מועדון הסרט הטוב - דיסני (2) - The Emperor's New Groove (הקיסר נפל על הראש)

Aranel Nenharma

Well-known member
להתראות לסוואנה
שלום לך פרו

תבוא עם כל הגרוב שיש לכם כי הסרט השבועי הוא..... The Emperor's New Groove (או בתרגום הלא קשור: הקיסר נפל על הראש)
1662641108916.png

ובנימה אישית אני אגיד שזה אומנם לא סרט שגדלתי עליו ומכירה בע"פ (ראיתי אותו לראשונה בצבא)
אבל זכור לי שצחקתי כמו משוגעת כשראיתי אותו :-D מקווה שאצליח לשחזר את החוויה

Lion_Heart

Well-known member
להתראות לסוואנה
שלום לך פרו

תבוא עם כל הגרוב שיש לכם כי הסרט השבועי הוא..... The Emperor's New Groove (או בתרגום הלא קשור: הקיסר נפל על הראש)
צפה בקובץ המצורף 62568

ובנימה אישית אני אגיד שזה אומנם לא סרט שגדלתי עליו ומכירה בע"פ (ראיתי אותו לראשונה בצבא)
מפתיע...טוב, מייד צופה! |מצדיע|

It's Always Sunny

Well-known member
להתראות לסוואנה
שלום לך פרו

צפה בקובץ המצורף 62568

יאיי :)
פעם ראשונה שאני צופה, מחכה לזה :)

It's Always Sunny

Well-known member
סיכום כללי:
  • קוזקו הוא קיסר הממלכה נער אנוכי שאכפת לו רק מעצמו (ע"ע: כשהוא זורק את האיש הזקן רק כי הוא הפריע לו לגרוב), כולם מחויבים להלל אותו, יש לו אפילו זמר אישי (!!) אבל אל דאגה במהלך הסרט הוא הולך להשתנות וללמוד להיות אדם יותר טוב, כלומר אחרי שיעבור כמה אירועים הזויים (כמו למשל להפוך ללאמה).
  • פאצ'ה איכר שגר על גבעה בכפר, הוא מגיע לארמון המלך ומגלה שקוזקו רוצה לבנות בריכה על הגבעה, ושלא אכפת לו איפה האנשים שהוא הורס להם את הבתים יגורו.
  • איזמה, היא סגנית הקיסר כשהסרט מתחיל היא בשלב כשכבר נמאס לה מקוזקו אבל היא עדיין חייבת להקשיב. לאיזמה יש עוזר בשם קרונק, בחור גדול שלא תמיד הכי חדים. איזמה ממש הצחיקה אותי עם ההומור שלה. מצד אחד, הייאוש והסרקזם שלה, מצד שני, היא עדיין רעה טיפוסית עם מטרות של להשתלט על הממלכה. קרונק הצחיק אותי עם התפיסה האיטית שלו לגבי דברים (כשהוא הפך להיות השף במסעדה, ואז בלילה באמצע החלום הוא נזכר בפאצ'ה רק מכיוון שהוא לא שילם את החשבון במסעדה :-D)
קטעים מצחיקים (כל הסרט מצחיק אבל אני לא אתחיל לרשום את הכל אז החלטתי לבחור את מה שבלט לי):
  • איזמה רוצה לרדת למעבדה ומושכת בידית שמובילה אותה למקור המים ואז היא שואלת: למה יש לנו את הידית הזו בכלל?
  • כשאיזמה וקרונק יורדים למעבדה מהרכבת הרים, התלבושות של המדענים מולבשות עליהם. ובכלל עצם העובדה שיש להם רכבת הרים.
  • התוכנית הראשונה של איזמה כדי להיפטר מקוזקו: להפוך אותו לפשפש ואז לשים אותו בחבילה ושלוח אותו בדואר לעצמה ואז לרסק את החבילה עם פשיט. אם זה היה דואר ישראל היא הייתה מחכה שנתיים :-D
  • קרונק מתבלבל בין הכוסות אז הוא מחליט לשפוך את הרעל לשלושתן.
  • כשאנחנו מגלים שקרונק התבלבל ובמקום לשים את הרעל שיהרוג את קוזקו, הוא שם לו משהו שהפך אותו ללאמה.
  • הילדים של פאצ'ה חולמים על מה שהוא וקוזקו עוברים בזמן המסעות שלהם.
  • משום מה זה מאוד לגיטימי שכולם נכנסים למטבח במסעדה והטבח שפשוט אורז את הדברים שלו במזוודה והולך.
  • כשקוזקו ופאצ'ה בורחים מאיזמה וקרונק ואנחנו רואים את ההתקדמות של שתי הקבוצות על המפה.
אבל כמובן שהכל מסתדר בסוף, קוזקו חוזר להיות בן אדם, הוא מחליט שלא להרוס את הבית של פאצ'ה, קרונק מלמד את הילדים בכפר את שפת הסנאי ואיזמה, וול, היא חתולה.

היה מצחיק, ההומור ממש טוב, אומנם המסר בסוף קצת צפוי אבל זה סרט דיסני לילדים אז הגיוני.

Lion_Heart

Well-known member
קודם כל קרונק, דמות שעשתה לי את הסרט!! יש לי כל כך הרבה ציטוטים ממנו שזה כן מצחיק!, דבר שני קוזקו...חמוד, אבל למד את הלקח בסוף,סרט נהדר ,סך הכל,לא בTOP 5 שלי ,אבל סבבה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחח שכחתי מה אני מתכוון לעשות והסתכלתי בדף כשלהו בטאמבלר וזה הזכיר לי לחזור הנה
אני תוהה אם אני עושה את זה עכשיו כי בא לי פופקורן או שבא לי פופקורן בגלל שאני עושה את זה עכשיו
אני די בטוח שזה יצא נכון. זה כאילו אני חושב שאני חושב הרבה יותר מידי הגיוני בשביל שאני אהיה במצב כזה. כאילו אני חושב כל כך טוב שאפילו במצב כזה אני שומר על הגיון.

