מוסטאקי...היוצר הצרפתי הידוע: "אין פרידות שמחות...."

מוסטאקי...היוצר הצרפתי הידוע: "אין פרידות שמחות...."

שמחתי לנהל את הפורום, ולרשום לזכותי ברקורד לעמוד במשימה.

אכן רכשתי בכספי את הזכות הזאת שכן פנו אלי בהצעה זאת. לפני 15 שנה, הציעו לי זאת בחינם. אז הייתי באנטי ונגד תחזיות שבועיות...פרסום באינטרנט...ודגלתי בערוץ 'מפה- לאוזן' עד שהבנתי מהם חוקי הפרסום - שבסופו של דבר סחפו אותי אליהם.
היו שעזבו את הפורום בסוג של חוס שביעות רצון ויש כאלה שהזכירו לי שרכשתי מה שרכשתי כאן.
לא נטרתי לאף אחד על דבריו, אלא ישבתי כאן ותרמתי מהידע הרב שצברתי בתחום. לא רק בעצם היותי בוגר בית הספר המאוד גבוה
והמוערך: FACULTY OF ASTROLOGICAL STUDIES
אלא שתרמתי כאן מנסיוני רב השנים מלימודים 'לא רשמיים'.

אשמח לפנות את מקומי לבא אחרי ואולי (רק אולי) להישאר איך שהוא כאן בפורום, אך הפעם לא כמנהל הפורום, אלא אך ורק כאורח - פורח - ולא עקבי.

תודה על כול מי שסייע ונטל חלק במלאכה.

יתכן ואקים פורום מקצועי משלי, אם עיסוקי הרבים יותירו לי זמן וסבלנות לכך.

להתראות לכם ובהצלחה בהמשך גלישתכם 'בתפוז'.

אודי ברגר

אניה28

New member
היה קצר.....יחסרו התשובות המעמיקות שלך

אישית הרגשתי שאמנם היו מעט (מידי) משתתפים. וכן כל אחד קיבל יחס אישי ורציני
וחם על שאלות שנשאלו. לטעמי יש כמה באגים באיך שהאתר מתנהל על כל הפרסומות הקופצניות למיניהן והקלות הבלתי נסבלת של הכניסה לכל מיני אורחים ללא שם וזהות לפורום . נישמח להמשיך איתך להיכן שתקים את "הבית הוירטואלי החדש" תודה על הכל
לכל סופ יש התחלה חדשה. בהצלחה בכל אשר תלך

backbencher

New member
לא אכחד - אינני סבור כי קיים קשר בין עתידו של אדם לבין

תמונת מצב גרמי השמים מעל מקום לידתו, ברגע לידתו.
חרף כפירתי באמונות הכותבים כאן (ואמונות הן טענות על המציאוּת, אשר בעיקרון, במהות - אינן בנות בחינה, היינו אינן מתאששות באופן מובהק בתצפית), וחרף הכעס שעוררתי בהשמיעי את עמדותי - לא גורשתי ולא נחסמתי, ועל כך אני מכיר לך תודה.

כזכור, פרסמתי חילופי התכתבות ביני לבין Y. Welis, ובמהלך אחת מתגובותיו השמיע הלה איום ממשי "אם תחזור לשם שוב - אחפש אותך, על כל המשתמע מכך".
הפרסום לא עורר שום דיון.
אני הומניסט, אוהב אדם, נוטה לשפוט לחסד אנשים, ולכן הסקתי כי השתיקה נובעת מכך ש- Y. Welis הוא "אחד משלנו" בעוד אנוכי אורח זר, ואפשר כי אנשים, ומנהל הפורום בכללם לא הסכימו בלבם עם האיום, כיהו ב- Y. Welis על איומו ונזפו בו במסרים אישיים.

לא אשאל האם צדקתי בהשערתי, כי Y. Welis "נקרא לסדר" על ידי מי מהפורום. אני רק יכול לקוות כי כך אכן ארע.

אני מאחל לך הצלחה בכל אשר תפנה.

תודה מקרב לב, מעריך את גילוי דעתך הכנה והעשוי בטעם טוב...

אכן ניחשת נכונה. שילמתי בכך ש- וולש עזב את הפורום בתחושה שאין מבינים ...את גודל 'האסון' (לא ציתות מדויק בכלל, אבל 'בכוון')

וזה מזכיר לי את הסיפור הבא:

הקברניט שלי (ושל עוד רבים וטובים מהארץ ומהעולם -לאורכן של השנים)
אייבי נתן ניקשר לסיפור מאוד מיוחד לדעתי ומרגש לכול הדעות- וכך היה.
אייבי כמו כול תחנת שידור אחרת היה תלוי במפרסמים. בתקופה שעלייה אני מדבר היתה שנת 1983 אז אייבי היה תלוי בעיקר בחברות השתיה...הגדולות.
בוקר אחד...אחד המגישים האמריקאים שעבדו על הספינה....פלט (כשהוא לא שהוא און- אייר) ..."דונט דירינג ד'אט פאקינג....שיט!!!!!"....(קוקה...קולה)
מיד ובזעם התקשרו...מטעם אותן טייקוני שתיה וצעקו לאייבי "תפטר את המשוגע ופרסם התנצלות על כול התקרית !!!!!"
אייבי ...ולמרות שעתידה וגורלה של הספינה היה תלוי 'על הכף'.....עמד על שלו.....וסרב לעשות כן.....למרות שקל היה לו לעשות זאת - ובכך להיפטר (כביכול) מהמטרד.
אז הסיפור הזה שמקורו ממורי ורבי לימד אותי משהו על "מסכת באבא..תפטר אותו!"
דומני שלא צריך להמשיך ולהסביר שקל היה לי לעמוד על שלי ולהתאמץ הרבה יותר על מנת לעשות מה שאומרים לי ובמיוחד כשמרגע לרגע הלחץ לפרוש מהפורום "אם האורחים בפורום לא עפים לאלתר!"
אבל לא נכנעתי ולמה?
הסברתי למה לפני כן, היכן שהוא.
תחילה חשבתי שאתה סתם אדם שבא לפרק כאן את הפורום ותו- לא.
לאחר מכן הבנתי שאתה שואל שאלות מהותיות. למרות שידעתי שייקח לי המון זמן להכין תגובה 'ראויה' שתסבר את טיעונייך, ומאחר שחלק מהשאלות שבאו לאחר מכן היו קצת יותר ...רחוקות מהנושא ...שבו כאן ( וגם בגלל שלשמחתי/לצערי/ אני מאוד מאוד עסוק עד כדי שכמעט אין לי חיים ליצירה אחרת והיא המוסיקה והכתיבה) אנו דנים....אז...נטשתי את ההובלה במלאכת התגובה.
וולש נאנק לבדו תחת נטל התגובה, והצליח להעמיק איך שהוא לאן שהוא ...בהצלחה זו, או 'במבוכה'... זו או אחרת.
כשוולש החל קצת לאבד את הקוליות שלו, וכאשר אתה לא ממש איבדת אותה, אז לא יודע באיזה רגע, התחלתי אפילו לחייך ולהעריך את הפנומנליות שבניסוחיך שגם כעת אני חייב לומר שהם מבריקים ביותר.

תודה על הברכות
ואני עדין חושב שאתה מבזבז את הכשרון שלך בפורומים עלומי-שם. תן מה שאתה יכול במקומות מוארים ומניבים לך ולאנושות הזקוקה לאנשים כמוך.

אודי ברגר

מתלמד8

New member
לאודי-תודה עלהתשובות המקצועיות והאווירה בפורום וחבל

שזה נגמר כ"כ מהר,,,,

למעלה