מומלץ מומלץ מומלץ !

reality i

New member
מומלץ מומלץ מומלץ !

MY NAME IS GYPTIAN - GYPTIAN אלבום הבכורה לזמר הצעיר (23) ג'יפשאן ! למי שמכיר את איימר סאונד מכיר את ג'יפשאן , אנחנו היינו הראשונים להכיר אותו לסצינה המקומית לפני יותר משנה עם הספיישל serious times ! אחר כך התחלנו לנגן עוד טיונים וספיישלים שלו כמו : mama dont cry , beautifull lady ועוד ועוד... האמת שחברת VP שמוציאה את האלבום יצרה קשר חזק בזמנו עם פילוני שיפיק את אלבום הבכורה של ג'יפשאן (אחרי ההצלחה של האלבום של טורבלאנס) אבל זה לא יצא , מה שבטוח זה שזה עוד יקרה ! ישנו קשר הדוק ע"י איימר ופילוני לג'יפשאן כך שזה עניין של זמן. ג'יפשאן הוא אמן רוטס....רוטס עכשוי ג'מייקני , המוזיקה שלו תופסת כל אוזן שמקשיבה לרגאיי ! אם זה קהל הדאנסהול או קהל הרוטס. יש לו אכויות ווקאליות,מלודיות נכונות והגשה פנטסטית ! את ג'יפשאן הייתי מצרף בכיף למשפחת אמנים כמו :דניס בראון,לוצ'יאנו,גארנט סילק ומארלי ! אני לא אשכח שאמיר חזר מהיארד בתחילת שנה שעברה עם הספיישל של serious times שנשמע טיון נייבינגי טוטאלי (אחרי שרב מה שיוצא מג'מייקה לא בדיוק מאפיין טיון כזה) ואמר : הבחור הזה הולך להיות סטאר.....לקחו כמה חודשים והיום בכל דאנס...בכל קלאש...בכל מקום בעולם שמנגנים רגאיי אפשר לשמוע את השירים של ג'פשאן ! ממליץ לכולכם לרכוש את האלבום הזה (ישנם שני בוטלגים שמסתובבים בסולסיק אבל הם שונים במקצת ופחות ערוכים מגירסת האלבום הרישמי) לטעמי אלבום חובה לכל חובב רגאיי ! reggae music at its best !! רשימת השירים : 1 MAMA 2 BENG BENG 3 SERIOUS TIMES 4 MURDERER FEAT. BARRINGTON LEVY 5 MORE MUSIC FEAT. JAH CURE 6 WAISTING MY TIME 7 ROUND THE WORLD 8 TAKE MY MONEY 9 HOLIDAY FEAT. KEISHA 10 KEEP ON KNOCKING 11 OH GIRL 12 STOP FUSSING AND FIGHTING 13 SCHOOL GIRL 14 LIFE FEAT. NORRIS MAN, LUTAN FIRE, CHEZIDEK, AND PERFECT 15 KERRY ANNE 16 THROUGH THE VALLEY FEAT. ROUND HEAD 17 WOMAN I LOVE YOU FEAT. TEFLON 18 BEAUTIFUL LADY 19 TAKE ME HIGHER אחלה שבת שתהיה ריאליטי

serious times אחד השירים האהובים

עליי
תודה על הביקורת. אם מישהו משיג שיביא לי גם

למעלה