טוב
מתחיל עם הלמה בוכה. אני זוכר שבסרט המלך הפך ללמה האם זה אומר שזה כבר מאוחר יותר. כלומר שעכשיו אני אראה פלאשבק שזה יהיה חלק גדול מהסרט.
נראה ליש שחשבתי מקודם על כך שהבנתי את זה כי למות רגילות לא בוכות. כי חיות לא בוכות. ונראה לי שאיפשהו קראתי את זה שבני אדם הן החיות היחידות שבוכות דמעות. זה הגיוני?
אוקי אני כבר מבולבל כי חשבתי בהתחלה שהמקריין זה הקיסר. ואז חשבתי שזה לא הוא כי הוא דיבר בגוף שלישי אז חשבתי שבטח יש דמות ראשית אחרת בסרט של מישהו שעזר לו. אבל אז התברר שזה כן הקיסר מקריים הוא סתם דיבר באופן מעצבן על עצמו.
אוקי, פלאשבק התחיל וקצת הלכתי לאיבוד.
הוא אמר משהו שאם יבינו מאיפה זה התחיל...
הי יש מנגינת פתיחה. ודבר כזה של פתיחה שלא נראה לי שיש בדרך כלל
ראו עכשיו ספינות אירופאיות באופן ברור לצד מלך אינדיאני (נייטב )
עכשיו אני תוהה אם זה היה מהסרטים האלו שבשנים האחרונות כועסים עליו כי הוא מראה ייצוג באופן לא טוב. האם מישהו ממוצא אינקה באמת דיבב את דמות המלך.
זה קיסר אינקה נכון? או משהוכזה? פתאום ממש לא בטוח למה אני הייתי כל כך בטוח בזה. בטח מישהו אמר משהו. בשלב הזה אני לא בטוח א באמת היו ממלכות של האינקה
אני מבולבל אבל אני די בטוח שהרגו את הבחור ההוא בגלל שהוא היה בדרך של הקיסר בטעות. זה סרט נורא אכזרי (ואת זה אני אומר אחרי הקטע שמופסה אומר לסימבה על האנטילופות)(םש נורא מוזר אנטילופה. כלומר למה הם אנטי ללופה?)
(מה זה לופה?)
אולי לא אני כתבתי הרבה והסרט עוד לא ממש התחיל.
היה משהו עם בחירת אישה ואז מישהו מסביר משהו למישהי.
הקיסר הזה די שמוק
אז הבחור החביב הזה הפך את הקיסר ללמה. שיט כל מיני דברים קורים בזמן שאני כותב ואני לא רואה. נראה לי שעכשיו שומעיש האיש שהועף בעצם נותר בחיים.
האם זה השחקן הזה מדבב את הבחור? זה ? אני לא זוכר את שמו. אבל זה הבעל של רוזאן מהסדרה
עוד דברים קורים
אני עדיין לא בטוח אם זה הגיוני שהבחור הזה בעצם חכם או לא.
הי היועצת של המלך היא אישה. זה מרגיש מתקדם
אה היא בטח זאת שהופכת אותו ללמה. זה אולי מסביר איך היא קיבלה את עבודת היועץ הראשי למרות שהיא אישה.
אני שוב מספספ דברים
אוי גם הקול של קרונק נשמע לי מוכר. אני מקווה שלא אותו מוכר.
אז הקיסר הוא מגעיל או שהוא בחור טוב? כלומר מה יותר...
כי הא הוא כועס על היועצת ההיא בגלל שהיא לא מתייעצת איתו או שבגלל שבאמת נראה לו נוראי איך שהיא התייחסה לאיכר.
אם הוא בעצם בחור טוב אז איך יסבירו שבעצם הגיע לו להפוך ללמה כי אז הוא ישתנה לטובה אחרי זה? כלומר זה חייב להיות המוסר השכל, לא? שהוא היה מגעיל לפני והוא השתפר. או שאני מניח יותךרמידי הנחות.
אוי יש לה כזה צווארון או משהו שמשתנה לפי מה שהיא עושה. כמו זנב של טווס.
כן. הוא כועס על כך שהיא עושה את העבודה שלו. מה הקטע שלו שהוא רוצה לעבוד? הוא מלך. מלכים לא אמורים לא לעשות שום דבר. למרות שכל הזמן משבחים את אליזבת על כמה היא עשתה.
מזכיר לי את כל עניין המוות של אליזבת וכמה זה נמצא בכל מקום. אבל הבדיחות הכי טובות.
ראיתי איפשהו שכתבו שלתת לגבר את העבודה של מלכה זה מגוחך (וWoke). ואז עוד להמציא מילה חדשה בשביל זה.

