מועדונים

arcticaangel

New member
מועדונים

אני מחפשת מועדונים סבבה של ראגיי באזור מרכז .. יש למישהו המלצות על מקום טוב ?

xXx Shiraz xXx

New member
לא נראה לי שיש מועדוני במרכז שהם

אך ורק רגאיי אבל בכל מיני מועדונים יש מדי פעם מסיבות / ליינים. לא ידועת מה קורה בזמן הקרוב אבל הסתכלי בשרשור האירועים זה מתעדכן כל הזמן!

vigiman

New member
סלואו משה בתל אביב

מועדון\בר בד"כ יש שם רגאיי דנסהול וכו. מקום נחמד בהמחוגה 4 פלורנטין

arcticaangel

New member
מועדונים

השאלה אם אני לא אמצא את עצמי מוקפת באתיופים .. לא שזה מפריע לי פשוט זה נראה לי מרגיש לא במקום . מחפשת משהו בסגנון של "המקום של נפטלי" בכנרת .. מקום עם אנשים מגוונים . ואגב, איך נכנסים בפורום לשירשור ארועים ? תודה על התגובות :]

Carcass

New member
../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif אהלן,כנסי בבקשה.

מבחינת מקומות - הסלואו משה אירח מסיבות בכל יום שישי,יכול להיות שעדין יש תקלוטים מקומיים והם לא מפרסמים,שווה לבדוק אבל. חוץ ממנו יש כל מיני מקומות שמדי פעם מארחים מסיבות והופעות,כמו הלבונטין 7,מעבר לזה יש ליינים קבועים במקומות קבועים,כרגע יש ליין בימי רביעי,של אבויה ואיימר סאונד. שירשור אירועים מופיע פה בעמוד הראשי ומתעדכן באופן תדיר,נשאר רק לדפדף למטה ולראות את השרשור הענק של האירועים,עם אירועים שכבר עברו ואירועים שבדרך. עכשיו,הסיבה שבגללה בעצם אני מגיב,זאת האימרה שלך לגבי האתיופים. במקרה שלא ידעת,רגאי זה ז'אנר שמשויך למוזיקה השחורה,כן כן,שחורה,לא סתם הרוב המוחלט של האמנים הם שחורים. שירי הרגאי מטיפים באופן תדיר כנגד גזענות מכל צורה,מה שנקרא ONE LOVE. אני חושב שאם להיות בחברת אתיופים מפריע לך,אז תעברי לשמוע מוזיקה קלאסית. גם אם זה לא מפריע לך,כמו שכתבת,בהתגוננות משהו אני חייב לציין,סביר להניח שיהיו כמה חבר'ה שהם לא לבנים במסיבות האלה,אין שום סיבה שלא יהיו,זכותם המלאה בדיוק כמו שזו זכותך,המוזיקה מחברת את כולם וזה אחד הדברים שאני הכי דוגל בהם בעולם. צר לי אך האימרה הזאת לא מקובלת עליי,לא מקובלת בחברה,ובטח ובטח שלא מקובלת בפורום שהוא בסופו של דבר פורום חברתי,עם קוראים וכותבים מכל קצוות החברה. אני מקווה שתפנימי לפעם הבאה,כרגע אני משאיר את ההודעה הנ'ל כי אני מאמין שלא באמת התכוונת אליה,הלאה זה יהיה מחיקת ההודעות,חסימה והמשך דיווח להנהלת הפורומים. תודה,מנהל הפורום, אלעד.

xXx Shiraz xXx

New member
סגרו את הסלואו משה

הליין של אבויה סאונד הוא רק פעם ב3 שבועות, ובעוד 3 שבועות הוא לא יהיה במקסים אלא בקומפורט עם LP INTERNATIONAL נא לרשום ביומנים 17.7!! (אלעד...... co-sign
)

arcticaangel

New member
אמרה לגבי האיתיופיום

אני לא בנאדם גזען אני ממש ההפך .. אבל פשוט יש אתיופים שההפך יש להם כזה "למה לעזאזל הם שומעים ראגיי?" ומסתכלים לכיווני ולכיוון חברות שלי , זה משהו שנתקלתי בו פעם ויהיה הכי לא נעים להתקל בזה שוב .. מבחינתי ממש לא אכפת לי מי יהיה לצידי העיקר המוסיקה .. אבל בגלל שאני יודעת שרוב האנשים ששומעים ראגיי זה אתיופים מן הסתם שהם יהיהו גם במועדונים . השאלה אם אין איזו איבה מבחינתם כלומר סוגי מועדוני רגאיי שסגורים מבחינתם רק לקהילה שלהם . ואתה לא צריך לצאת עליי בסה"כ זאת שאלה דורשת , לא יוצא לי ללכת למועדוני ראגיי ... יותר נכון פשוט העדפתי לסוע לפסטיבלים.. אני חושבת שלא היה לך מה להתעצבן ... השאלה לא הייתה מכוונת לרעה בכלל .. אני מקווה שהבנת אותי עכשיו ..

Carcass

New member
הבנתי אותך טוב מאוד..

ועדין,התגובה שלי עומדת בעינה,אני לא יכול להרשות כאלה דברים פה,זה פורום פתוח,מקווה לא להתקל בזה שוב.

לידיעתך..

לא רוב האנשים ששומעים רגאיי הם אתיופים, כמו שאמרת.. יאנו ברור שיש ששומעים והם לא מעט, אבל למשל בישראל, לפי מה שאני מכירה יודעת, לא הכי מתים על רגאיי
שיהיה אחלה יום מלא במוזיקהההההההההההה

את חשה למצוא מקום בסגנון של נפתלי פה ../images/Emo6.gif

את האנרגיות של פעם, אפילו בנפתלי לא תמצאי. לצערי הרב, לא היה משהו שדומה למקום של נפתלי ואני בספק אם יהיה.. אבל! היית הקיץ שם? מאז שאין מסיבות מעפן לאללה.. שבוע טוב

LuNaTiC

New member
אני תוהה מהו זה גיוון עבורך?

מקום שבו כל שרוואל הוא בצבע אחר? היופי שבמוסיקה הוא שביכולתה לאחד אנשים... למה לא ליהנות מזה?

בשבילי גיוון, בדוגית, זה..

ערבים, ערסים, פריקים, מנגל, פתאום טראנסים, ילדות בנות 14 מענטזות על שולחנות, טפטפות, בוב מארלי 5 בבוקר, מנה חמה עם שש-בש, מטעים וים כנרת
לכולם בערך זה בטח אותו הדבר
שיהיה אחלה יום

כן, אה?

התערבתי עם חברה שלי שחודש אני לא מעשנת ואז היא קונה לי טבע נאות
ואם אני כן אעשן, היא מקבלת טיול ג'יפים
מעניין מי תנצח

למעלה