מועצת הפולניות

כחלחל

New member
מועצת הפולניות

עינבר מגי ופנה קוטה מועצת הסנהדרין הגדולה של האקדמיה הגבוהה בוורשה.

ובכן כחלחל יקר,

למרות מוצאי האתני הלא פולני הרי שזה מכבר מוצאת אני את עצמי חוברת לחברות מהסוג הזה וכנראה שכך יאה לי. אני מודה. חוצמיזה כפי שבטח ידוע לך בחבורת פולניות לגבר אין מקום וגם אין שום ערך אז.... ככה ש תצא לנו מהאיגלו.

כחלחל

New member
ככה../images/Emo35.gif

עד שחצבתי את גושי הקרח והדבקתי אותם אחד לשני ובניתי לכן סלון עם כסאות בחושך... טוב אני מבין רמז אני אצא לי לשדות הקרחונים הלבנים, אולי שם ימצא מישו זר שידע להעריך אותי, ואתן תשתו לכן תה חם עם לימון באיגלו שבניתי לכן

כחלחל אהובי שלי

הקפה שהכנת לי אתמול היה כל כך טעים כמו כל רגע איתך שנותן לי טעם לחיים האלה. אוהבת אותך מליון.

magy

New member
אז .......הכחול שלך?

ולא ידעת? הפתעות באינטרנט?

כחלחל

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo96.gif../images/Emo24.gif

כל יום והקפה של כל קפה והיום שלו כל חיים והטעם שלהם כל טעם והחיים שלו אני לא יודע איפה אני נגמר ואיפה את מתחילה ואיפה את נגמרת ואיפה אני מתחיל

magy

New member
גם האתני שלי

לא מכיר את פולין. אז צא לי מהאוהל.

ענבר.

New member
למה?

בגלל הבלונד? בגלל סיביר? בגלל יכולת ההישרדות שלהן בעמידה בתורים? למה? פרט, נמק, פשט והרחב.

magy

New member
בגלל פרץ

לראות אותו מקריא מהדף באנגלית ולבכות או לצחוק.... מה היתה השאלה? אילבן........אתה איתנו????

magy

New member
ניסחת את זה טוב.

מה שלא יודעים לא עושים. למה לעשות בושות? בעיקר לעצמך.....

אילבן

New member
אין לי תשובה חד משמעית,אבל הן

לא יהססו לחתוך את הבולבול למי שהן חושבות שמגיע לו,

ענבר.

New member
לא טוב התשובה הזותי../images/Emo6.gif

גם אצלינו יש נוהג (פסול) לחתוך את הבולבול למי שמגיע... אפילו אם הוא רק בן שמונה ימים. ברבריות לשמה.

למעלה