טוב נראה לי שאני חייב להפסיק כי אני רואה נורא לאט ככה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחחחח
יש את הקטע שהיועצת מדברת לקיסר וזה נראה לי כאילו היא מהפנטת אותו איכשהו. כי זה הזכיר לי את איך שבאלדין ג'אפר מהפנט את המלך לכך שהוא יסכים עם מה שהוא אומר.
וזה בעצם מצ מאוד דומה האישה הזאת וג'פאר הם היועצים המלכותיים הרעים. וגם אולי קסומים. מעניין אם בעצם יש עוד כאלו. כלומר כאלו שהם הנבל הראשי של הסרט.
אני תוהה אם אני מניח יותר מידי שאני כבר כל כך בטוח שהיא הנבל של הסרט. אולי אני סתם קופץ למסקנות. האם זה אומר שזה צפוי? כל הסרטים האלו אוות דבר. או שאני שופט אותה כנבלה כי היא נראית מקומטת כזאת. בעצם היא גם הייתה רעה לאיכר אז ברור שהיא רעה.
אוי נזכרתי מי השחקן שמדובב את הבחור של היועצת. זה זה ששיחק את פאדי בסיינפלד (ואני ממ ששמח שנזכרתי בדוגמה הזאת כי היה לי קשה לחשוב על סדרה או סרט שהשחקן הזה שיחק בהם (ובכל זאת הוא היה זכור לי)
האם הוא מגעיל אליה יותר מידי כשהוא מפטר אותה. האם זה בסדר באופן יחסי לכמה רעה היא הייתה?
הקיסר גורם לקרונק להתנהג כמו כלב וזה גרם לי לחשוב על כך שזה כנראה אחד הפטישים שלו
אוי זה ג'ון גודמן שוב
נראה לי שזה השם שלו
אוי הוא הולך לגנוב את הכפר של הבחור ההוא? להפוך אתזה לאיזה ארמון. באמת מגעיל. כנראה יהיה מוצדק להפוך אותו ללמה.
אני חשבתי שאמרו שמנהיג הכפר בא לראות אותו. או שאולי הבחור ההוא הוא גם מנהיג הכפר. האם בעצם נאמר משהו שסותר את זה?
אוי. הוא ממש רע. חשבתי שהוא חמוד עד עכשיו. אולי פשוט טיפה אנוכי
אוי כן. גם ג'אפר פוטר בשלב מסוים וברח לאיזה מקום אפל לתכנן נקמה.
ההבדל הוא שזה קרה שם נראה לי בשלב מאוחר יותר של הסרט.
וג'אפר תכנן משהו אפל עוד לפני כן, ואני לא בטוח שהיועצת הזאת תיכננה משהו. לא ראינו שהיא תכננה משהו שפועל נגד הקיסר ממש לפני. כלומר ראינו אותה פשוט שולטת במקומו ובאופן אפל. (אולי בעצם פחות אפל מהקיסר עצמו)
הא. בכלל לא חשבה בעצמה על הרעיון של נקמה בקוזקו. זה קרונק שאמר לה את זה. כלומר היא לא חשבה לעשות לו משהו רע לפני כן.
האם בכלל להפטר ממנו כקיסר בכלל יעזור לה בשלב זה? היא כבר פוטרה. וזה לא כמו שג'אפר יכל להפוך את עצמו לחזק יותר, אז מה היא תעשה כדי להחזיר אותה למשרה או למשהו גדול יותר.
*זכור לי שמשהו הרגיש לא הגיוני לגבי כמות השאלות שג'אפר מבקש
רגע, אני מדבר על סרט אחר
אה, אם הוא מת ואין לו יורש אז היא הופכת להיות קיסרית. אין לו אחים או בני דודים או משהו?
אני חושב שתמיד יש איזשהם קרובי משפחה.
אבל יש באמת פעמים שמנצלים מצב כזה של ירושה לא ברורה בשביל שגנרל כלשהו יהפוך את עצמו לקיסר בפני עצמו.
חחחחח יש לה מעבדה סודית. גם לג'אפר היה משהו כזה.
חחחח אני זוכר שצחקתם על המילים wrong lever
חחחח
why do we even have that lever?
הי נשח אותה קריש זה עושה אותה דומה גם לקפטן הוק
זה לונה פארק
למשפחת אדמס (בסרט משנות ה90 לא הסדרה משנות ה60)(למרות שאולי גם) הייתה כזאת לונה פארק בתוך הבית כדי להגיע לאיזה חדר סודי
רגע, היא יכולה לעשות קסם שיהפוך אותו לחיה אבל לא לעשות קסם שפשוט יגרום לו להיות מת? כי אחרת זה הרבה יותר הגיוני. למה להתעסק עם שלב חיה בעייתי ולא פשוט להרוג אותו. כלומר בקסם כי אז אי אפשר לדעת מי עשה את זה.
התוכנית הזאת של לשים אותו בתוך קופסא ולשלוח לעצמה מרגיש לי מיותר. סתם מסוכן מידי. ומה אם החבילה תלך לאיבוד בדואר. לאינקה בעצם היה דואר? הגיוני שלכל התרבויות שהגיעו לרמה מסויימת היה דואר. כלומר אני כמעט בטוח שהרומים כתבו מכתבים או איגרות זה לזה.
אני פתאום נורא מסוקרן לגבי כיצד התחילו להיות מסודרים לגבי הדואר בהיסטוריה.
חחחחחח כל הראנט הזה שלי על זה שהיא צריכה פשוט להרוג אותו ושניה אחר כך היא אומרת שהיא פשוט תרעיל אותו.
רגע, אז היא התבלבלה בין שני השיקויים כי אחד היה רעל והשני משנה לחיה אחרת? אבל היא ראתה שהצמח מת ולא החליף לצמח אחר (זה הגיוני?)
לרגע חשבתי שאנחנו הולכים לראות את קרונק והיועצת בארוחה רומנטית.
רגע, הוא אמור להיות בן זוג רומנטי שלה או פשוט עוזר שלה (כמו איאגו). אני פשוט הנחתי שהוא גם בן זוג שלה כי הקיסר מקודם תיאר אותו בתור אחד מהboy toys שלה. או שאני זוכר את זה לא נכון.
למה הקיסר חושב שהיועצת עדיין משרתת אותו גם אחרי שהיא פוטרה. איך הוא כל כך תמים של לסמוך עליה?
אוי הייתה גם התייחסות לגיל של קרונק בגלל שהוא בן זוג של היועצת. גם אם לא אמרו את זה.
רגע, מי מדבב את הקיסר?
אה, אז בגלל זה מתחלף השיקוי לשיקוי הלא נכון.
אה רגע, השיקוי מראש לא היה נכון?
אוי דזרט במובן הזה?
למה מופיע לו מלאך ושטן על הכתף דווקא עכשיו. כלומר הוא כבר זרק אותו למה שהוא יכל להניח שזה מוות ברור. והוא מקודם חשב שהוא הרעיל אותו. אז למה רק עכשיו פתאום יש לו מוסר?
חחחחח זה שהמלאך מסכים שלשטן יש נקודה על כך שהוא יכול לעשות את הדבר הזה (לעמוד על היד או משהו כזה)
אני ממש לא מצליח להחליט מה הולך לקרות. האם הוא יציל את הקיסר מליפול או שהקיסר כן יפול אבל ישרוד את זה (מה שהנחתי בהתחלה)
אוקי,ראו את גובה המפל. הגיוני שהוא לא היה שורד את זה. אבל בסדר, מקודם לא הראו
למה הוא עצוב? הוא קיבל למה מדברת
אה נכון. הכפר שלו.
יש לו שני ילדים ותינוק
אוף אני לא מצליח לקלוט מי המדבבת של האישה
זה נשמע לי מאוד מוכר
נראה לי שזאת השחקנית ההיא. היא הייתה הסבתא באמא אמריקאית
הקריינות ההמטא הזאת הצליחה לבלבל אותי
חחח משום מה הצחיק אותי כשהוא עושה את התנועה הזאת עם האצבעות
וזה גם נראה לי גאוני בתור שיטה מהירה לגרום לקיסר לראות שמשהו מוזר בו
חחח הוא חושב שהוא הפך אותה ללמה. תכלס נשמע הגיוני
חחחחחחח המרכעות כשהוא אומר "המעבדה של ייזמה" כי אין לו אצבעות.
ואז הוא אומר שהוא יקיש באצבעות.
וזה שהוא יודע שלייזמה יש מעבדה סודית אבל עדיין לא חושד בה
הא, הוא לא נאמן למלך בכל מחיר, אלא מסרב לעזור לו אלא אם כן הוא מבטל את הגזירה על הבית שלו
רגע, הוא אולי יציל אותו מסכנות?
אני משנה את דעתי שוב ושוב לגבי כמה חכם ו/או טוב הבחור הזה
לרגע תהיתי אם חיות אחרות ידברו בסרט הזה
כי היתוש דיבר. לא סתם חשבתי.
לסנאי יש בלון. מאיפה הוא השיג בלון? גם איפה הוא היה? הסנאי עירום. האם יש לו עוד?
בכל מקרה זאת נקמה מהירה
אוי הגור יגואר הזה היה חמוד
אה הנה הבחור בא להציל אותו כמו טרזן (האם תמיד הכל מזכיר לי סרטי דיסני אחרים?
חשבתי שהענף הגדול הזה (בהתחלה רציתי לכתוב בול עץ, אבל זה גרם לי לחשוב על גזע ואנחנו יודעים שזה לא היה געז. נראה לי)
בכל מקרה חשבתי שהוא ישכב על הנהר כמו שהגיוני לחשוב שיקרה ואז בגלל איך שהם קשורים אז כל הזמן אחד מהם יהיה מתחת למים ואחד מעל.
אוי שוב יש מפל גדול, אבל הפעם הוא כן נופל במפל. בעצם הוא לא זוכר את הפעם הקודמת שהוא כמעט נפל בנהר כי הוא היה מחוסר הכרה.
הבחור מאוד דואג לקיסר שרוצה לגנוב ממנו את הבית שלו. למה הוא כל כך נחמד אליו? העדפתי כשהוא היה קצת נקמני יותר.
לרגע היה מבלבל לי האם הגועל של שניהם מהנשיקה היא עניין הומופובי. כלומר שכל כך מגעיל אותם הרעיון של לנשק גבר. אבל בשביל הבחור (יש לו שם?) זה היה לנשק למה. ואני מניח שבשביל הקיסר זה בגלל שזה איכר. או שזה פשוט בגלל שהם שניהם בנים וזה מטורף לחשוב שאחד יציל את החיים של האחר אם זה אומר להצמיד שפתיים.
האם זה לא טבע של כל אדם לדאוג בעיקר לעצמו? כלומר ההבדל הוא יותר שהקיסר בעצם יכול לדאוג רק לעצמו בעוד אנשים אחרים חיים בעולם של תוצאות למעשים שלהם.
זה בעצם אומר שהסיבה היחידה שאנחנו דואגים אחד בשביל השני זה בגלל שאם לא נעשה את זה אז יקרו לנו דברים רעים. זה לא מבשר טובה לאנושות.
אבל הוא לא צריך שהקיסר ישנה את דעתו על הארמון. הוא צריך פשוט שאף אחד לא יהפוך אותו לקיסר שוב. כי אם הקיסר לא יחזור להיות קיסר אז בכל מקרה לא יבנה הארמון. אלא אם כן הקיסר כבר חתם את זה לחוק או משהו כזה ואז ייזמה תגלה על זה אבל תרצה שזה יהיה ארמון שלה מאותם סיבות.
למה הקיסר עצוב אחרי שהאיש שם עליו שמיכה? הוא אמור להיות רגיל לזה שאנשים אחרים משרתים אותו.
רגע, למה עכשיו היא אומרת שהוא רק נסיך.
והוא אמור להיות רק בן 18?
אוי, יש לה תלבושת מיוחדת
ולאך אחד לא ממש אכפת שהמלך מת
אוקי אולי לקרונק כן, אם כי הוא יודע שהוא בעצם לא מת אלא רק למה.
היא דואגת שהקיסר עדיין חי כי הוא יחזור. למה שמישהו יאמין ללמה מוזרה שטוענת שהיא הקיסר. עכשיו הוא בטח יצליח לחזור דווקא בגלל שהיא הולכת לתפוס אותו.
מה זה הרגע המביך הזה בינהם?
האם הקיסר בשלב הזה משקר לגבי שינוי היעד לארמון שלו.
והאם הוא בעצם פשוט יקח גבעה של כפר אחר?
אוקי הוא שיקר
זה כנראה היה צריך להיות ברור
אוקי, הקיסר הזה ממש מרושע שהוא התכוון שיאסרו את האיש ושהוא עכשיו משאיר אותו למות.
מתי הוא יתחיל להיות בן אדם טוב יותר?
כן, זה היה צריך להיות ברור יותר שהוא משקר שם.
אוי הוא חזור לגשר לומר לו שטכנית אין לו ידיים ולכן הם לא לחצו ידיים
אה אוקי. בעצם הקיסר עדיין חושב שהאיש הפך אותו ללמה וחטף אותו. אז באמת הגיוני שהוא ירצה לאסור את האיש לפחות.
הצוק הכפול הזה יצר תרגיל בעבודת צוות (הקטע עם הגב לגב)
הא עוד תנינים. מזכיר לי שגם בפיטר פן היו אינדיאנים ותנינים
עכשיו הוא עושה fat shaming

