מוטור הום או קרוון נגרר

giyora

New member
מוטור הום או קרוון נגרר

שלום לכולם ומברוק על האתר. שימו לב למינוח קרוון ומוטור הום. אני מניח שרוב הכותבים מתכוונים למוטור הום כשהם כותבים קרוון. חזרתי עם משפחתי (4 נפשות) מטיול ארוך של שנה באוסטרליה וניו זילנד. הטיול התבצע עם קרוון נגרר למכונית. המכונית כמו הקרוון נקנו בהגעתנו לאוסטרליה. היתרון בקרוון נגרר הוא ההתנתקות שלו ואפשרות לטייל 4*4 או בצורה אחרת ולחזור ל"בית", או להתפצל, להשאיר חלק מן המשפחה באתר הקרוון פארק ולצאת לסידורים עם המכונית. חברים שלנו טיילו טיול דומה אך עם מוטור הום ענק בארה"ב ואוסטרליה. להם הסידור הזה היה מתאים. יש להם 5 ילדים והאפשרות לישון, לזוז, לראות וידאו היה יותר נוח להם בתצורה הזו. אשמח לעזור מנסיוני גיורא

סחתיין על התמונה

שלח עוד תמונות, אם תוכל. יהיה נעים להזכר בחוויות וגם ללמוד על עוד מקומות חדשים שלא ראינו, אולי. אגב, אנחנו מתעניינים בטיול לארה"ב הקיץ...נשמח לשמוע גם מהחבר שלך טיפים והמלצות...

טיפים מהחבר שלו

אנחנו אכן טיילנו סביב העולם , התחלנו בחמישה חודשים בארה"ב , חודש בפיג'י שלושה וחצי חודשים באוסטרליה וחודש וחצי בניו זילנד . ארה"ב זו בחירה מצויינת להתחיל את טיולי הקרוואנים (בתוך המזרונים של הקרוואן יש חיידק שגורם לך לרצות ולטייל כל חייך ואין חיסון מיפניו - ראו הוזהרתם ) הנוחות בקרוואן הגדול (הקרוואן הכי גדול שיכולנו להשכיר באוסטרליה היה קטן פי 2 בדיוק מהקרוואן בארצות הברית) וסביבה המאד נוחה מקלה מאד את הטיול . ובכלל חשוב להבין שבארופה ואוסטרליה בונים קראוונים שנהדר לטייל בהם , בארה"ב בונים קראוונים שנהדר לחיות בהם , וזה הבדל ענק אנחנו את קורותנו תיעדנו באתר אינטרנט פרטי (ללא פרסומות ) ואתם מוזמנים להכנס ולקרוא -www.tyul.com

וואו איזו השקעה

רעיון אדיר להנציח את הטיול באתר אינטרנט. האם זה לא קצת ארוך ומעייף לטייל כל כך הרבה זמן? ועוד בקראוון? ראיתי את התמונות של הקראוון, התיקים והמזוודות ונזכרתי שבטיולי קראוונים שעשינו (שבועיים) יש רגעים שבא לך לחזור לפינה שלך ולמרחב שלך שהוא קצת יותר גדול מהמטר וחצי בקראוון. האם לפני המסע הגדול הזה עשיתם מסע יותר קטן בקראוון כהכנה??

תשובה לעינבריי 10

האמת לי זה היה קצר אך לאישתי זה היה ארוך ( אחרי הכל היא הייתה איתי שנה ואילו אני איתה ) אך ההבדל בין לטייל שבועיים ושנה זה כמו ההבדל בין לטייל בחיים לבין לחיות בטיול - וזה הבדל עצום ולא רק משחק מילים

תמונות קונטרה

חמש בבוקר המשפחה ישנה , הזריחה מאחורי , ב8 שהם יתעוררו לארוחת בוקר 320 ק"מ מהמקום שבו כולנו נרדמו אתמול , ב11 נעצור לצהריים לאחר 550 ק"מ של מדבר . היתרון שבמוטורהום

oshrak

New member
גם לי יש קונטרה

8 חודשים בקרוואן (2+3) ארה"ב + קנדה. היה חלום. עכשיו מתכננים את אוסטרליה (2+4).

למעלה