מזל טוב + הערה/הארה

perrinat

New member
מזל טוב + הערה/הארה../images/Emo103.gif

[URL='http://'] שיהיה הרבה בהצלחה לרגל פתיחת הפורום החדש!!!!!!![/URL] רציתי להגיד שיש לעשות הבחנה בין סלסה לשאר מוסיקה לטינית. הרבה נוטים להתבלבל או אולי לא יודעים בכלל את ההבדל..... סלסה זהו זרם/מקצב לטיני שמקורו בקובה, כמו לדוגמא - מוזיקה ים-תיכונית היא זרם במוזיקה הישראלית, ולא יהיה נכון להגיד ששירי שלמה ארצי הם שירים ים-תיכוניים........ אני שמה לב שאנשים אוהבים את המוסיקה של מרסלה מורלו ועוד זמרים דומים ונוטים להגדיר את המוסיקה שלהם כסלסה, אך זו טעות!!!!! אז רק רציתי שתדעו את ההבדל. תמשיכו להנות מהסלסה בפרט ומהמוסיקה הלטינית בכלל

את דיי צודקת...

אבל כעקרון אצלנו בארץ אצל האנשים זה פופ לאטין\פופ סלסה סלסה סלסה אמיתי אין כ"כ במועדונים אצלנו בארץ
וזה די חבל... אבל עדיין המוזיקה הקיימת זוהי מוזיקה שרוקדים עליה סלסה וזו גם מוזיקה יפה חוצמזה שהיא קצת קיצי´ת לפעמים
ואנשים התרגלו לקראו לזה סלסה כי הם בעצם רוקדים את זה במועדוני סלסה.. ונגיד הסמבה זה נגיד חלק מהסלסה לא במובן של הקצב וזה.. במובן שמי שרוקד סלסה סביר להניח שיודע ריקודי שורות (שרובם זה סמבה) וגם בד"כ מלמדים ת´בסיס בסמבה ורוקדים סמבה במועדוני סלסה ככה שיש אנשים שגם חושבים שסמבה זה חלק מהסלסה...! קפיש?

perrinat

New member
נכון, אפשר להבין את הבלבול../images/Emo103.gif

יש לי חברה שעלתה מקובה והיא רוקדת סלסה פשוט מ ה מ ם!!!!! והיא גם אמרה לי שבארץ הישראלים מערבבים את כל המוסיקות הלטיניות וקוראים להם סלסה. ואם אפשר לרקוד את זה אז אין לי בעיה, אבל רק רציתי להגיד שזה לא נחשב ממש כסלסה.

ללא שם™

New member
../images/Emo26.gif

אם את כל כך מבינה, יש לי שאלה, סלסה, מקורה בקובה, אז איך זה שיש סגנונות סלסה שונים - פורטוריקאנית, קולומביאנית ~~ זה "חיקוים" של הסלסה הקובנית
(וכאן אני רוצה להדגיש, שאני אוהבת סלסה אמיתית, לאו דווקא את הפופ הלטיני, שאנשים נוהגים להגדיר כסלסה ~~)

אני גם יותר אוהב את הסלסה סלסה!!

אני בהתחלה בהתחלה הכרתי רק את הסלסה האמיתית ובגלל זה גם נדלקתי על זה ישר!! כי המוזיקה האמיתית ממש נותנת חשק לרקוד וזו גם מוזיקה מאוד מאוד מושקעת! אני לא פוסל את הסלסה הרגילה שמשמיעים היום במועדונים... כי גם את המוזיקה הזאת אני אוהב... אבל אישית אני מתחבר יותר לסלסה בקונית האמיתית!!

ללא שם™

New member
../images/Emo26.gif

סלסה בקונית
אני הכי אוהבת את הלהקות הקובניות האלה, שעושים את הסלסה האמיתית ~~ פשוט מוסיקה הכי טובה שיש ~~

אופס../images/Emo9.gif

חחח לא שמתי לב
ד"א אם אתם יכולים לעזור לי קצת לפרסם את הפורום... עד שהוא ייכנס לרשימת כל הפורומים... תעבירו אולי הודעה באיציק (איי סי קיו) רק אם אתה יכולים

למעלה