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הפסקתי כי פתאום חשבתי שאני לא יכול לשמור אז אם המחשב יכבא. ובעצם אני כן יכול לשמור

אגב הכנתי פופקורן

אז העטלפים שהיו כאילו דבר רע כמו העקרבים הם בעצם מה שהציל אותם כי הםאיכשהו דחפו אותם אל מעל הצוק.
מאוד חשוב לדעת על איזה צוק הם, כי אם זה לא הצד שקרוב לארמון אז זה יאריך מאוד את המסע שלהם
(ואני מניח שסוף הסיפור יהיה בארמון.
אולי לא בעצם. הרי היועצת וקרונק יצאו לחפש אותו
אוי עכשיו הלמה באמת הציל את האיש ועשה מעשה טוב
אה הוא באמת בצד הלא נכון
אבל באיש עדיין יעשה איתו את המסע כי הם לחצו כפיים? אבל אפילו אין לו כפיים. והוא עזב אותו למות.
אה אבל עכשיו הוא הציל את החיים שלו. אוקי זה מתאים לג'ון גודמן הזה שזה יגרום לו לעזור לקיסר לא משנה מה.
ראו שניה של הרגיל של היועצת נכנסת מתחת לשורש. האם בלי זה לא היינו מבינים למה היא נפלה?
אוי. דווקא קרונק באמת יודע לדבר עם חיות. או לפחות עם סנאים.

עכשיו הם מעמידים פנים שהם זוג נשוי
אוי קרונק גם יודע לבשל. מה הוא לא יודע?
חחחחח הקטע שייזמה מבקשת לקבל את תפוחי האדמה בצד וקרונק אומר לה שהיא תצטרך לשלם מחיר מלא והיא מתעצבנת
make my potatoes a salad
מה הם עושים במסעדה כל הזמן (בהקשר לזה שהבחור מבקש משהו מהמלצרית בסוד שלא שומעים)
אה הקטע של לחגוג לה יום הולדת. אז המלצרית לא התכוונה שהם עושים משהו רע לאנשים כל הזמן
אוף מרגיש לי שנמצא לי על קצה הלשון מי שעושה את הדיבוב של הקיסר
רגע, זה דייויד ספייד? לא מרגיש לי נכון
עכשיו הוא שומע את האמת
וקרונק עדיין חושב שזה היום הולדת שלה
אוי לא הוא איבד את פצ'ה (השם של הבחור). אבל הם היו יחד לפני שניה, לא?
נראה לי שאנחנו מגיעים להתחלה. אה כן
וואו סופר מטא, הוא מדבר עם הקריין, אבל הוא בעצמו הקריין. אבל זה לא שמדברים שני קיסרים אחד מנקודה מוקדמת יותר בזמן ואחת מההווה. זה ההוא שמקריין את זה שרוצה שיראה שהוא הקורבן, והקיסר ה"אמיתי" של מה שקורה על המסך והוא יודע שהוא נענש על משהו. אבל שניהם כאילו קיימים במקביל.
לקרונק יש דובי ע אותו כובע כמוהו.
אוי והוא מתעורר משינה ונזכר מאיפה הוא מכיר את האיכר. רגע, אבל האם בכלל ראינו שקרונק ממש רואה את צ'פה?
אה לא. הוא פשוט נזכר שהוא לא שילם.
אה הוא כן נזכר מאיפה הוא מכיר את האיכר ומסתבר שהוא כן ראה אותו. או לפחות זה מה שנטען (קנוניה?)
ההגיון של קרונק ממש מוזר לי כאן. הוא אומר שצ'פה לקח את הקיסר חזרה לכפר שלו, ואם הם ימצאו אותו הם ימצאו את הכפר אז ימצאו את האיכר ואם ימצאו את האיכר אז ימצאו את הקיסר. אבל איך הם ימצאו את הכפר אם הם לא יודעים מי זה האיכר? כלורמ הגיוני פשוט לחפש את האיכר. ואז אם הם ימצאו את האיכר הם יוכלו למצוא לפי זה מה הכפר של האיש ואז מזה ימצאו את הקיסר. כי זה יותר הגיוני שאם האיכר הזה לקח את הקיסר/למה חזרה לבית שלו אז הלמה/קיסר עדיין תסתובב בכפר.
מלפפונים
אז הקרונק הזה הוא כזה עוזר לנבל שבסוף הופך לטוב נכון? כמו איאגו באלדין. בעצם איאגו לא הפך לטוב בסרט. זה קרה בסרט המשך או הבא אחריו. (רגע, היה גם עוד אחד אחרי השני?)
בעצם אני זוכר שהייתה סדרה ואז איאגו היה בצד של אלדין והג'יני וכל זה. לפחות אני כרגע חושב שהייתה סדרה כזאת. עכשיו אני לא בטוח. האם הג'יני הוא חופשי ופשוט יכול לעשות הכל?
למה יש לו צבעים שונים משאר הלמות? הוא נורא מסכן
או צ'פה מדבר ללמות. אבל כאלו שלא מבינות אותו (כלומר זה לא כמו קרונק והסנאי)
הוא עושה את זה יותר בקטע
למה הוא צריך לעצור בבית ולקחת דברים? בעצם הם אמורים להיות רחוקים מהבית של צ'פה כי הם התחילו שם והיה נראה שהם כבר עשו דרך ארוכה לפני שהם נעצרו.(אני לא ממש זוכר כל מה שקרה בדרך אבל היה הקטע עם הגשר ונראה לי שעוד הלכו גם אחר כך)
ולמה הם רצים פתאום. האם נאמר משהו על כך שאם לא הופכים את השיקוי תוך כמה ימים אז זה נשאר לעד?
לא נראה לי אז לא ברור למה למהר.
עכשיו בדרך עוצרים לומר לצ'פה שקרובי המשפחה שלו באו לבקר. ולפי המבט של צ'פה או שאין לו קרובי משפחה או שהם לא באים לבקר הרבה.
לרגע זה היה נדמה לי שייזמה הזיזה את אחד הילדים שמסובבים בחבל וואז איך הוא ממשיך להסתובב? אבל לא, החבל פשוט קשור למשהו בקיר.
חחחח בהתחלה לא הבנתי למה אשתו של פצ'ה מתחילה פתאום לגמגם כשהיא מדברת עם ייזמה. חשבתי שאולי היא מתחילה ללדת. ואז חשבתי שבמצב אחר אם הייתי רואה אישה בהריון בסרט אז הייתי מניח שנראה אותה יולדת במהלך הסרט. אבל בסרט הזה ממש לא חשבתי שזה יקרה.
בכל מקרה מסתבר שהייתי קצת עיוור ופצ'ה סימן לה מהחלון
הא, לא קלטתי שיש תוכנית לכיצד להציל את הקיסר כבר. פשוט צריך להכנס למעבדה הסודית. אני מניח שהכל מוסבר שם באופן ברור.
חחחחחחח
לקח לי רגע לקלוט את "תגידו לי איפה הלמה המדברת או שאני אשרוף לכם את הבית"
ואז הילדה שואלת איזה מהם. כאילו זה שתי אפשרויות נטרליות של מה יכול לקרות ולא איום. כי באמת אפשר לפרש את זה לא כקביעת עובדה ולא נתינת פקודה.
זה יכול להיות כמו אם אני אגיד "מחר נראה את השמש או שיהיה מעונן כל היום" זה לא אומר מה יקרה, זה פשוט מציג את האופציות.
איך הילד והילדה הופיעו פעמיים לאורך המסלול של ייזמה במורד הגבעה? ואם זה אפשרי אז למה האמא לא מופיעה פעמיים
אוי היא עפה רחוק ואיכשהו החליפה פינייטה והיא מוכה לפני שהיא רואה את פצ'ה והלמה רצות. אז בעצם הכל לטובה

