מזל טוב לאיו! (ayumi hamasaki)

ayumi3000

New member
מזל טוב לאיו! (ayumi hamasaki)

איומי שלנו היום בת 28 (ונראת כמו בת 18 -_- והיא ממש ממש יפה!) אז הבה נאחל לה מזל טוב והרבה בריאות ואושר ושתמשיך להיות זמרת ענקית!!! מזל טוב!!! :] やんじょうびおめでとうございます !!!!!!!~!!!!!!!

ayumi3000

New member
תיקונון

たんじょうびおめでとうございます* ושוב מזל טוב!!! ורק הצלחה בריאות ואושר בחיים! (ואני לא צמתי ולכן יכולתי לעשות זאת עכשיו ><)

מזל טוב!!

אז.... שיהיה לאיומי הרבה-הרבה-הרבה מזל טוב! ושתמשיך בסגנון של miss)understood), כי זה היה פשוט אחלה אלבום! ו..... שתהיה לה אחלה שנה!

sonaku

New member
מזל''ט לאיומי!!!!~ ^___^

אין לי מה לאחל לה..יש לה הכל! XDDD

SuLeRu

New member
מז טוב איומי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עד 120 שנה!!!!! מושלמת אחת!!! אני לא יודעת מה לאחל כי יש לה כול מה שזמרת צרכה! שתמשיכי להוציא אלבומים וסינגלים מדהימים! ושתמשיכי להיראות כול כך יפה! =] בקיצור אני מאחלת לך הצלחה, בריאות והכול!!! ושלא תיהיה לך בעיה עם העין....
מזל טוב!

מ א י י ק

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

שתמשיך להיות שמרת מעולה
ושתוציא הופעות טובות ודיסקים מעולים השנה,ושרק תצליח

nadav1232

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo212.gifמזל טוב../images/Emo70.gif!|../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

שיהיה לה הרבה מזל טוב עד 120, שתהיה בריאה, שיהיה לה הרבה אושר, שמשיך להיות צעירה לנצח XD ושתוציא הרבה סינגלים ואלבומים! ^_^

ayu 4 ever

New member
../images/Emo65.gifהמון המון מזל טוב!!! ../images/Emo213.gif

הרבה בריאות אושר ועושר שהבעיה בעין שלך תפתרררר תמשיכי להיות זמרת הכי אהובה שילי לתמידדד!!!! =]

pusher

New member
כפרעליההההה../images/Emo99.gif

מזל טוב להההה
וואו=| 28 D:

למעלה