מושגי פורום ערן צור

mehashefa

New member
שלומי שבן

פסנתרן מהולל! ערן צור עשה איתו הופעה של שירים וסיפורים בנושא אהבה ומין בסינמטק ירושלים לפני כמה שנים במסגרת פסטיבל אהבה, ושנתיים לאחר מכן הם המשיכו שניהם בסבב הופעות בנושא.

ben4ever

New member
שי ברוך

המתופף הנאמן והמעולה של ערן ,שמנגן איתו כבר כמה שנים טובות בסיבובי ההופעות שלו

1Reebok

New member
רביעיית מסנר

שם המופע ורביעיית המיתרים אשר מעלה מופע בו מבוצעים עיבודים חדשים לשירים של ערן צור, אלונה דניאל, יובל מסנר, להקת טאטו וקאברים לשירים, אשר עובדו על ידי יובל מסנר. ברביעיית המיתרים משתתפים: חן שנהר - כינור טלי גולדברג - כינור קרין זוקמן-הוד - ויולה יובל מסנר - צ'לו

שלמונזה

New member
רם אוריון ../images/Emo168.gif

מנגן עם ערן בהופעות, עובד עכשיו על אלבום משלו הוציא EP שנקרא גיבור גיטרה, וכמובן מופיע לבד גם
היה חבר בלהקות: נושאי המגבעת בתריי זוזיי הפה והטלפיים הדה בושס (להקה) נוודי האוכף

1Reebok

New member
תכלית בתחתית

אלבום הסולו השני של ערן צור, אשר ראה אור בשנת 2000. כולל את השירים: לילות של ירח מלא דדאלוס הילד נעלם תכלית בתחתית בלוז לצפון הוא והיא מים גנובים לשטוף די כבר תמונה אימפרסיוניסטית (עיבוד חדש) כל המילים והלחנים: ע. צור מלבד: לחן: מים גנובים, לשטוף: י. מסנר מילים: תמונה אימפרסיוניסטית: ע. זיו

Nushi1980

New member
אני אתחיל - אללללף

א - אלונה דניאל, אליסה ב - ב' כסליו(ערב), בטי, בס, ברי סחרוף(ניפמה, ערב חולה) ג - ד - ה - ו - וולך יונה ז - ח - חנוך מחנך את יא שניה ט - טאטו י - יובל מסנר כ - כרמלה גרוס וואגנר ל - מ - מסנרים, משקפיים מגניבים, מאיר אריאל נ - נשל הנחש ס - סקס אחר ע - ערן, עיוור בלב ים פ - פרפרי תעתוע, פרח שחור צ - צ'לו(כלי שערן אומר מצחיק) ק - קרבות תרנגולים, קרית ביאליק ר - רם רם ועוד רם אוריון ש - שי ברוך(תופיסט),שלומי שבן ת - תמונע (הוא מופיע שם), תמונה אימפרסיוניסית אז חסר לי כמה אבל אני צריכ הללכת

למעלה