חחחחחחחחחחחח
הרס אותי הקטע שהוא רץ והם רואים שיש פס אדום מקווקו לאורך הדרך. ואז רואים שאיפה שהו רץ גם מופיע קווקו אבל כחול.
כמובן שזה לא הוגן כי אם הם רואים את הסימן האדום של פצ'ה והקיסר אז הם יכולים לעקוב אחריהם בדיוק.
אוקי הקו הכחול הפך לסגול כשהם עברו למפה ושם גם רואים שלמרות היתרון שלהם הם לא עוקבים בדיוק. אם כי אפשר להבין שאם הקו האדום עושה לופ וחוזר למקום שהוא כבר היה הגיוני שהם ידעו לאן לנסוע. או שזה בעצם אומר שהיה רק סיכוי של שליש שהם ימשיכו משם בשביל הנכון ולא יטעו לאחד משני הקוים האחרים.
הי האפיריון הזה (זאת המילה?) שבה קרונק סוחב את ייזמה הופך לאווירון. מגניב מאוד.
אז אני מניח שהכמה ימים שאמרו שזה יקח עברו במונטאז' הזה.
ראיתי את הקיסר נכנס עם התנין על התחת ונזכרתי שזה קרה לייזמה אבל לא זכרתי מתי. עצרתי לחשוב על זה ולקח לי איזה דקה להזכר שזה היה אחרי העניין עם הLever. ואז אני עושה פליי וזה מיד נאמר
why does she even have that Lever?
האמת שהגיוני שבדיוק מהסיבה הזאת. כדי להתריע נגד פורצים שהיא לא רוצה שיכנסו.
כלומר היה הגיוני שיהיו הרבה יותר לברים כאלו כי אחרת חצי מהפורצים לא יתקלו בבעיה. ובכל מקרה צריך שהלבר הרע יהיה משהו סופני ולא משהו שאפר לחזור ממנו ולנסות שוב.
חחח הם נכנסו למדים של ייזמה וקרונק
אוי, ייזמה השיגה אותם
חחחח שובהמפה הזאת והיא לא מספקת פתרון בשביל כיצד הם השיגו אותם. וגם המסלול האדום נראה חסר הגיון לחלוטין.
בכלל זה מוזר שהמפה הזאת היא אנכית. כלומר שהיא לא מתארת אזור כמו שיראה מהשמיים ישירות למטה כמו שמפות רגילות עושות, אלא מעלה הר.
אני כמעט הספקתי לשכוח מהלמה
חחחחח הוא חשב שהיא חושפת בפניו את הרגל שלה כמשהו רומנטי. באמת נורא מפחיד. יותר סכין.
אוי, שוב המצפון של קרונק מציץ
חחחח אנחנו רואים שייזמה ממש רואה את קרונק מדבר עם עצמו.
(אני חייב לומר שקרונק הוא הדמות האהובה עלי בסרט הזה, אני היחיד?)
חחח גם צ'פה והקיסר לא מבינים מה קורה
אוי לא. הוא עכשיו ניסה להרוג את ייזמה. אני חשבתי שקרונק קיבל מצפון, אבל הוא ממשיך לנסות להרוג אנשים. פשוט אנשים אחרים.
אוי נפלו כל המבחנות והתערבבו. האם הוא יכול בעצם לשתות מכל מבחנה ואז פשוט לעצור כשהוא הופך לבן אדם. כלומר בהנחה שזה לא בעיה לקחת הרבה שיקויים אחד אחרי השני.
אוי עכשיו מאשימים אותו שהוא רצח את עצמו
ואת הבחור האחר שהוא חשב עד לאחרונה שחטף אותו
השומרים הפכו לחיות. ואחד מהם הוא פומבה
חחחחחח זה שאחד מהם ביקש ללכת הביתה כי הוא פרה והיא באמת נותנת לו באדיבות ולא בעצם מענישה אותו. וכל האחרים בסדר עם להמשיך.
אה אולי הם כן ינסו כל שיקוי עד שיגיעו לנכון. אני רק מקווה שהרעל הוא לא אחד מהם
איפה פצ'ה שומר את כל המבחנות כשהוא קופץ ככה?
איך הקיסר בחר את המבחנה הבאה. כלומר הוא היה ציפור, הוא לא היה יכול לקחת אותה בעצמו ואיך הוא היה מצביע תוך כדי ריצה?
הוא היה לוויתן וזה בעצם היה מועיל מאוד. חבל שמיד שינו אותו שוב
מה אם כל המבחנות היו נשפכות לתוך המים. ומה א אלו מי שתיה בשביל העיר. אז כל האנשים יתחילו להפוך לחיות כל הזמן?
בעצם מה קורה אם מערבבים שתי מבחנות כמו למשל פיל וזברה. אז מה מקבלים? פיל עם פרווה של שחור לבן?
אוי המים יוצאים מהאף של הפסל. אני מקווה שאלו לא מי שתיה
שכחתי שהחיילים הם חיות.
אולי בעצם העולם שבו רובין הוד (עוד סרט דיסני להוסיף לרשימה) הוא שועל אז מה שקרה זה שכולם שתו מהמים האלו עם השיקויים.
אוי היא הפכה לחתולה חמודה.
אבל זה לא נגמר כי מסתבר שהחתולה יכולה להיות לוחמנית. ובעצם היא עדיין תנצח אם היא תשתה מהשיקוי ראשונה.
רגע, פצ'ה נפל.
האם זה יהיה מצב שבו פצ'ה צריךלהחליט בין לנצח ולהפוך לאנושי או להציל את פצ'ה? כי בעיקרון יותר הגיוני שהוא יוכל לעזור לפצ'ה בתור בן אדם.
הדיסני+ פתאום נסגר לי
אני מקווה שהוא זוכר נכון איפה הייתי
האם ייזמה בשלב הזה הולכת להבין שהיא היתה מכוערת בתור בת אדם ואולי היא תקבל יותר אהבה מאנשים אחרים אם היא תשאר חתולה חמודה. כי זאת תהיה סיבה מעניינת לכך שבסוף הקיסר יכל להפוך לאנושי.
אוי לא. סגרו את הפקק חזק מידי. אני שונא כשזה קורה. במיוחד כשטכנית אין לי ידיים שיוכלו לעזור לי.
פיו. הוא הציל את האיש
אוי החתולה עדיין נופלת
וגם המבחנה נפלה
אוקי הרבה קרה
קודם כל הייתה טרמפולינה ענקית במקרה שם (מתנה של אל כלשהו שראה את הנולד?)
אבל לרגע נראה שזה נותן את הניצחון לחתולה. אבל רק רגע כי היא מקבלת מכה בראש.
ונראה שעכשיו הם צריכים לעשות את תרגיל עבודת הצוות ממקודם.
אבל עכשיו הם כבר באמת מעריכים זה את זה ויודעים לעבוד כצוות.
(אם כי זה בעיקר יותר יעבוד כי הפעם הפתח לא נראה שנפתח רחב.
יש מוזיקה של נצחן תוך כדי
אה אוקי יש הרחבה של הפתח לקראת הסוף אז זה התרגיל הפך לקשה יותר שוב.
ומסתבר שהחתולה עדיין לא חוסלה והיא חוזרת שוב
קרונק הפעם בטעות פעל נגד ייזמה
שכחתי שהיא הפילה אותו במשהו
עוד פעם לא נעים להם להתחבק. חשבתי שעברנו את זה כחברה
וחשבתי שהם עברו את זה מבחינת זה שהם מקבלים את זה שהם ידידים למרות שאחד מהם הוא קיסר

