מוקדש ללילנד המקורית

מצב
הנושא נעול.
שימוש משני -

אבו אסף נעה מה הסיבה שיש רשתות
על החלונות ולמה המכסה של האין מנוע בנוי מברזל.
שימוש משני -
מחסן, מגורים או כל דבר אחר. אגב, המספר שמצאתם עליו נראה לי של המשתמש האחרון (מע"צ?) - בטח לא פנימי של אגד, היות וב- 1980 האטובוסים האלו היו כבר עמוק בפנסיה...

ביהוד עמד עד לפני כ-15 שנה בערך

אבו אסף נעה מה הסיבה שיש רשתות
על החלונות ולמה המכסה של האין מנוע בנוי מברזל.
ביהוד עמד עד לפני כ-15 שנה בערך
אוטובוס דומה חלוד לחלוטין וגם עם רשתות על החלונות, למה שימשו הרשתות הללו באמת?

ה דרומי

New member
מוקדש לצביקוש23../images/Emo73.gifו../images/Emo73.gif

מוקדש ללילנד המקורית
מוקדש לצביקוש23
ו

ה דרומי

New member
נחזור רגע אחד בסיורינו להתחלה

מוקדש ללילנד המקורית
נחזור רגע אחד בסיורינו להתחלה
בצומת אבלין מצאנו את האוטובוס הזה שבזמנו כתבו עליו כבר בפורום. אז עכשיו תור התמונות שלו. לצין שלא היתה גישה לחלקו הפנימי קדמי.

צביקוש23

New member
usa army בישראל???

ממש צמוד צביקוש מצא משהו שהוא
אוהב באמת {לא רק ענבים} אלא את מה שנשאר מהדבר הזה שהיה פעם אמבולנס אמריקי.
usa army בישראל???
אמבולנס ענתיקה מאד של צבא ארצות הברית .. השאלה מה הוא עשה שם ואיך הגיע לשם ומה זה בכלל..??

אמבולנס M43?

ממש צמוד צביקוש מצא משהו שהוא
אוהב באמת {לא רק ענבים} אלא את מה שנשאר מהדבר הזה שהיה פעם אמבולנס אמריקי.
אמבולנס M43?
ובעברית - פאואר וואגון אמבולנס. ה- M43 היתה גרסה עם בסיס גלגלים מוארך לפאואר וואגון. האמבולנס יוצר ע"י קרייזלר לשימושים צבאיים, וכונה ע"י היצרן דודג' T243 (ואחרי 1957 - T243A). הוא צוייד במנוע שישה צילינדרים שהספקו המירבי 94 כ"ס. מי שיתאמץ יוכל לזהות את שנת הרישוי לפי מספר הרישוי הצבאי (אני לא יכול - למעט לשער שהמדובר בשנות ה- 60 המוקדמות). האמבולנס הזה יוצר עד 1967, והוחלף ע"י קייזר-ג'יפ M725 (המבוסס על הגלדיאטור, M715 בשמו הצבאי), שכמותו הגיעו ארצה מעודפי צבא ארה"ב. תמונה של ה- M43:

צביקוש23

New member
משהו לא מסתדר לי

אמבולנס M43?
ובעברית - פאואר וואגון אמבולנס. ה- M43 היתה גרסה עם בסיס גלגלים מוארך לפאואר וואגון. האמבולנס יוצר ע"י קרייזלר לשימושים צבאיים, וכונה ע"י היצרן דודג' T243 (ואחרי 1957 - T243A). הוא צוייד במנוע שישה צילינדרים שהספקו המירבי 94 כ"ס. מי שיתאמץ יוכל לזהות את שנת הרישוי לפי מספר הרישוי הצבאי (אני לא יכול - למעט לשער שהמדובר בשנות ה- 60 המוקדמות). האמבולנס הזה יוצר עד 1967, והוחלף ע"י קייזר-ג'יפ M725 (המבוסס על הגלדיאטור, M715 בשמו הצבאי), שכמותו הגיעו ארצה מעודפי צבא ארה"ב. תמונה של ה- M43:
משהו לא מסתדר לי
אם אכן צה"ל קיבל אותו כעודפים לא סביר להניח שצה"ל השתמש בו כשיש עליו צלב לבן וכיתוב באנגלית ורישוי אמריקאי. לי זה נראה שריד לכוח אמריקאי שהיה כאן או משהו אחר. אבל מכיוון שיש עליו צלב ונשאר עליו הצלב לא הגיוני כל כך שצה"ל השתמש בו . אם היה של צה"ל נראה לי שצה"ל היה מוחק את הצלב ואת הסימנים האמריקאים. הרכב הזה ממש נדיר. תעלומה בהחלט..

האם אפשרי שהגיע בסוף 1990

משהו לא מסתדר לי
אם אכן צה"ל קיבל אותו כעודפים לא סביר להניח שצה"ל השתמש בו כשיש עליו צלב לבן וכיתוב באנגלית ורישוי אמריקאי. לי זה נראה שריד לכוח אמריקאי שהיה כאן או משהו אחר. אבל מכיוון שיש עליו צלב ונשאר עליו הצלב לא הגיוני כל כך שצה"ל השתמש בו . אם היה של צה"ל נראה לי שצה"ל היה מוחק את הצלב ואת הסימנים האמריקאים. הרכב הזה ממש נדיר. תעלומה בהחלט..
האם אפשרי שהגיע בסוף 1990
עם האמריקאים במלחמת המפרץ הראשונה

מצב
הנושא נעול.
למעלה