מותר להשוויץ עם פנינים של הילדים?

• פותח הנושא frige
  • פורסם בתאריך

frige

New member
מותר להשוויץ עם פנינים של הילדים?

סוף סוף מתחילים לשמוע פנינים מפיהם של המתוקים הקטנים שלי אלעד ואיתי. אתמול בבוקר ישבתי במרפסת וכל הזמן שאלתי איך עושה כלב, חתול, פרה, תרנגול וכו'... וכמובן את הקולות. איתי התלהב מהמילה פרה וכל הזמן אמר פהה פהה פהה מממ מממ מממ. בקיצור, כל פעם שהוא אמר פהה מממ ראיתי שהוא מסתכל על השכן שעובד בגינה (יותר נכון מישהו שעובד בגינה של השכנים). בערב אמא שלי באה לבקר ואמרה לאלעד ואיתי תגידו סבתא ואיתי: פהה מממ פהה מממ והצביע על החלון. אני נקרעתי מצחוק והבנתי שכנראה הוא חושב שפרה זה האיש שעובד אצל השכנים בגינה. (שדווקא הוא ממש ממש לא דומה לפרה). טוב, אז היום על הבוקר פתחתי את החלון במרפסת ושניהם יצאו החוצה איך שראו את האופנוע של אותו האיש איתי הצביע על האופנוע ואמר פהה פהה מממ מממ.
הנה זה התחיל. מתמוגגת כל יום מחדש. ואלעד, אלעד כל הזמן עושה איתי את התנועות של השירים בוא אליי פרפר נחמד ובעשר אצבעות לי יש בסוף הוא מצמיד את הידיים לעיניים (משקפיים). משהו. שרית.

dafgol

New member
../images/Emo6.gif איזה מתוקולונים ה../images/Emo66.gifים שלך

כשאני שרה לבר "ידים למעלה על הראש" הוא כבר מקצר תהליכים וישר מתחיל למחוא כפיים
או שסתם הוא לא אוהב את סגנון השירה שלי

S r 35

New member
מוסיפה עוד פנינה לפינת הפנינים ../images/Emo6.gif

גזרתי הערב ציפורניים לניר - פעולה שנואה עליו מאוד! ומה הוא אומר לי (בכעס) לסיכום המאורע ... "אוף תראי מה עשית! בגללך אני צריך לגדל ציפורניים חדשות"
חוץ מזה אני רווה ממנו נחת בגן
. הגננת אמרה לי שהוא מקסים. היום הוא היה העוזר האישי שלה והיא גם נתנה לו לצאת ראשון לחצר כי הוא התנהג יפה. הוא גם משחק כבר עם ילדים שם, וזה כייף כי הוא לא מכיר שם אף אחד (גן חדש, ילדים חדשים). עוד דבר נחמד שקרה לנו היום: קיבלנו מכתב אהבה מראש העיר שלנו ולשם שינוי הוא עשה משהו מועיל והעניק לכל ילדי גן חובה וכיתה א' בעיר מנויים שנתיים בחינם לגן החיות, למוזיאון המדע ולספריה ובנוסף קיבלנו הצגה וקונצרט חינם - איזה כייף! בהחלט ננצל את כל ה
ות האלה.
לילה טוב לכולם.

dafgol

New member
גדול נירצ'ו ../images/Emo47.gif

אחותי אולי מתישהו בחול המועד נלך לגן חיות ? אני נורא רוצה לקחת את ברי וזה יכול להיות נחמד שנלך ביחד כולנו לא ?

S r 35

New member
בכייף נלך לגן החיות ביחד!

נשמח מאוד מאוד להיפגש

dafgol

New member
משווי3ה בי3יאה של רז...

אתמול יצאה לו עוד שן

S r 35

New member
מזל טוב

כמה שיניים יש לאדון כבר? לרון אין עוד "יציאות" אבל כשמשהו מרגיז אותו הוא פותח פה שחבל"ז. התחלנו לקרוא לו "אישה מהשוק" כי ככה הוא נשמע

dafgol

New member
היום בצהריים אמא שלי באה איתי

להוציא את ברי מהגן, וכשעלינו הביתה הוא ראה את קופסאת הויטמינים על השולחן , אז הוא אמר לאמא שלי " סבתא צריך לקחת מיטוינים כדי להיות חזקים
" דר' בר נהיה לי פתאום

dafgol

New member
הוצאתי אותו היום יותר מוקדם קצת

כדי שאמא שלי תספיק לבוא איתנו.

dafgol

New member
בסדר ../images/Emo57.gif נפוח קצת כואב קצת

אבל בסדר
נפגשים היום ? מחכה לתמונות מאתמול......וטסה להוציא את רז מהגן בייייייי

בהשתלמות

אבל יש סרט משעמם אז אני גולשת להנאתי באינטרנט, להשלים את החסכים. ההשתלמות נערכית בחדר הרצאות ובו יש מחשבים אז שם אנחנו משלימים פערים כי בעמדה שלי אין אינטרנט.

למעלה