אז הוא חזר לאנושי ועכשיו הוא מתנצל בפני האדם שהוא אמר לזרוק מהחלון (לפני המון זמן) וזה כאילו בסדר כי הוא לא מת
מה, הוא עדיין לא אמר לפצ'ה שהוא לא יבנה את הארמון שלו במקום אחר? כאילו זה לא היה צפוי לו בשלב הזה?
אוי זה נחמד. הם יהיו שכנים
אוי, זה לא ממש יכול להחשב גבעה אחרת. וזה לא ארמון
היי האישה ילדה
רגע, אז בסוף הם שלישיה בקטע רומנטי?
אה, לא הוא מנשק רק אותה
קרונק מלמד ילדים את שפת הסנאים. (הייתה דרישה למורה שפה זרה שניה של חיות)
למה החתולה בשבט הצופים?

זהו זה הסרט.
עכשיו זה כנראה שיר של סטינג שאני תוהה אם הוא נכתב עבור הסרט

Lhuna3

Well-known member
טוב כבר אין לי יותר מידי מה להוסיף על החפירות שלכם, זה סרט חמוד נורא, כיפי ומצחיק.

דברים שהצחיקו אותי במיוחד שזכורים לי כרגע (כי צפיתי בכלל אתמול) -

עם הסנאי שמדבר עם קרונק ודורש שאיזמה תתרחק.

איך שקרונק מדבר "סנאית" סקוויקיטי-סקוויק :-D

אגב קרונק, ידעתי שהקול שלו נורא מוכר לי אז בדקתי ב-IMDB והוא באמת דיבב המון דברים, אבל נראה לי שאני הכרתי את הקול בעיקר בגלל ג'ו סוונסון מפאמילי גאי. (וכן, היה גם בסיינפלד, אבל לא הייתי זוכרת משם.)

למרות שהסרט נורא צפוי, כלומר זה שקוזקו האנוכי והנוראי ילמד במהלך המסע להיות בנאדם, עשו את זה די מוצלח.

אהבתי גם את השיחה הקזואלית של פאצ'ה וקוזקו כשהוא מחזיר לו את השל הירוק, על זה שאישתו סרגה לו את זה וקוזקו מתרשם.
:-D

(כשהוא הפך להיות השף במסעדה, ואז בלילה באמצע החלום הוא נזכר בפאצ'ה רק מכיוון שהוא לא שילם את החשבון במסעדה :-D)
כן צחקתי גם :-D
משום מה זה מאוד לגיטימי שכולם נכנסים למטבח במסעדה והטבח שפשוט אורז את הדברים שלו במזוודה והולך.
חחח כן ואז קרונק באופן מוזר ביותר לוקח על עצמו את התפקיד.

נראה ליש שחשבתי מקודם על כך שהבנתי את זה כי למות רגילות לא בוכות. כי חיות לא בוכות. ונראה לי שאיפשהו קראתי את זה שבני אדם הן החיות היחידות שבוכות דמעות. זה הגיוני?
לא מזמן יצא מחקר חדש שטוען שכלבים מזילים דמעות כשהבעלים שלהם חוזר, ומסיקים מזה שאולי יש להם גם דמעות רגשיות כמו לנו. (אבל צריך לקחת את המסקנה הזאת בערבון מוגבל מאוד.)

הי היועצת של המלך היא אישה. זה מרגיש מתקדם
ברצינות?
אז הקיסר הוא מגעיל או שהוא בחור טוב? כלומר מה יותר...
אני תוהה אם אני מניח יותר מידי שאני כבר כל כך בטוח שהיא הנבל של הסרט. אולי אני סתם קופץ למסקנות. האם זה אומר שזה צפוי? כל הסרטים האלו אוות דבר. או שאני שופט אותה כנבלה כי היא נראית מקומטת כזאת. בעצם היא גם הייתה רעה לאיכר אז ברור שהיא רעה.
כל התהיות שלך היו די מצחיקות.
זה ברור מהשניה הראשונה שרואים את איזמה שהיא מרשעת.
וזה ברור שקוזקו הוא מגעיל משיר הפתיחה, שבו הוא כבר מצווה לזרוק מהחלון את האיש הזקן.

יש תהיה אחת שהעלת שכן היתה בערך לעניין, וזה לגבי טיב היחסים בין איזמה וקרונק.
אני חושבת שזה קטע כזה שנועד לצופים המבוגרים להבין מהרמזים שהוא טוי-בוי, אבל בלי שום דבר מפורש מידי, לטובת הצופים הילדים, שיכולים לראות בו סתם עוזר שלה.
הרס אותי הקטע שהוא רץ והם רואים שיש פס אדום מקווקו לאורך הדרך. ואז רואים שאיפה שהו רץ גם מופיע קווקו אבל כחול.
חחח כן אני גם אהבתי את זה. רק שמה שמצחיק זה לא שזה אדום וכחול, אלא שרואים את הפסים המקווקווים על הדרך כאילו "במציאות" ולא רק על המפה להמחשה.

