מועדון "החממה"

m i c h a l 4 2

New member
מועדון "החממה"

היי ביום שישי לאילו גילאים זה מועדון החממה? ואילו רחבות יש שם? ויש שם סלקציה טובה? קוטלים או ממליצים? טנקס

nnnof

New member
אהלן

19+ , ילידי 86 ומעלה כאילו.. מקום די גדול , שתי רחבות גדולות .אחת של האוסים ושחורה והשנייה של מוסיקה ישראלית , אלטרנטיבי שנות ה70 וכאלה .. בכל רחבה יש באר ועוד בין שתי הרחבות יש מקום שהיה פעם רחבה והם עשו ממנו רחבת פיקאפ כשגם שם יש באר. סלקציה חזקה מאוד..לא תכנס אם אתה קצת שחום או נראה ערס. מומלץ מאוד , אני מאוד נהנה שם , לדעתי אחד המקומות

TAL991

New member
לא ממש מדוייק

לחממה נכנסים: בנות 87 ומעלה בנים 86 ומעלה

TheBlackPearl

New member
נצל"ש

חממה\לכת. מה עדיף לדעתכם חממה או לכת? ביום חמישי יש בלכת ליין חוגרים ומה יש בחממה? איזה מועדון יותר גדול? איפה יש סלקציה גדולה יותר? בלכת לוקח לי 5 דקות להיכנס, אז לא יהיה לי בעיה להיכנס גם בחממה נכון? איפה יש מוסיקה יותר טובה? אחד הדברים שהכי אהבתי בלכת שהדי ג'יי "משתולל עם המכונת תופים.יש גם בחממה מכונה? יש שתייה חופשית ביום חמישי בחממה? כמה עולה כניסה? איך אני מגיע לחממה ומכיוון כביש גהה?(או שיותר קל מהחוף?) ו...ההדיר בנען. ביום חמישי כמה עולה כניסה? לאיזה גילאים? מצטער על ההצפה של השאלות.. תודה.

nnnof

New member
אממ

בלכת ביום חמישי זה לא חוגרים..נכנסים גם 18+ . בחממה אין כלום יום חמישי , יש להם ליין חוגרים בימי שישי..סלקציה קשה לי להגיד ..הם מחפשים בערך את אותו סגנון של אנשים , אם אתה נכנס מהר בלכת אני מניח שתכנס בחממה בלי בעיות . אותו סגנון של מוסיקה בגדול , רק שבחממה יש לך רחבה מעורבת של האוס ושחורה ולא בנפרד כמו בלכת . אין בחממה שתייה חופשית , אבל בערך ב2 הם מסתובבים ברחבות ומחלקים שוטים חינם . לא הייתי איזה חודשיים אבל שמעתי שהם העלו את הכניסה ל65 שקל (בנים) , בנות זה יותר זול .. הדיר בנען זה בימי שישי אבל לא כל שבוע..לא הבנתי איך זה הולך שם וזה לחוגרים . ההמלצה שלי זה החממה..אני נהנה שם הרבה יותר מהלכת , לא צפוף כמו בלכת ובלכת יש לי תמיד הרגשה שאני מוקף בילדים קטנים לאיודע למה ..

TheBlackPearl

New member
אהה

אז לפי מה שאני מבין החממה והדיר לא פעילים ביום חמישי? כי יש לי בעיה לצאת ביום שישי(לצערי הרב). אז יש לכם המלצה על מקום טוב(ונטול ערסים) ליום חמישי?

nnnof

New member
מצתרף לשאלה :)

כבר הרבה זמן אני מחפש מקום טוב לימי חמישי.. למישהו יש המלצה למקום סבבה עם קהל טוב ?

TAL991

New member
חממה וסלקציה

בתור עובד לשעבר בלכת ובחממה שניהם מקומות טובים ומצליחים אבל מסיבות שונות לכת חמישי-18+ לכת שישי -שנתונים בנים 85+ בנות 86+ חממה רק בשישי בנות 87+ בנים 86+ בשני המקומות סלקציה קפדנית מסיבות נטולות ערסים ואנשים שלא בגיל בחממה הסלקציה קצת יותר רצחנית מי שזוכר בצוף עם חזות מזרחית+ היית יכול לשכוח מכניסה מה שיאמר לטוב החממה ששם כל הבלאגן של הכניסה הנחות וכ'ו הרבה יותר מסודר-רחבה גדולה כניסת בנים ובנות גדולה מגנומטרים רחוקים מהסלקציה אין לחצ וכ'ו לא כמו בלכת שאחרי שעברת את המגנומטרים אתה עובר תסלקציה השניה ומתחיל לעמוד בלחצ וצפיפות בתור לקופות אני אישית אוהב יותר תחממה במיוחד מבחינת עיצוב הקהל אותו סוג קהל לכת מדרום לצפון על הכביש הישן שמאלה בצומת ויתקין וימינה לאחר כ400 מטר לערך חממה אותו הדבר רק אחרי הפניה לויתקין עוברים את הגשר ולפני פסי הרכבת פונים ימינה

nov97

New member
הלכת

אני מבקר בלכת די הרבה לאחרונה ואני יליד 86 ואין לי בעיה להכנס גם בחמישי וגם בשישי. מעניין אותי דבר כזה- לא ראיתי ביום שישי לא אתיופים ולא רוסים בלכת שלעומת זאת ביום חמישי יש מלא... ושלא תבינו אותי לא נכון אני רוסי...

looloop2

New member
בדיוק באתי לשאול על שני המקומות האל

ה בקשר למסיבת יום הולדת... אנמי ילידת 88, אבל ינואר 88. כאילו ב20 לחודש הזה יש לי יום הולדת 18... אין מצב שיתנו לי להיכנס לחגוג יום הולדת בחמישי בלכת או בשישי בחממה? שאר החברות שלי ילידות 87/86. אני פשוט מפחדת להגיע ולהתבאס... מצד שני- חבל לי לפספס אני רוצה לצאת למקום טוב ביום הולדת. מה אומרים?

nnnof

New member
בחממה אין סיכוי

ובלכת שאלתי לפני איזה חודש ואמרו לי שעדיין לא מכניסים ילידות 88

TAL991

New member
לא ילידות 88

לוא ילדיות 87 שעדיין בי"ב למרות שאם לא מזהים אותך שמה אז אין בעיה להיכנס עם גיל 87 אגב החממה שבקיצ עוברת לצוף נפתחת ל87 בנים בסוף מאי

TAL991

New member
חחח אין ממש כתובת

זה לא בדיוק עיר מסודרת זה דיי מבנה באמצע שום מקום כמו כל מסיבה של קיבוצים

למעלה