מוצ"ש היום!!! דאנס חם חם!!!+מפה

waywayway

New member
מוצ"ש היום!!! דאנס חם חם!!!+מפה

אירוע חסר תקדים מבחינת ראסטה ליון, ואירוע חם חם מבחינת סוליקו ואיימר המצויינים! אם אפשר לקפוץ לשניהם מה טוב , אני יודע שהיום מ 23:00 בפתיחה יתחיל הסט ויחמם את הבאים ומ 24:00 יתחיל "WAKE UP CALL" להתנגן LIVE!!! בשיתוף האומנים המבצעים ואוחים מיוחדים שפשוט יגרמו לשבוע הקרוב להיות הרבה יותר טוב ממה שהוא צריך להיות !!! תגבור הגברה(באלנס מתרחש ברגעים אלו במקום),תגבור תאורה, אורחים שמזמן לא ראינו כמה הפתעות והרבה גוד וויבס!!!, הרבה זמן לא היה אירוע כזה עם בכלל לא מומלץ לפספס!!! למי שקשה בכיס/הנחות/מבצעים/מכירות חיסול וכו... כניסה היום: 30-50 ש"ח כמובן למי שקשה להתמודד עם מחיר כזה וכמובן אחרי השבוע החיובי העמוס בהופעות שעבר עלינו אפשר ליצור קשר בטלפון המצוין מטה, ויהיה בייסדר, ומומלץ לפנות מקום בארון לבגדים שיחולקו בזמן האירוע ומקום בספריית הדיסקים לדיסק "WAKE UP CALL" שיחולקו ללא תשלום! במהלך הערב המלא וויבס שיהיה היום , שוב כבוד לסואה, אמיר, הי פיי, אורן וגיא ולסוליקו קרו בטוח שגם הם מתכננים לעשות בלאגן חיובי היום!, יש כמה אירועים וזה גם טוב שכך! היום מ 23:00 שלמה 40 ת"א (מפה מצורפת...) Bless !!! יהונתן 054-7827021

waywayway

New member
אפשר להוריד שירים ולהתכונן להיום!!!

דרך אתר: www.fullmoon.org.il (העתק, הדבק) להיכנס לרגאיי, ללחוץ על "לכתבה" וואלה לפניכם חלק מהשירים!!! Bless!

Nechi Nech

New member
פייייייייי עכשיו אני עוד יותר יתבאס

שאני לא מגיע היום. אחח... מתי תבוא הגאולה... מתי נחייה בזמנים יפים...? בזמנים בהם אני יוכל להגיע לדאנסים כמו בנאדם עם הסובארו בלי לדאוג לבצפר ובגרויות... מתי יגיעו זמנים יפים? ראסטה ליון (כמו שסול ג'יי אומר) ah di champion sound! תישרפו ת'מקום חבובצ'יקים!!!

REL YESAYA

New member
עזוב אותך שטויות

תשקיע בלימודים תלמד קשה תתגייס תשתחרר ואז תתחיל לצאת כמו שצריך

Nechi Nech

New member
../images/Emo178.gif

קודם כל תן לי לשחרר את האלבום הראשון שלי שיגיע לפלטינה מחומשת, להקים את הסאונד סיסטם השכונתי ושגדולי הזמרים מג'מייקה יחתכו במיוחד בשבילי ספיישלים, להקליט לסטון לאב ספיישל פסיכי - ואז להתגייס

ב ז ו ק ה

New member
פששש..

ממש ביאסת את הילד! ומה יקרה כשהוא יגיע לאוניברסיטה?.. ויהיו לו שכ"ד על הראש? ומילואים? ותשלומי בטל"א? ועבודה? ולתקן את המכונית? ותשלומי ארנונה וגז וחשמל? וסימנריונים?... את כל זה לא גילית לו הא? :) ביג אפ! ושבוע טוב.

yaarasta

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ואז הוא ייתחתן...
הרגת אותי סלקטה...

למעלה