לסיכום הלהג המסטול שלך: זה היה די מצחיק, אבל אני אתוודה שלא שרדתי את כולו כי הוא גם היה יותר ארוך מהסרט עצמו :-D

didalf

Well-known member
טוב את הסרט הזה אני פחות זוכרת. ראיתי אותו כילדה אני די בטוחה, אבל לא הייתה לי קלטת שלו לדעתי כי לא חרשתי עליו. ראיתי אותו שוב בשנה-שנתיים האחרונות כי נתקלתי בכל מיני ממים שעשו לי חשק לראות שוב, אז אני זוכרת קצת יותר אבל עדיין לא הרבה.

קדימה לידית הלייב טוויט! אוי ידית לא נכונה!
מתחילים בזה שקוזקו הוא היצור הכי מפונק ואנוכי אבר. אבל זה כ"כ מוגזם שזה מצחיק.

פאצ'ה מותק.

יאיי איזמה וקרונק:-D

חחחחחחח איזמה שוברת ראשים של קוזקו:-D

PULL THE LEVER KRONK.
WRONG LEVER!!!!!!!!!!!!!!!!!

למה יש להם את הידית הזאת בכלל???:-D
חחח הרכבת הרים בדרך למעבדה נראית כיף:-D לול הבגדים שלהם:-D

הארוחה של קרונק נראית טעימה. באמת חבל שלא חיכו לקינוח.

חחח באופן מוזר אני רואה פה קצת דמיון למלך האריות:-D כאילו יש מלך ונבל שרוצה למלוך בעצמו וזומם להפטר מהמלך. אבל העוזר האידיוט מפשל בקטע של להרוג את המלך והוא עדיין חי ויכול לחזור.

חחחח המלאך הרע והטוב של קרונק:-D יש לי שניים כאלה כל ערב כשאני צריכה לעשות את הריצה היומית שלי. דיברתי עם אחותי על כמה אני שונאת את זה ושיש לי כל יום מלחמה עם עצמי האם לעלות על הסטפר או לא, ולפעמים עדי העצלה מנצחת. אז היא אמרה שהקרונק הרע שלי מנצח:-D

חחח קוזקו מזכיר לנו על מי הסיפור פה:-D

חחחח סנאי מניאק:-D מאיפה יש לו בלון?:-D

כל הכבוד לפאצ'ה שהוא מסרב לעזור לקוזזקו בלי שהוא יעביר את בית הנופש שלו!

אהבתי שהילדים חלמו את מה שקרה:-D

אוי קוזקו עדיין מניאק:-(

אני אוהבת איך שהם מטפסים ביחד. בתכלס צריך כוח רציני בשביל זה.

חחח קרונק הוא הסוס של איזמה:-D הבגדים שלה הורסים אגב.
קרונק והסנאי:-D

חחחח כל הקטע במסעדה קורע:-D

חחח איזמה וקרונק והילדים והחבל:-D ואשתו של פאצ'ה מלכה|כתר|

חחחח הקטע של המרדף עם הפסים מעולה:-D:-D

למה יש לה ידית כאת בכלל?:-D

חחחחחחחחחח "איך הגעתם לפה קודם" ואז הוא מראה את המפה וזה באמת לא הגיוני:-D
חחח קרונק מדבר למאלך שטן שלו וכולם מסתכלים ודפאק:-D
חחח קרונק מפיל על איזמה שנדליר אבל היא נכנסת בדיוק בחור באמצע :-D
חחח השומר שרוצה ללכת כי הוא פרה עכשיו:-D

קוזקו שותה שיקווים שהופכים אותו לכל מיני חיות. היי הוא הפך ליאגו של אלאדין!
"יאי אני שוב למה!! רגע...":-D

איזמה הפכה לחתלתולה:-D והיא נפלה, קלאסיק "נבלי דיסני נופלים למותם".
אה היא לא מתה כמובן יש טרמפולינה:-D כי הכל פה פרודיה על הקלישאות של דיסני:-D

יאיי מתה על זה שהם משחזרים את הטיפוס שלהם.

והוא בנאדם שוב.
והוא למד לקח להיות נחמד יותר|לב|

קרונק מלמד ילדי צופים סנאית:-D:-D כולל איזמה החתולה:-D:-D:-D

didalf

Well-known member
איזמה, היא סגנית הקיסר כשהסרט מתחיל היא בשלב כשכבר נמאס לה מקוזקו אבל היא עדיין חייבת להקשיב. לאיזמה יש עוזר בשם קרונק, בחור גדול שלא תמיד הכי חדים. איזמה ממש הצחיקה אותי עם ההומור שלה. מצד אחד, הייאוש והסרקזם שלה, מצד שני, היא עדיין רעה טיפוסית עם מטרות של להשתלט על הממלכה. קרונק הצחיק אותי עם התפיסה האיטית שלו לגבי דברים (כשהוא הפך להיות השף במסעדה, ואז בלילה באמצע החלום הוא נזכר בפאצ'ה רק מכיוון שהוא לא שילם את החשבון במסעדה :-D)
הם נהדרים|כתר|

• התוכנית הראשונה של איזמה כדי להיפטר מקוזקו: להפוך אותו לפשפש ואז לשים אותו בחבילה ושלוח אותו בדואר לעצמה ואז לרסק את החבילה עם פשיט. אם זה היה דואר ישראל היא הייתה מחכה שנתיים :-D
חחחחחחחח תכלס:-D

היה מצחיק, ההומור ממש טוב, אומנם המסר בסוף קצת צפוי אבל זה סרט דיסני לילדים אז הגיוני.
נו כמובן.

(מה זה לופה?)
חברה שעושה אלבומים ולוחות שנה.

כן. הוא כועס על כך שהיא עושה את העבודה שלו. מה הקטע שלו שהוא רוצה לעבוד? הוא מלך.
הוא רוצה את הקרדיט של להיות מלך.

אני חשבתי שאמרו שמנהיג הכפר בא לראות אותו. או שאולי הבחור ההוא הוא גם מנהיג הכפר. האם בעצם נאמר משהו שסותר את זה?
כן פאצ'ה הוא מנהיג הכפר.

לרגע היה מבלבל לי האם הגועל של שניהם מהנשיקה היא עניין הומופובי. כלומר שכל כך מגעיל אותם הרעיון של לנשק גבר. אבל בשביל הבחור (יש לו שם?) זה היה לנשק למה. ואני מניח שבשביל הקיסר זה בגלל שזה איכר.
חחחח אני גם חשבתי האם זה הומפובי. אני מניחה שקצת כן כי בכל זאת זה משנת 2000 כש"איכס לנשק בן אחר" עוד היה בדיחה. אבל גם כי זה איכס לנשק לאמה.

