מזל טוב, היום המנהלת שלנו, מיכל בת 19!

tali44

New member
מזל טוב, היום המנהלת שלנו, מיכל בת 19!../images/Emo65.gif

מיכל, את מותק של בן אדם ואני שמחה שיצא לי להכיר אותך. אני מקווה שתהיה לך שנה מדהימה! שתצחקי בה המון ושהחיוך יהיה מרוח לך על הפרצוף תמיד! אני מאחלת לך שתזכי באספקה של XL דובדבנים לשנה, ש... חמי רונד יקנה לך מתנה (
), שתסיימי במהירות ובהצטיינות את הקורסים בצבא, וש... טים ברטון וג'וני דפ יתחתנו ואת תזכי להיות השושבינה! [
לא היה לי משהו יותר מקורי שאני אוכל לתקוע בו את ג'וני וטים, שניהם מחו"ל, ממילא מה שאני יאחל לך לא יקרה לגביהם אז אם כבר... נסחפים.
] ושתקבלי מלא מתנות ליומולדת, תאכלי מלא ממתקים ותקבלי בלוני הליום (אבל את תתני לכל החברים שלך לשאוף אותם ואז שיצא להם קול מוזר, חבל, עד שמקבלים בלוני הליום!!!!!!
) וכמובן- אושר, עושר, אהבה, שמחה, בריאות ו... XL דובדבנים!! (כן, זה יתקע לי בראש עד סוף חיי למרות שאת לא נראית מהאובססיבים לגבי משקאות.
) ו... נראה לי שדי מציתי את עצמי בברכה המוזרה הזו.
טלי.

adi dion

New member
מיכללללל../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

שיהיה לך המון המון המון מזל טוב!
מקווה שיהיה לך יום מעולה ושתקבלי המון מתנות
ו.. טוב נו, גם קצת XL דובדבן (חחחחחחחחח טלי XDXD) וכמובן אני מאחלת לך שכל משאלותייך יתגשמו! ^^ אוהבתותך!
*סורי, כל התמונות שיש לי פה כרגע של טים הן עם הלנה
מזל טוב!!!!!!!!!!
(תמיד רציתי לעשות כזה דבר מאייקונים
)

theEscapist

New member
הווו נכון, מזל טוב!!!!../images/Emo9.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif

חוץ מכל הברכות רגילות (כן, גם אני מאחלת לך אושר ועושר
) אני מאחלת לך שהמשך הקורס ו\או השירות יהיו נעימים עד כמה שאפשר, שאח"כ תוכלי לעשות מה שאת אוהבת (ולהיות מעולה בזה, כמובן!) ומי יודע, אולי גם תזכי לפגוש את טים ביום מן הימים
העיקר... מזל טוב!!!!!!!!!!!111אחתאחתאחתעשרה

JackBaltar

New member
מזל"ט!!! ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

אני אכתוב לך כמו שבנים כותבים:מזל טוב ועד 120!!

LadySilkworm

New member
המון המון המון המון מזל טוב!

יומהולדת שמח! מאחלת לך את כל הדברים הטובים שאפשר לאחל, ומי ייתן ויום אחד תפגשי את טים והלנה :)

Oyster Girl

New member
תודה לכולם ../images/Emo23.gif ../images/Emo54.gif

הברכות מחממות את הלב
...

למעלה