מוצרים של בר רפאלי

oferweisglass

New member
מוצרים של בר רפאלי

אתם חושבים שאנשים יקנו דברים כמו חולצות, בגדים ופוסטרים של בר רפאלי? דיברנו היום על זה ולמי שדיברתי איתו נראה שאף אחד לא יקנה מה דעתכם? --- blog.tapuz.co.il/coolbike

אפריל1188

New member
לדעתי לא.

תראי זה הפורום שלה בתפוז ותפוז חזק בפורומים. הפורום הזה בכלל לא פעיל אז זה אומר משהו על כמות המעריצים שלה, והם אלה שקונים אתה המוצרים של ה"אליל" שלהם.

A d i d a

New member
../images/Emo204.gif

אי אפשר למדוד כמות מעריצים לפי פורום באינטרנט. לא לכולם יש אינטרנט לא לכל מי שיש אינטרנט הוא בגיל יחסית מבוגר של יכולת "שוטטות" באינטרנט (לקרוא לינקים באנגלית ולהכנס אליהם וכו') וגם, אפילו אם יש לך אינטרנט ואתה בגיל המספיק כדי לדעת לשוטט בו, יכול להיות שלא הגעת אף פעם לפורום כי הוא לא מפורסם בשום מקום אחר חוץ מבאתר תפוז. בלי שום קשר לזה, אני לא חושבת שאי פעם מישהו ייצר מוצרים כמו חולצות ובגדים עם תמונה של דוגמנית (עד כמה שהיא מפורסמת( עליהם). אין לי שום ספק שפוסטרים ייקנו, כי ובכן, פוסטרים של בר כבר קיימים (יש מן עלון של בנויטה דה מאס שהוא פשוט ענק, או הלוחות שנה של ספורטס אילוסטרייטד). אבל תנסו לחשוב רגע על היידי קלום, ג'יזל וכו'- גם להן אין מוצרי לוואי כאלה. אני לרוב ראיתי מוצרים כאלה על משהו שהוא "מאניה". המורדים, היי סקול מיוזיקל וכו'.

oferweisglass

New member
את טועה

הפורום הזה לא פעיל בכלל - רק מעלים בו במשך רוב הזמן תמונות של בר ואין כמעט דיבורים בתפוז עשרות פורומים אחרים בנושאים שונים ומדברים בהם הרבה מאוד באמת פוסטרים יקנו אבל אני לא מכיר מקום שמוכר עדיין (חוץ ממה שאני הכנתי) מקום שיכול להכין פוסטרים ולוחות שנה של בר להיידי קלום יש כמה מוצרים שהיא עשתה במשך השנים החל מקו תכשיטים על השם שלה, נעלים ועוד הרבה מוצרים שהם בעיצוב שלה על ג'יזל אין לי מושג

A d i d a

New member
../images/Emo204.gif

אני בכלל לא דיברתי על האם הפורום הזה פעיל או לא, דיברתי על כמות המעריצים שבאמת ילכו ויקנו דברים. לא לכל המעריצים יש אינטרנט, לא כולם גילו את הפורום וכו'. אבל זה תמיד נחמד שאתה דוחף שהפורום לא פעיל. חשבתי שאתה מדבר על חולצות עם תמונה של בר, כוסות של בר וכו'- כמו כל ה"מורדים-מאניה", היי סקול מיוזיקל וכו'. התכוונת שאם בר תעצב בגדים ודברים אם אנשים יקנו? אני חושבת שאצל בנאדם הגיוני ה"שם" מגיע עד איזשהו שלב. קח למשל את מרי קייט ואשלי, היידי קלום וכו'. השם אכן יוצר באז, אבל בשביל בנאדם עם הגיון בסיסי- אם הדבר היה מכוער הוא לא היה קונה. בקיצור, אני מנסה לומר הוא, שאם היא הייתה מעצבת קן בגדים וכו'- הייתי רוצה להאמין שאנשים היו קונים את הדברים שלה בגלל שהם יפים, ולא בגלל מי שהיא.

viki24

New member
אני חייבת להגיד שאת...

מתבטאת ממש ממש יפה.. מנסחת וכותבת ממש ממש טוב !

viki24

New member
לדעתי יקנו דווקא..

תיהי בטוחה פוסטרים שלה יקנו.. אין מה לעשות היא יפה וזה מוכר.. במיוחד בקרב הבנים בכל אופן [;

BIANA24

New member
לא מרלין מונרו

עם כל הכבוד ויש כבוד היא עדיין לא מרלין מונרו הסיבה היחידה שבגללה הייתי רוצה לקנות תבגדים שלה היא שהלוואי והיו עולים עליי לא שאני שמנה אבל לא כוסית כמוה היא יפהפיה אמיתית אבל עדיין לא הגיעה לרמת פרסום כזאת של לקנות צוצרים שלה

A d i d a

New member
../images/Emo204.gif

גם אני חשבתי שהוא מדבר על מוצרים כמו כוסות, בובות וכל המוצרים שיש עכשיו על מרילין מונרו- אבל לא, הוא התכוון שאם היא תפתח ליין בגדים וכו'. אגב, אם היא תפתח ליין בגדים כמובן שיהיו במידות... הוא לא התכוון את הבגדים של בר ספציפית (מתוך הארון שלה או משהו).

oferweisglass

New member
זה לא מה שהתכוונתי

באמת יש לנו בעיה עם ההבנות - כל אחד מבין משהו אחר (ולכן אני שוב מפסיק לכתוב כאן על מנת שלא להגיע לבית משפט עם משפחת רפאלי) אין לי מושג איזה מוצרים יש של מונרו וגם אין לי שום רצון למה שקורה כאן שצריך להסביר כל מילה עם עורך דין בחיים לא כתבתי שום ליין בגדים ואין לי מושג מאיפה זה בכלל עלה לך לראש שכתבתי את זה

למעלה