אגב הכנתי פופקורן
לאדעת למה זה ממש הצחיק אותי:-D:-D:-D

ההגיון של קרונק ממש מוזר לי כאן. הוא אומר שצ'פה לקח את הקיסר חזרה לכפר שלו, ואם הם ימצאו אותו הם ימצאו את הכפר אז ימצאו את האיכר ואם ימצאו את האיכר אז ימצאו את הקיסר. אבל איך הם ימצאו את הכפר אם הם לא יודעים מי זה האיכר? כלורמ הגיוני פשוט לחפש את האיכר. ואז אם הם ימצאו את האיכר הם יוכלו למצוא לפי זה מה הכפר של האיש ואז מזה ימצאו את הקיסר. כי זה יותר הגיוני שאם האיכר הזה לקח את הקיסר/למה חזרה לבית שלו אז הלמה/קיסר עדיין תסתובב בכפר.
חחח אני גם חשבתי.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D
העובדה שהקדשת לזה מילה אחת בדיוק הרגה אותי:-D:-D:-D:-D

חחחח שובהמפה הזאת והיא לא מספקת פתרון בשביל כיצד הם השיגו אותם. וגם המסלול האדום נראה חסר הגיון לחלוטין.
בכלל זה מוזר שהמפה הזאת היא אנכית. כלומר שהיא לא מתארת אזור כמו שיראה מהשמיים ישירות למטה כמו שמפות רגילות עושות, אלא מעלה הר.
ליטרלי כלום לא הגיוני פה בגלל זה זה סרט מצחיק כ"כ.
אני כמעט הספקתי לשכוח מהלמה
:-D:-D
חחחחח הוא חשב שהיא חושפת בפניו את הרגל שלה כמשהו רומנטי. באמת נורא מפחיד. יותר סכין.
חחחחחחח כן:-D

(אני חייב לומר שקרונק הוא הדמות האהובה עלי בסרט הזה, אני היחיד?)
ברור שקרונק הוא המלך של הסרט|כתר||כתר|

חחחחחח זה שאחד מהם ביקש ללכת הביתה כי הוא פרה והיא באמת נותנת לו באדיבות ולא בעצם מענישה אותו. וכל האחרים בסדר עם להמשיך.
חחחח כן:-D:-D

מה אם כל המבחנות היו נשפכות לתוך המים. ומה א אלו מי שתיה בשביל העיר. אז כל האנשים יתחילו להפוך לחיות כל הזמן?
שאלה מעניינת:-D

למה החתולה בשבט הצופים?
למה לא?

אלוהים ישמור איזה טקסט מבולבל אל תראה יותר סרטים מסטול:-D ועוד סרט כזה שהוא בכוונה מסטול וחסר הגיון בפני עצמו. זה חתיכת טריפ לראות את זה מסטול:-D ממש הקיסר שלנו נפל על הראש. וואי ועכשיו רק קלטתי באיזה שעות עשית את זה. גם באמצע הלילה וגם לקח לך איזה 3 שעות:-0 אני קצת מודאגת ניק.

אהבתי גם את השיחה הקזואלית של פאצ'ה וקוזקו כשהוא מחזיר לו את השל הירוק, על זה שאישתו סרגה לו את זה וקוזקו מתרשם.
ובסוף הוא קיבל פונצ'ו משלו. עם לאמה!
זה ברור מהשניה הראשונה שרואים את איזמה שהיא מרשעת.
וזה ברור שקוזקו הוא מגעיל משיר הפתיחה, שבו הוא כבר מצווה לזרוק מהחלון את האיש הזקן.
חח כן, אבל ניק לא היה במצב נורמלי להבין את הדברים הפשוטים האלה:-D
יש תהיה אחת שהעלת שכן היתה בערך לעניין, וזה לגבי טיב היחסים בין איזמה וקרונק.
אני חושבת שזה קטע כזה שנועד לצופים המבוגרים להבין מהרמזים שהוא טוי-בוי, אבל בלי שום דבר מפורש מידי, לטובת הצופים הילדים, שיכולים לראות בו סתם עוזר שלה.
האמת לא קלטתי את זה בכלל עד שלא אמרתם. אני כמו הילדים, ראיתי בו רק עוזר:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ליטרלי כלום לא הגיוני פה בגלל זה זה סרט מצחיק כ"כ.
מעניין למה אחד הדברים שהכי העסיקו אותי בזמן הצפיה כשאני היי זה ההגיון.
אני שוב ושוב כתבתי על דברים שהם לא הגיוניים.
ואני גם תוך כדי קלטתי שזה מעסיק אותי יותר מידי אז הרבה פעמים עצרתי את עצמי מלכתוב על דברים שהם לא הגיוניים
אלוהים ישמור איזה טקסט מבולבל אל תראה יותר סרטים מסטול:-D ועוד סרט כזה שהוא בכוונה מסטול וחסר הגיון בפני עצמו. זה חתיכת טריפ לראות את זה מסטול:-D ממש הקיסר שלנו נפל על הראש. וואי ועכשיו רק קלטתי באיזה שעות עשית את זה. גם באמצע הלילה וגם לקח לך איזה 3 שעות:-0 אני קצת מודאגת ניק.
כתבתי שאני מתחיל ב2:40 וסיימתי ב6:30. אז כמעט 4 שעות.
היו המון עצירות בשביל לכתוב. והיו מקרים שחזרתי אחורה כי לא קלטתי מה בעצם קרה שם.
אגב, המון פעמים תוך כדי אני אמרתי לעצמי שאני אעצור ואמשיך מחר, אבל חשבתי שחבל לא לנצל את זה שאני ממש היי ובשביל לכתוב על הסרט המלא. הרי אין סיכוי שאני כותב כל כך הרבה כשאני רואה סרט במצב נורמלי.

העניין הוא גם שאני זוכר עכשיו מהסרט ממש מעט. בטח אם הייתי רואה מסטול ולא כותב אז לא הייתי זוכר כלום.

חח כן, אבל ניק לא היה במצב נורמלי להבין את הדברים הפשוטים האלה:-D
אני חושב שהמסטוליות שלי גרמה לי להיות מאוד ביקורתי לרושם ראשוני. אז אומנם זה היה נראה ברור, אבל החלטתי שעד שלא מבהירים את זה אני לא יכול להיות בטוח.

*בעקבות זה אני חשבתי על כך שב95% מסרטי דיסני האלו זה לדעתי ברור מי הנבל מהרגע הראשון שרואים אותו. למעשה אני יכול לחשוב רק על סרט דיסני אחד שבו לוקח לא מעט זמן להבין שהנבל של הסרט הוא נבל.

צדקתי לגבי השחקנים של פצ'ה, אשתו וקרונק.
והייתה לי תחושה שקוזקו זה דייויד ספייד אבל איכשהו זה כל הזמן הרגיש לי לא נכון אז אני לא בטוח אם אפילו כתבתי.

didalf

Well-known member
מעניין למה אחד הדברים שהכי העסיקו אותי בזמן הצפיה כשאני היי זה ההגיון.
זה באמת מצחיק.
זה הזוי נורא שהיית מסטול, צפית בסרט מסטול בעצמו שדווקא מתאים למצב כזה, אבל דווקא בגלל זה היית עסוק יותר מידי בהגיון הלוקה בכוונה שלו:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה באמת מצחיק.
זה הזוי נורא שהיית מסטול, צפית בסרט מסטול בעצמו שדווקא מתאים למצב כזה, אבל דווקא בגלל זה היית עסוק יותר מידי בהגיון הלוקה בכוונה שלו:-D
זהו. זה כאילו הראש שלי דפוק. במקום שבמצב מסטול אני אזרום עם כל מה שקורה זה גרם לי לנתח את העלילה לפי הגיון.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האמת אתה נודניק נטפקן לפעמים אז דווקא מתאים לך:-D הניק הנודניק משוחרר בלי פילטרים לנטפק הכל:-D
וואו, נכון, אם הייתי רואה פרק של שיימלס או תוכנית אחרת שאת אוהבת בזמן שאני מסטול כנראה היית ממש מתעצבנת ממה שהייתי כותב.

למעלה