מוקדש למJחם הניק החדש

vatta 1000

New member
מוקדש למJחם הניק החדש

איה איזה שמחה. אני שמח שהגעתם למעמד הזה וקיבלתם בראש מצסק"א. ושוב מכבי מוכיחה שהוא קבוצה בינונית ומטה וכל הניצחון של י-ם בגביע, לא היה מקרי בהחלט.

חייבים לנצח את חולון, אני רוצה אליפות השנה

ואני לא צוחק. יאללה לרסק את החולונים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הכיכר האדומה, אירופה אדומה וחוברת הבכיינים חוזרת ממדריד בידים ריקות. דווקא בעונה כזאת הפועל יכולה לעשות את הבלתי יאומן כנגד כל התחזיות, הצהבת על הפנים, יש להם סף שבירה נמוך השנה, הבעיה שהמצב שלנו הרבה יותר גרוע

טליוטית

New member
אללההה הפועל!!!!!!!!

יאלה חזק, חייבים לנצח את חולון ולהוכיח להם שגם אנחנו טובים, ונצחנו את בני השרון שהיא קבוצה נחמדה!!!

vatta 1000

New member
לפרק את החולנים

מבחינתי עדיף שמכבי יקחו ת`האליפות ולא חולון.

תסבירי לי איך קבוצה בינונית מגיעה

עד לגמר גביע אירופה מול צסקא? מכבי כבר עונה שלמה משחקת חופף גם ביורוליג וגם בבית ועם כל הנד נד שלנו אנחנו בפיינל פור וגם סגנית גמר גביע אירופה, מה שמוכיח...

bendelac

New member
מה שמוכיח...

שמכבי לוזרית. מקום שני בגביע, מקום שני ביורוליג, מקום שני בליגה. אם אתה מרוצה מזה, אז גם אנחנו

תיהנו מגביע המדינה כמה שתוכלו כי

בקרוב הוא יחזור לידים צהובות כי שם מקומו! ועוד דבר: אמנם גביע המדינה אצלכם אבל תסתכל אחורה כמה פעמים אנחנו הנפנו אותו וכמה פעמים אתם... יסתם לך הפה לצמיתות אם תסתכל.. לגבי הטבלה אנחנו מקום שני אבל בטוחים עד לפיינל פור, אתם לעומתינו לא תגיעו לפיינל פור מן הסתם(אז על מה אתם שמחים?!) ‏ אני במקומכם סותם תפה ומוריד ת`ראש, כי אתם עמוק בבוץ ואין מי שיעלה אתכם.. זה הכל

vatta 1000

New member
אתה מצחיק אותי

אתה מנסה להסתכל אחורה ולהתנחם בכך. תכל`ס השנה נכשלתם בגמר הגביע והפיינל פור.

היו לנו הרבה פציעות העונה..

בורשטין, פייזר, וויציץ, העונה שלנו כמעט וחוסלה עוד לפני שהיא התחילה, אבל הנה שרף הגאון הוביל את מכבי עד לגמר גביע אירופה, ולגבי גביע המדינה אפשר להתנחם בכך שיוצא מכבי(ארנולד) לקח לנו את הגביע, בלי ארנולד לא היה לכם גביע ולא נעלים

vatta 1000

New member
ושוב הצחקת אותי

בלי מסינה ולנגדון לא היתה צסק"א מנצחת, ובלי מוריס שהגיע מירושלים, לא הייתם מגיעים בכלל לפיינל פור ובלי ובלי... רגע. שכחתי בלי השופטים לא הייתם מפסידים בגמר הגביע..

אם יצא לך לראות את הגמר גביע

היית מבחין בהמון שריקות למכבי על נגיעות קלות, אבל מכבי שתקה.. סמודיש הזה הוציא ממכבי 4 עבירות בדקה אחת! ברור לכל שהשופטים ברוב המשחק היו לטובת צסקא אבל שתקנו, ותאמת חבל ששתקנו.. שרף לדעתי היה צריך לזעוק לדעתי בקולי קולות, לא מספיק שצסקא יותר חזקה עכשיו גם השופטים נגדנו? אני מציע לך להסתכל במשחק ולראות בעצמך

bendelac

New member
כן ואולי גם להחרים את הטקס...

היינו רואים איך היורוליג היה מתיחס להחרמה כזאת (משהו כמו 3 עונות מחוץ ליורוליג).

bendelac

New member
מדרדר והולך

להפועל לא היו שום פציעות השנה. ארנולד לא שיחק סתם כי הוא לא רצה. שרף הגאון? מה הגאונות בדיוק? אם לשחקנים של מכבי היה קצת כבוד לקטש, לא הייתם מגיעים למצב ששרף הופך לגאון (10 שנים אחרי שהוא הפסיק להיות כזה). "בלי ארנולד לא היה לכם גביע ולא נעלים " - נכון. אבל היה לנו אותו. גם לכם בלי שראפ לא הייתם עולים לגמר היורוליג

למעלה