מושבתים היום כללית משלימה ומרפאות כללית סמייל ..

ויוי 25

Well-known member
מהיום יום ב' בגין סכסוך עבודה של העובדים ,
אין קבלת קהל במרפאות כללית משלימה עד להודעה חדשה.
ראו כתבה כאן:

תמר שרוני

Active member
עד כמה שאני יודעת , ולא תמיד זה הרבה , סקטור ציבורי שרוצה לשבות , חייב להודיע על כך שבועיים מראש . למי צריך להודיע אינני יודעת , אולי להודיע לציבור או להסתדרות ? אבל בכל מקרה לא דובר , לא הוזכר , גם לא ב T.V. בחשדות . מזל שאינני צריכה אותם .
ואפרופו שביתת מרפאות השיניים . בזמנו חוקק חוק שבני הגיל השלישי יזכו לטפול שיניים חינם על כל הטפולים , כולל הכל . לפני שבועיים קבעתי תור ובאתי לטפול מסויים . כשהרופא שיניים שמע שהבעיה היא בהשתלות שעברתי , הודיעו לי שהשתלות שנעשו באופן פרטי לא כלולים בטיפולי חינם וגם לא בתשלום . לא עזר כשהוספתי שההשתלות נעשו לפני שהוחלט על התוכנית .

ויוי 25

Well-known member
גם אני הופתעתי ,זו שביתה שהוחלט עליה במהירות, לאחר שמהמרפאה התקשרו אלינו ביום ראשון כדי לוודא הגעה, לטיפול שהוזמן ,
למחרת בבוקר כשהגענו (ביום שני ) ראינו שהודבקה מודעה על דלת המרפאה ובה כתוב כי "לרגל שביתה אין קבלת קהל".
לאחר מכן ראיתי את הכתבה באינטרנט על סכסוך העבודה כאשר המשא ומתן עם העובדים הגיע למבוי סתום .
רק חבל שהם לא דאגו להודיע על כך למטופלים בטלפון והיו מונעים התרוצצות מיותרת מכל המטופלים.
אגב, מי שמקבל טיפול שיניים במרפאה פרטית הם לא אחראים ולא מטפלים,יש לגשת לרופא המשתיל לקבלת שירות חינם ממנו.

תמר שרוני

Active member
לויוי , אם את יכולה לפרט את מה שאת יודעת על טיפולי שיניים למבוגרים , שהם [הטיפולים] , משולמים ע"י המדינה .

ויוי 25

Well-known member
זכאות לגיל השלישי בקופ"ח חולים כללית-סמייל :

עד כמה שזכור לי ,לגיל השלישי מגיל 80 ומעלה קיימת אפשרות ל- 2 -עד 6 שתלים,שהם במסגרת סל-הבריאות,
זה כמובן תלוי בהמלצת הרופא-המשתיל ולאחר בדיקתו מהו מצב עצם-הלסת,והיכולת לקלוט את כמות השתלים וכו'.

ממליצה לך תמר, לאחר סיום השביתה לגשת למרפאה כללית -סמייל ולבדוק זכאותך לשתלים לגיל השלישי ,אשר אושרו לגיל ה-3 בחינם,
באמצעות ההטבות בסל -הבריאות .

ויוי 25

Well-known member
לתמר:
הודיעו לי כעת בטלפון כי המרפאות ייפתחו שוב ביום שני הקרוב.

למעלה