לקחת גם דיסקים מקוריים?

OrlyNL

New member
אני דווקא הייתי מוסיפה עוד ישראלי

מנסיון!! תאמיני לי שאת לא יודעת כמה תתגעגעי לשמוע מוזיקה בעברית. קחי כמה שיותר מוזיקה ישראלית (שאת אוהבת כמובן).....

taliF454

New member
../images/Emo45.gif תכיני לך לפחות אוסף אחד לא U2

אני מתכוונת גם לשירים לא באנגלית-אני למשל גדלתי גם על שירים בספרדית ופורטוגזית שהם בשבילי כמו "הבית" וגם לשירים שהיו פעם טוחנים ברדיו("לא קלה היא לא קלה דרכנו" נשמע פסקול אחלה לטיולים!) וקשה קצת להפרד מהם.

למעלה