מזגן נייד

מאיהק

New member
מזגן נייד

אני לא בטוחה שזה המקום לשאול אבל ננסה בכל זאת: ברשותי מזגן נייד <אלקטרה> שהפסיק לקרר- היום היה טכנאי ואמר שכניראה צינור הגז בין המזגן למדחס נסדק < שמעתי קולות של יציאת גז ולכן ההבחנה ניראת לי נכונה> עלות התיקון כולל הובלה נעה בסביבות ה- 1250 ש"ח < המזגן עלה לפני שנתיי 4000ש"ח> כמה שאלות- האם כדאי לפנות לטכנאי שלא שייך לאלקטרה? האם בכלל כדאי לתקן את המזגן בעלות כזו? תודה מאיה

רז חשמל

New member
נשמע יקר

נשמע יקר, אני מציע שתתקשרי לטכנאי מיזוג ותתארי לו את הבעיה, נראה לי שטכנאי יכול לטפל בזה.

מאיהק

New member
תודה ועוד שאלה שאולי

היא לא במקום (אולי במקום למסר?)- האם יש לך המלצות על טכנאי מיזוג באיזור ת"א? שוב תודה מאיה

רז חשמל

New member
השאלה במקום

אני לא מהמרכז ואין לי המלצה אבל אני מזמין את כל אורחי הפורום להמליץ. שבת שלום.

רשר

Well-known member
מנהל
נסי את קובי

בעמוד הזה מופיע שמו לחצי על השם ופני אליו דרך מסר.

מאיהק

New member
כמה שאלות נוספות...

היה אצלי טכנאי וגם דיברתי עם עוד טכנאי וצריך להחליפ את הצינור הגמיש במזגן דבר שרק אלקטרה עושה< כאמור 1250 ש"ח> אני לא מתכוונת להשקיע את הסכום הזה- האם אתם מכירים מישהו שכן מתעסק עם צינורות גמישים? שאלה שניה- אני רוצה לקנות מזגן עילי 1.25 כ"ס < חדר 9 מ"ר> <12000BTU קרור- חימום> מה עדיף אלקטרה? או טורנדו? תודה מראש על הסבלנות והתגובות
מאיה

רשר

Well-known member
מנהל
בכל מכונית יש מזגן ויש לו

צינורות גמישים בדיוק מה שאת צריכה. המזגן נייד אז מובילים אותו למי שמטפל במיזוג אויר לרכב. רצוי לוודא קודם בטלפון שמוכן לתקן. ולשאלה השניה, כולם טובים, כולם יום אחד (בשיא החום) גם יתקלקלו. בדקי את השלט? האם ידידותי למשתמש מי מכיל יותר אפשרויות שאת צריכה, ובסוף גם מחיר כולל התקנה.

למעלה