מומלץ לראות את בלאקספייס

אבח"י

Well-known member
כן, שיחק באיזו סדרה טיפשית, בה גילם שוטר לא יוצלח, עגלגל ומשעשע,כזה שאת אומרת לעצמך, אין פלא שיש פשע בעולם...
אני זוכר שהוא שיחק באיזו סדרה בשנות ה80 או ה- 90 שגם בה הוא היה שוטר והיא היתה "משפחתית-קומית", אל תתפסיני במילה.

dory30

Well-known member
כן, שיחק באיזו סדרה טיפשית, בה גילם שוטר לא יוצלח, עגלגל ומשעשע,כזה שאת אומרת לעצמך, אין פלא שיש פשע בעולם...
צ'יקליס שיחק באיש משטרה, The Commish. אני כבר לא אוהב סדרות אמריקאיות כבעבר, אבל המגן הייתה ממש פצצה.

shaycn23

Well-known member
צ'יקליס שיחק באיש משטרה, The Commish. אני כבר לא אוהב סדרות אמריקאיות כבעבר, אבל המגן הייתה ממש פצצה.
אין מה להשוות, המגן היתה סדרת מתח משטרתית מעולה שנמשכה 7 עונות והיתה פופולרית, זה לא דומה לאיש משטרה שנמשכה 3-4 עונות ולא היתה יותר מסדרה משעשעת פלוס מינוס, יש סדרות קומיות טובות יותר על המדף.

dory30

Well-known member
למי שרוצה, הסיפור של דוידי והעין מזכיר את הסדרה סטרייק מאת ג'יי קיי רולינג (שכתבה אותה בשם בדוי גברי). גם שם מדובר בבלש שפותר בעיות למרות מצבו הגופני הלא פשוט, רגל תותבת לאחר השתתפות במלחמה. רק ששם העוזרת שלו היא פצצה (הולידי גריינג'ר האדירה) וכאן הבחורה (רעות אלוש, אחותו של אביב) נראית כמו קטינה. כבר היה עדיף שניב סולטן מטהרן תהיה במקומה, היא לפחות יודעת לשחק.

דיברגנט חדש

Well-known member

הכסף מצרפת, הלוקיישנים וגם העונה השנייה: מאחורי הקלעים של "בלקספייס"

רגע אחרי שחתמה את עונתה הראשונה והמשיכה את גל ההצלחות של סדרות הדרמה בפריים-טיים, צללנו לתוך הפקת "בלקספייס" ובדקנו מה כמעט מנע מהסדרה להגיע למסך, כמה עלה ליצור אותה, איפה באמת צולמו הסצנות המשטרתיות ומה הצפי לעונה השנייה​

רן בוקר
פורסם: 19.01.21 , 11:44

בחודשים האחרונים תעשיית הטלוויזיה הישראלית זכתה פעם אחר פעם להוכחה שסדרות דרמה מקומיות בשעות צפיית השיא יכולות לעבוד - ובגדול. אחרי ההצלחה הגדולה של כאן עם "שעת נעילה", "מנאייכ", "טהרן" ו"חזרות" - לחגיגה הצטרפה גם רשת, ששלפה את "בלקספייס" ויצאה לראשונה מאז המיזוג עם סדרת דרמה בפריים-טיים.

למעלה