מזל טוב בהצלחה ושאלה..

טריוממא

New member
מזל טוב בהצלחה ושאלה..../images/Emo24.gif

קודם כל מזל טוב ובהצלחה. בעצם 2 שאלות: 1. איתי בן 5 חודשים, יונק מלא עלה מ-3.150 ל-8 ק"ג. מגיל שלושה שבועות בערך התגלה לו דם בצואה, לאחר בירורים הליכה לרופאים ובעיקר בעזרת ספרו המצוין של דר. סירס- "parenting the fussy baby and the highly need child", שמצוי בספרייתי מאז שאופיר נולד לפני 9 שנים,ועדין רלוונטי מאד.הבנו שזה כתוצאה מאלרגיה לדברים שאני אוכלת. (רופא הילדים הראשון דחה את זה על הסף). עד היום אני עדין בדיאטה חמורה, כל 4 ימים מוסיפה מזון חדש,בנתיים מצאתי שהוא רגיש למוצרי חלב, ביצים, קמח, בננות,תמרים, סויה ותירס עוד לא בדקנו, אך ידוע שהם מאד אלרגניים. בקיצור אני אוכלת אורז על מוצריו, דלעת קישואים אגסים דגים טריים הודו טחינה ותפ"א. לי למרות הקושי, ולמרות הלחץ הסביבתי ש"אולי יותר פשוט לעבור לתחליף", זה עשה טוב. האסטמה הפסיקה ושלא נדבר על הרזון, מעולם לא נראיתי טוב יותר. השאלה היא האם לנסות להתחיל בגיל 6 חודשים מוצקים, או לחכות עוד, ואיזה מוצקים עדיף? 2.בחדר ההנקה היה נדמה לי ששמעתי אותך מדברת על רופא עור-הומאופט בשם דר. הראל, איך ניתן ליצור איתו קשר? תודה ושוב בהצלחה

Answers

First of all, you should keep breastfeeding for as long as you can , and NOT rush to start solids if your baby is so allergic. YOu can even wait until one year or later. Dr Harel is a Pediatric Dermatologist, and not a homeopath although he does use more natural treatments. He can be reached at 03 6422878, or in Dana Hospital outpatient clinic ( you will need tofes 17) at 03 6974876.​

למעלה